Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Морски снимки казваш, ето ти няколко от Варна 2007.
    Ето и едно италианче.

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Малко от вторият по сила надводен флот в света - китайска военноморска мощ:

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
        10x!
        Пускай още, че морето много слабо е застъпено.

        Не си казал не съм ти го застъпил яко,каквото искаш такова ти снимам еле ако не си от разузнаването
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Аврора
          Него пък на къде са го подкарали ? Едва ли има желаещи за нова октомврийска революция
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Босе, снимай не се срамуваи. Във ваща махала е баси базата, сЪсе летищата. Имаш много за снимане. От музея на летището - Мирамар, та до тоя във водата.

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Не си казал не съм ти го застъпил яко,каквото искаш такова ти снимам еле ако не си от разузнаването
              То хората са си казали, който има какво да показва си го показва с гордост.Който няма, всичко влиза в графа "секретно".

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Него пък на къде са го подкарали ? Едва ли има желаещи за нова октомврийска революция
                Сакън от още революции. Май бяха споменали че отива на ремонт ако не бъркам.

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Имам и малък пропуск за малко военни зони та направо ще си отворя нова тема Плуващи плякала......да не задръстим тая.Ако ме арестуват обаче да ми пращате банички с боза,на въпроса От къде е тоя акцент и България нищо не им говори,като им кажеш Между Украйна и Сърбия и веднага........се качват на борда минджите.

                  База,каква база имат тука,аматьори,няма и 100 000 сборно в околоята
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Джедайски джажди

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
                      Джедайски джажди

                      Седалката е на Гранд Чероки...

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Имам и малък пропуск за малко военни зони та направо ще си отворя нова тема Плуващи плякала......да не задръстим тая.Ако ме арестуват обаче да ми пращате банички с боза,на въпроса От къде е тоя акцент и България нищо не им говори,като им кажеш Между Украйна и Сърбия и веднага........се качват на борда минджите.

                        База,каква база имат тука,аматьори,няма и 100 000 сборно в околоята
                        Аз така в турската ВМС база Гюлджук за малко да ям хурката.Тя базата си е малък град-със корабостроителница,военен городок,магазини клубове даже си имат вътрешен транспорт-едни малки тракторчета които теглят малки закрити фургончета.И естественно имат и музей на открито който се намира на пъпа на базата.Естественно такова изобилие аз немога да пропусна-вадя апарата и на третата снимка едни гуми едни спирачки,два джипа с военна полиция се исипва все едно съм Абдула Йоджелан.Прангите на ръцете и при коменданта на базата,хубаво,че той се оказа разбран и се наложи само тези 3 снимки да изтрия,ако преди това не бях сменил картата какви хубави снимки само щаха да отидат на вятъра.
                        Че кой ще отваря тема за морски снимки,че тука гледам имам към 300 различни "джелеза" снимани.
                        Близнак,ние с тебе се познаваме ама ти надали ще се сетиш кой съм-от 1986 до 1990 бях в ДОСО-Варна,на един от Дифурите-"Мусон",шкипер ми беше Росен Пандов.

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Не си казал не съм ти го застъпил яко,каквото искаш такова ти снимам еле ако не си от разузнаването
                          Давай яко, много ще накефиш аудиторията ! Чакаме
                          Последно редактирано от derhunter; 13-10-14, 22:19.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Малко италиянчета
                            Тези двата са от иракската поръчка,(F-582 Artigliere) е трябвало да се казва Hittin а(F-583 Aviere)-Dhi Qar.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Италиянският универсален снабдителен кораб Etna

                              Това дживотно от водата до леера е високо колкото 4 жилищни етажа.И при тази лека вълничка по един щурмови трап лазихме като бълхи за да му правим бординг.Добре,че италиянците разбрани момчета и след този зор ни почерпиха с пица
                              Последно редактирано от komuso; 13-10-14, 21:41.

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Момчетата с коритата, идвате ли? Чакаме ви, ще дойдем да ви посрещнем!

                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X