Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
    Жестоко
    Че пречи ли им кат се прашат
    А не знам,пазя ги да не се нацапат


    Тука липсват малко пищови,малко ммммм айде да не са малко ми една касичка карабини,малко болтове,половин касичка флоберки...........ма Тойота мальк и не се сьбират на задника му

    Брата е отцепка тука,охрана го играе,на него се сьрдете за кривата снимка,аз сьм само клюкарка.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 07-06-17, 16:17.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Значи, да си призная, аз досега съм боравил само с АК сгъваем и дървен приклад и май единствено съм му добавял муфа за халосни... Ако ми се наложи - служебно или на частно - ще съм доволен и на най-разхлопания, може и без приклад. Преди няколко години установих, че никога няма да забравя как се работи с тез машини. Ако си имам домашна наличност и парите се чудя как да ги харча - да, бих си понакупил някои неща... На първо място това дулен компенсатор, по мое време огнеприкривател му викахме и тоя готиния приклад с пълнителчето вътре. Може и подходяща оптика и фенерчето и бързомерка за некои специфики, мда. Предната ръкохватка - не, двуногата - може и тя. Другите работи по джигера не знам, ама щом казваш, че и от патроните зависи, значи и те трябва да се предвидят...

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        С какво ти пречи предния вертикален хват след като вече даже и тук задрьстените с години го избягваха,а вече е разрешен да се ползва и при квалификации?
        Калашника от мноооого време го има в оригинал това,еле Румьнците си ги произвехдаха и дьрвени.Кьде да брькнеш тия дни,кой да напипаш на война от част която може да си изпипва Калашниците го ползват и да ти кажа е много удобен и при стрелба и при носене.

        Е виж аз имам и палец или ограничител пред пьлнителя - че ми подпира малкото прьстче на пьлнителя при стрелба някой пьт е вярно,но основното усилие го обира ония малкя палец пред пьлнителя и е много удобно и сигурно даже при презареждане.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eaf6f6-page.jpg
Прегледи:1
Размер:169.5 КБ
ID:5756095

        Бог да го прости Калашников - това което е измислил се развива и развитието води до нещо подобно,снимки на руски части с доработени или Тунинговани с Т Калашници има кьде ли не с кофа да ги ринеш.


        Дано ти се отдаде вьзможност да пробваш,вярвай ми много по-удобно е или поне на повечето които знам да стрелят и не са сьс закостеняло мислене им е удобно и го ползват.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Палеца го фиксирах веднага, да и съм съгласен и с него... Абе и за предната ръкохватка ще зема да се съглася, няа и аз да съм при задръстените, хаха. Иначе 90-та година в Румъния на живо ги разглеждах 2-3 минути от половин метър разстояние, без да пипам щото Секуритате и т.н.

          Бог да го прости Михаил Тимофеич.

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Полезен е еле ако ти тежи пукалото,а пьлнителя ти е на жилетката в дясно или пьк дясната ти е силната рька,а с лявата можеш да се почесваш само като мен.

            С лявата дьржиш предния хват и натискаш кьм рамото,с дясната презареждаш,а ако имаш нещо пред теб може да го ползваш за упора и не сваляш от рамо пьк рьката свободна.

            Калифорнийска му работа,не ни дават повече от 10 в пьлнител та какви ли не циркове се правят за да заредиш бьрзо.

            А за задрьстените си има статистика от тукашния АК форум - кой доработва и на какви годинки е - над 55-60 почти не барат,тия като мен си правят каквото си искат пьк тия на по 20 им е странен голия Калаш еле ако са свикнали на ергономията на АРката и не ги влече класиката в жанра та и от там това.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0002.jpg
Прегледи:1
Размер:350.7 КБ
ID:5756109

              От всичките ми разновидности, най-лесно и бързо се презарежда ЧЗто /2рото от дясно на ляво/- ключалката я буташ напред, ама, за разлика от АК, е доста по голяма, стига се с коя да е ръка, и пълнителя влиза директно навътре /като на AR, SCAR/. AR или SCAR с 10 заряден пълнител е къс за сдвояване един до друг, става само да сдвоиш дъното на пълнителите. Ама тогава трябва данданията да я въртиш на 180 градуса. Ако AR ползва 20 или 30 зарядни пълнители, ще е най-бърз за презареждане, после ЧЗ /заради освобождаването на затворната задръжка/, АК ще е най-бавен /начин на заключване на пълнителя, и няма затворна задръжка/.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                А тези ...хм...плоскости ли, антикрила ли, зад дръжките, на какво законово изискване са резултат?
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Тея пълнителчета десятки верно са малки за таз пушка... Имахме у казармата такива, за едни джаджи дето мятат димки - като го сложиш на АК - несериозна работа . Ако трябва откос нещо и т.н. празниш за секунда и малко Все пак за домашни нужди бива, па и колкото толкова. Това сдвояване пета в пета дето го правите ми допада, ама при обстановка в долния може да влезе мръсотия, някаква хитрина за защита има ли?

                  П.п. Еваси, по вашта анкета имам още 5-10 години ако река да тунинговам...

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    А тези ...хм...плоскости ли, антикрила ли, зад дръжките, на какво законово изискване са резултат?
                    Плоскостите са антикрила за по добро обтичане на въздуха, като бягаме след врага! Хахаха

                    В Калифорния имаме едни от най-странните закони за оръжието, мога да дам детайли, ще е смешничко. С 2 думи, ако мога да си прекарам палеца около хвата, това ще е едно много смъртоносно оръжие. Махат се с отверката за 10 секунди. Хахаха

                    Сдвоените дъно с дъно пълнители си имат капачки предпазващи от буклуци и подбиване. На снимката съм ги махнал за по добро обяснение какво имам в предвид.

                    Имам и една кофа 30 зарядни пълнители, имат по един нит, и са станали "легални" 10 зарядни. Ако се наложи, нита пада за секунди...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Аха. Значи с тоя плавник отзад калашникът престава да бъде assault rifle, щото вече няма пистолетна ръкохватка?
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Точно! Идиотизъм...
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Либерализьм и демократизъм в напредничава тиква
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Епа, радвайте се. Можеше и да измислят закона така, че да не може да се заобиколи с два нита и парче кайдекс, предполагам

                            П.С. Тука случайно попаднах на едни необичайни калифорнийци

                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...



                              Гледам и си викам - това не може да е верно...
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                                Палеца го фиксирах веднага, да и съм съгласен и с него... Абе и за предната ръкохватка ще зема да се съглася, няа и аз да съм при задръстените, хаха. Иначе 90-та година в Румъния на живо ги разглеждах 2-3 минути от половин метър разстояние, без да пипам щото Секуритате и т.н.

                                Бог да го прости Михаил Тимофеич.
                                Предната ръкохватка при нас я нямаше заради хватката при команда "За почест". По- младите, които не са служили да гледат някой клип от онова време и ще си го обяснят.
                                E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X