Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Демонстрационна ескадрила "Беркут"(скален орел):















    Проверка на уплътненията на купето :







    Последно редактирано от коко келеша; 25-02-14, 21:50.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      И къде го?
      Затрудняваш ме сериозно-много трябва да ровя за да ти дам точен отговор,но по памет някъде из околностите на София по случайност се бяха нахакали на един от от изтребителите на "Въздушните на негово величество войски" свален по времето на отбраната на София.Поради това , че самолета е силно повреден и в изключително труднодостъпна местност го отписаха.
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Затрудняваш ме сериозно-много трябва да ровя за да ти дам точен отговор,но по памет някъде из околностите на София по случайност се бяха нахакали на един от от изтребителите на "Въздушните на негово величество войски" свален по времето на отбраната на София.Поради това , че самолета е силно повреден и в изключително труднодостъпна местност го отписаха.
        Почвай да ровиш. Силно ме заинтригува.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          И не само тебе. Това би било наистина доста ценна и значителна находка. Не по-маловажна от евентуалното намиране на танкове Пантера.
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            Почвай да ровиш. Силно ме заинтригува.
            Доста хора ще заинтересува....а аз познавам и доста хора ,който няма да се спрат пред нищо за да го изкарат ако ще и в Ада да е ...Това ми звучи малко неправдоподобно.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Май няма такова нещо. Има остатъци от свален самолет над Железница, ама от тези остатъци вече нищо не се останало. Видях ги последно преди три години на пролет, под връх Сивата Громада. Само няколко парчета ръждясал метал и нищо друго.

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Що ли ми трябваше да се обаждам! Като ми остане време ще се разтърся.
                ПП.Няма да се шашна ако Сибирски се окаже прав(мисля обаче , че ставаше дума за Плана) въпреки , че от снимката която ми се върти из главата самолета съвсем не приличаше на няколко парчета ръждясал метал(но все пак беше преди доста време-междувременно е възможно да се е случило какво ли не).По спомени тогава никой не се захвана с тая работа защото бяха сметнали ,че изваждането и възстановяването на самолета ще излезе колкото да се купят два-три реставрирани.
                Последно редактирано от ЕМО; 25-02-14, 22:51.
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Бих изгледал (от край до край) с кеф как Леопард 2 гази Порше или ОСОБЕНО обратния вариант - Порше да намачка Леопард....
                    Последно редактирано от derhunter; 27-02-14, 09:23.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Следват няколко снимки от различни исторически възстановки:









                      Гарнизонка с преспиване:





                      Оръдието, което разстреля почти сто години от живота на половината свят:



                      Част от военния флот на Черна гора:



                      Снимките са от членове на клуб Фото.ру !
                      Последно редактирано от коко келеша; 27-02-14, 15:19.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          СРК Виктор Леонов в Хавана.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Късметлия, сирийски войник Висам Фахед оцелял заради монета в нагруден джоб.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Хех, на снимка със защитници на затвора в Халеб има май български АК.

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                                Късметлия, сирийски войник Висам Фахед оцелял заради монета в нагруден джоб.

                                Много пъти съм виждал експлоатирана тази тема. Възможно ли е наистина монета/табакера/метална запалка да спрат куршум?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X