Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Това на снимка е АПБ, 6П13, накратко Стечкин със заглушител.

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      Това на снимка е АПБ, 6П13, накратко Стечкин със заглушител.

      За пръв път виждам такъм приклад за АПС. Първите са дървени - много хубави, но след това правят и от пластмаса. Но такъв не съм виждал. Удобен ли е?
      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Да, удобен е. АПБ идва с брезентов или кожен кобур, стандартен АПС върви с пластмасов или дървен такъв.

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Много лош късмет.

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Това според мен е направено нарочно, само заради снимката.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Не знам, нещо много ползвани ми се виждат и патроните, и сам пълнител.

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                патроните са .223, пълнителя е стар, най-вероятно оригинален от М16 или от старите на М4. Ръкавиците са американски (произведени в Пакистан), военни от плат и ярешка кожа.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Нов модел БМП


                  Чистота


                  Нова засекретяваща радиостанция на немската армия (не е цифрова)


                  Опс


                  Инш Аллах


                  Руските жени поздравяват немските войници с песента "Надигнете гордо глави!"


                  Високотехнологични БМП на китайската армия ще унищожат всеки империалист дръзнал да противоречи на гладната ни стачка


                  SMS от еврейските деца


                  Апчиииих... наздраве...


                  Баце, къде го искаш в лявото или в дясното око?


                  Маскировката е важен елемент на всяка засада


                  Мужики, смотрите! Я немецкой генерал захватил...


                  И са кво праим? Неправилно паркиране, стоповете не работят, гражданска отговорност, преглед, данък нямаш...


                  Пътна помощ


                  Земя, като една човешка длан... ама я тръгни да я прекосяваш пеш...


                  Тоя моя пак закъснява, трябва да вземем някви мерки вече...
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Може ли някой разбиращ фотограф да прецени дали 5та. снимка от горе на долу (ударената Меркава) е истинска? Имам силни основания да мисля, че е бутафория или пропаганден монтаж.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      Може ли някой разбиращ фотограф да прецени дали 5та. снимка от горе на долу (ударената Меркава) е истинска? Имам силни основания да мисля, че е бутафория или пропаганден монтаж.
                      Това е реплика на Меркава 2,малко по-добра от бутафорните картонени патрулки ,които бяха поставени по пътищата у нас преди 7-8 години.

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Поздрав за Славчо





                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                          Поздрав за Славчо

                          Много благодаря! Глок има много отлични качества... за съжаление не се сещам точно сега за някое, но все пак благодаря за поздрава!

                          42

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            [QUOTE=slaf4u;2241624]Много благодаря! Глок има много отлични качества... за съжаление не се сещам точно сега за някое, но все пак благодаря за поздрава!
                            UOTE]

                            ...най-важното е да не забравиш сега в жегите да го прибираш във фризера да не му се разтече пластмасията...
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Нали, друго си е железото, някак си по-класически стои...
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Друго си е стоманата,ама целия да е стоманен и все пак хубав стоманен пистолет струва над 2 бона - всичко останало е не по-добро от PVC-то.
                                Явно и тенденцията за масовите пистолети е да бъдат от полимери(рамата).
                                Според мен по-добре рамата да е от полимер,отколкото да е от алуминий.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X