Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ендуро-асвалтка :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: ендуро-асвалтка

    дилемата продължава межу Honda Xl и Suzuki Dr

    Коментар


    • #17
      Re: ендуро-асвалтка

      По-ефтиния.
      Щото така и така нищо няма да направиш, само ще го разколачиш
      и до там.

      Коментар


      • #18
        Re: ендуро-асвалтка

        дори и нищо да не направя поне асвалтови гуми ще му сложа,и се няква имитация на супер мото ще стане

        Коментар


        • #19
          Re: ендуро-асвалтка

          Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
          Помисли малко, какво общо имат каплите със спирачният диск, като са по големи дисковете забрави да ги сложеш на твоите апарати. Освен ако не се направят държачи, които да изнесат апарата напред. Да не говорим, че пистарките повечето са с два диска отпред. Най-добрият вариант е да се намерят супер-мото джанти и да се купят утължители за спираният апарат, защото на повечето ендура предният диск е 260мм а на супер мото 320мм.
          Прав си , обаче дубките за болтовете на моя диск и дупките на този на пистарката съвпадат . Мисля да пробвам и да сменя и дисковере направо дано стане ! А иначе тази пистарка е доста старичка и е 250сс 2т и е само с един диск от пред

          ПП Това ще го правя след 4 юни на там , защото сега съм налегнал листовките и със всеки изминал ден се влошавам , а не подобрявам и страшно много се притеснявам в момента sad:
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • #20
            Re: ендуро-асвалтка

            Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
            Прав си , обаче дубките за болтовете на моя диск и дупките на този на пистарката съвпадат . Мисля да пробвам и да сменя и дисковере направо sad:
            Те болтовете може да съвпадат но ако диска е с по-голям диаметър,трябва да си купиш и линкове за да отделечиш апарата от диска,а ако ще слагаш същият диаметър диск-няма смисъл.
            Все пак ти пожелавам успех
            MG RACING

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X