Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобрения на задния шарнир - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подготовка за сезон 2010

    Според моята програма допълнителни две болтчета които съм отбелязал с червен цвят ще спомогнат да се образуват по широки виртуални триъгълници между точките на захващане(с червен цвят) които ще са по устойчиви на усукване отколкото така наредените болтчета(жълтата черта които са в почти права линия).Тоест колкото по широко и в шахматен ред са разположени болтовете толко по здраво ще държи планката на усукване(мое мнение).Отделно че има много по ефективни материали от алуминият издържащи на усукване и с почти същото тегло.И нямам за цел да усирам темата на никой просто се дразня от хора които като видят нещо което се е озовало на мотор с минало и почват да го хвалят без дори да си размърдат мозъка при наличие на такъв и да помислят това ли е причината тоя мотор да е шампионски или задкормилното устройство е бил главният фактор.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Подготовка за сезон 2010

      Maй прекаляваме,при факта че мотора е шампионски и е доказал че върши перфектно работата си, няма какво да коментираме.
      Много неща изглеждат чудни и не се обясняват лесно но са така.Аз съм се чудил как на това циментово трасе, след скока се влиза много остро в завоя и при това здраво сцепление на гумите се получава такова яко натоварване на ходовата част ама явно може.

      Коментар


      • #18
        До: Подготовка за сезон 2010

        Възможно ли е да оставим заядливите изказвания за друга тема и да оставим темата да се развива в правилна посока?

        Или поне Калин или Жоро (или някой друг близък до този конкретен мотор) да внесат повече яснота по проблема.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #19
          До: Подготовка за сезон 2010

          Ейй мамаму стара,четох траях ама на края не изтраях!!! Всичко друго оправено ами до тая планка опряхте! Здрава или не,тънка или крива, имая и щом още е там значи има ефект,пък бил той за подобрение или пиниз.Ако я нямаше кви ли щяха да са одумванията?? Я Жоро ,даи по натъй да видим кво става с моторетката .Повече няма да споменаваш за разни странни доработки за да няма отклонения!!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #20
            До: Подготовка за сезон 2010

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Ейй мамаму стара,четох траях ама на края не изтраях!!!
            Като гледам часа на публикацията ти даже сън не те лови.

            Иначе и на мен темата ми е много интересна и поучителна, макар, че съм много далече от двуколесните.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              До: Подобрения на задния шарнир - коментари

              Хах...
              Аз от това повече няма какво да разяснявам. До колко има ефект само са ми разказали набързо, та за това и не мога да споря с колегата, който за захващането нищо чудно даже да излезе прав, само дето стила му е малко отблъскващ всякакви градивни диспути.
              Вчера видях един подпис на човек от форума, много верен:
              Задай въпрос в немски форум- ще ти отговорят.
              Задай въпрос в руски форум- и те ще ти зададат.
              Задай въпрос в български форум и 100 човека ще ти обяснят колко си тъп.
              Инъче уважавам хората с лично мнение и такива, които не са лековерни. Само дето някои от тях са просто дървени философи.
              К. Кулев

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X