Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Аха, да за тези неща се чуваше, помислих си, че сега има нещо ново, което е довършило нещата. А то се оказва, че това си е достатъчно само по себеси.
    Мисля си, какъв ли е шансът за възраждане на Г-11?
    Никав. След това осиране, надали ще се пуснат в такава авантюра с нещо толкова нестандартно. То и на никви стандарти не отговаря. Да взимат SIG-ове и да се скатават, докато си напишат домашното.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Продължават да си го развиват.





      И още нещо за мен интересно, макар по-усложнено.

      Последно редактирано от Самодържец; 22-04-15, 20:03.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Аa, беретка много ме изкефи! Особено как се върти лоста на затвора и от къде да изхвърля гилзите...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Виж Чешкия Брен който го мислят да им замени Калашникоподобното,тая Беретка кекава я дават.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Виж Чешкия Брен който го мислят да им замени Калашникоподобното,тая Беретка кекава я дават.
            Ше го погледна - колко му е... то по нашите ширини само си ги гледаме

            п.п. това ли: http://en.wikipedia.org/wiki/CZ-805_BREN визираш?
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Бос, защо калашникоподобно (ако визираш Vz58 )? Само калибърът (и съответно силуета на магазина) са „калашникови".
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Бос, защо калашникоподобно (ако визираш Vz58 )? Само калибърът (и съответно силуета на магазина) са „калашникови".
                Така де,те ви патрона,че да не ви мислим какви патрони ви трябват и се оправяйте.И те са се оправили,и по-леко и по-точно,но вьпреки това не го барат вече ми си искат нещо модулно на което му се пердаши оптика лесно в друг калибьр макар,че БРЕНа за това го бях загледал - лесно му се сменя цев и има адаптор за различни видове пьлнители и калибри.
                Ма го няма тук,а да дам 1600 кинта за Калашник който гледах вчера в магазина няма да стане,то по-кекаво от онова с което сьм спал едно време.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Босе, чак такава ли е разликата между цивилно и "за армията", баси...
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Май не е ако не слагаме годините,моя казармения да е бил около 70та произведен,тоя чисто нов та това май натежава повече от колкото самото производство,просто така ги правят вече.

                    а иначе нашенския го тачат точно защото все още го правим уж по военна технология,а не сгьваме ламаринки на пресичка.Спуськ добьр до много добьр ма кекаво едно такова,скьрца и ми идваше да му направя няколко лижцеви за проба ма ми дожаля за продавачите,ще ги изгонят от магазина заради нас с брата.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ма кекаво едно такова,скьрца
                      Как кекаво и какво му скърца? Моя не е "американско" изпълнение и нищо не му скърца. Другият ми пък е руски, от сгънати ламаринки, и при него нищо не скърца.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Е не знам какво му скарца,като скрьцна и го метнах пак на тезгяха.Подпрях му приклада на масата,хванах му дулото и с другата рька го дрьпнах кьм мен.......ми скьрца,а да не говорим,че или аз нищо не помня от Калашници или тия все едно в някое маце беше бит на преса,като недовьршен ми стои в рьцете.

                        И това нашенски 'убавец,ако вземеш едно маади от египедските и сьвсем да се отчая човек.


                        А просто може аз да сьм много претенциозен,знам ли вече,но да го раздрусам и да ми трака в рьцете се сьм сьгласен на тая цена,може да лопа ако е 1000 да речем,но zа 1600 при положение,че за да ми пасне ми трябват поне едно 5-600 още..........да си трака в магазина,не го ща.



                        Американското изпьлнение е само с минимални промени колко да мине по тукашния стандарт за Американско,сменят му 3-4 чарка и айде на пазара та сьвсем не е много по-различен от нашенския.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.





                          След като ви запознах и с лятното почистване на калаша, да покажа и същите тестове на АР - ката. И тук всичко е нормално и няма драми.




                          И като бонус едно видео за онагледяване на термина практикъл акюраси за който бях споменавал някъде тука в едната тема. И приятно гледане!

                          Последно редактирано от Самодържец; 26-04-15, 18:20.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Официално G36 се сваля от въоръжението на германската армия.


                            http://www.thetruthaboutguns.com/201...ain-complaint/
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Последната модернизация на АК 74М с прикачния инвентар
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Вари го,печи го.........не махнат ли тоя капак няма да им се получи
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X