Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Забравили са двуногата...
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      .........не махнат ли тоя капак няма да им се получи
      Кой капак, на цевната кутия ли?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
        Забравили са двуногата...
        Не е необходима за целите, за които го използват:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ak-74m-pehotinec-strelok-les.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5657156

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Ми да,то Калаша много части няма,махат го и няма да е Калаш вече,но пьк няма ли цяла релса на която да качиш оптика не е добре тия дни.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Първоначално публикуван от Bibooo Преглед на мнение
            Не е необходима за целите, за които го използват:
            [ATTACH=CONFIG]796398[/ATTACH]
            Някаква идея - каква е раницата на пича от снимката ?
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Някаква идея - каква е раницата на пича от снимката ?
              ILBE Military Backpack/ Improved Load Bearing Equipment /



              ILBE e марката използва се от "марините". Сериозна раница
              Последно редактирано от green; 29-04-15, 15:22. Причина: допълнение
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Ми да,то Калаша много части няма,махат го и няма да е Калаш вече,но пьк няма ли цяла релса на която да качиш оптика не е добре тия дни.
                Няма драма - това отдавна го лекуват, особено по ваште земи.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  ILBE Military Backpack/ Improved Load Bearing Equipment /



                  ILBE e марката използва се от "марините". Сериозна раница
                  Благодаря, започвам лека полека да си подготвям списъка за Дядо Мраз
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ak-74m-pehotinec-strelok-les.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5657156

                    Зз мен е по-интересен захвата на ложата.

                    Предната дръжка не се използва и на 30% от дължината,
                    явно рутината в боравемето с "класиката" е необратима.
                    Последно редактирано от derhunter; 30-04-15, 10:39.

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Благодаря, започвам лека полека да си подготвям списъка за Дядо Мраз
                      С риск да ме наритат за спам, и то с право, за дядо ти Мраз виж това - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-раница при мерак ти демонстрирам и на живо, страшна е.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Наистина е добра,но кажи,нещо за цената.

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          С риск да ме наритат за спам, и то с право, за дядо ти Мраз виж това - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-раница при мерак ти демонстрирам и на живо, страшна е.
                          Offtopic: С риск да ни наритат и двамата - с удоволствие бих я пробвал на живо при удобен случай. Че е страшна нямам съмнения, имам голямото и братче (TT Range pack) - една от най-премислените и качествени раници, които съм имал. Безбожно скъпа е, но си заслужава всяка стотинка. Обаче тежи 3.6 кг празна, което не е оферта за едно-двудневни разходки.

                          Проблем при мен е дължината на гърба на раницата, при повечето марки и модели кръстната сбруя ми идва на пъпа, което я обезмисля тотално. ТТ хитро са го решили тоя проблем с променливата система за окачване. Ако 60-литровия модел ми лепне на гърба - направо я поръчвам на пияния старец
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Ще се глобяваме спамери.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Един филм на Дискавъри, възможно е и да сме го качвали в темата, но е лесно смилаемо и занимателно, идеално за почивен ден.

                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X