Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Караньотов в Европейския шампионат по супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Караньотов в Европейския шампионат по супермото

    Иситина ли е че Караньотов е станал втори в европа при мъжете едва на 14 години никъде не съм го чел, само от майка му и баща му го чувам??
    За супер мото става дума де..
    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

  • #2
    До: Иван Петров първи в европейския шампионат

    Ангел Караньотов стана 2ри в първия кръг от Европейския шампионат по супермото в клас S3-250cc, във Витербо, Италия. Той спечели квалификацията и първия манш, но заради дъжда във втория манш, млкото опит и тактическа грешка с гумите, остана 2ри в генералното. Наблюдавайки скоростта и развитието му, мога сериозно да кажа, че ако е живот и здраве (както се казва) тази година трябва да спечели Европейската титла и това би трябвало да е само едно добро начало за него. Бъдещето е пред него.
    Всъщност в момента пиша от Mallory Park във Великобритания, където сме заедно. Той днес става на 15, а утре се надявам да си подари за рожденния ден първото място във втория кръг от шампионата
    Състезанието е заедно със световния шампионат по мотоциклетиъм и цялата програма на ЕШ Супермото е изтеглена в петък.
    Пожелайте успех.
    К. Кулев

    Коментар


    • #3
      До: Иван Петров първи в европейския шампионат

      Калине, успех на теб и на всички наши момчета там!
      Продължавайте да ни радвате!
      Когато българин покаже добри резултати на международна сцена чувството за всички нас е невероятно.
      А когато става въпрос за любимия спорт тогава нещата са още по-....

      Още веднъж, Успех!

      Коментар


      • #4
        До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

        Успех на всички!И специални поздрави на Ачи!!

        Коментар


        • #5
          До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

          Успех на всички и от мен.

          Коментар


          • #6
            До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

            Успех, Българи !!!

            Стискам палци за призови места !

            Коментар


            • #7
              До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

              Честит рожден ден на патерица и от мен.. нали носихме едни патерици с него..
              Успех също така и на състезанието днес...

              Коментар


              • #8
                До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                Да допиша малко темата.
                Какво се случи с рожденника накратко.
                В Маllory за съжаление той се контузи на тренировките и в първия манш едвам завърши със сълзи на очите. Заради силните болки в крака, Ачи приземяваше само със здравия крак на степенката и седнал, а на другия не стъпваше при приземаването. Финишира доста назад, но все пак 4ти в 250сс. Преди втория манш на старта си говорихме. Той каза, че смята изобщо да не се бута на първия завой, а да спре и изчака да мине "мелето", тъй като след старта веднага се влизаше във оф роуда с ляв обратен завой и се тръгва по дългата офф роуд секция тип суперкрос с много гърбици, които се прескачаха в комбинация по 2 и 3. Над 30 готови на всичко състезатели в прахта, която прави видимостта в първата обиколка близка но нула и със сликови гуми на този типичен суперкрос участък- работата си е на руска рулетка (ако някой е гледал 2рия манш на световното му е 100% ясно).
                На мен не ми се вярваше много и какво мислите... Оказах се прав!!! Естествено не наблюдавах развитието на събитията, но след изключителна битка с по 1-2 изпреварвания във всяка от последните няколко обиколки Ачката спечели 1вото място пред германчето, което е основния му съперник за титлата и временен водач в шампионата.
                Историята обаче е с продължение От Mallory заминахме директно на Европейската купа по супермото в Арад (Румъния). Там Ачи кара с 450сс мотор в клас S1 и... На двете свободни тренировки и квалификациите в събота Ачи даде първи времена пред мен, Росен Тончев (победител в Европейското в S Open в Mallory) и Александър Георгиев, който както почти евсички знаят кара тази година в световното и скоростта му е съвсем световна (9ти време в квалификациите в Италия и 7ма временна позиция в Англия преди да падне)...
                Аз бях сигурен, че Ачи ще бъде най-сериозния претендент през следващите години, но той няма търпение и започна да дава 1ви времена от сега . Това може само да ни радва и да ни даде да разберем, че България има бъдеще на световната мотоциклетна сцена!
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                  От колко време чакам да прочета нещо такова.
                  Не е за вярване направо! Поздрави и много успехи ще се радвам да чета в тази тема или в друга новини от състезанията и то от първа ръка ако не е проблем се надявам да ни държиш в течение как вървят нещата при вас. Мисля, че за всички ще е интересно!
                  [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                    Успех
                    [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                    [/SIZE][/B][/COLOR]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                      Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
                      От колко време чакам да прочета нещо такова.
                      Не е за вярване направо! Поздрави и много успехи ще се радвам да чета в тази тема или в друга новини от състезанията и то от първа ръка ако не е проблем се надявам да ни държиш в течение как вървят нещата при вас. Мисля, че за всички ще е интересно!
                      Нищо не ми коства. Бих давал информация винаги, ако някой се интересува!
                      К. Кулев

                      Коментар


                      • #12
                        До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                        Аз го гледах на една тренировка в Долна Митрополия и направо ме шашна. Всъщност, всички ме шашнаха , но той изпъкваше някак сред останалите. Не мога да кажа с какво, не съм специалист. Може би със стила си на каране или с лекотата, с която владееше мотора...
                        Просто си личеше, че това момче е родено за мотор.
                        Търпението калява силния и прогонва слабия.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                          Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                          Нищо не ми коства. Бих давал информация винаги, ако някой се интересува!
                          Оо интересуваме се.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • #14
                            До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                            Нищо не ми коства. Бих давал информация винаги, ако някой се интересува!

                            Всъщност може ли малко разяснение относно шампионата колко кръга са какви класове в кои класове се състезава Караньотов както и ти и т.н.т.?
                            [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Караньотов в Европейския шампионат по супермото

                              Кръговете тази година трябва да са 6. За съжаление 5 от тях са предвидени за едно и също трасе- Долна Митрополия, но за сметка на това пък, то се води за трасе №1 в света...
                              Класовете са 2 в Джуниър- 65 и 85 и 2 при големите- S1 i SOpen. Първите са до 450сс, а вторите над. Сега... защо SOpen не се казва S2 като по света не знам. SOpen в европейския шампионат е отворен клас- кой с каквато ще кубатура кара.
                              Следващото състезание е другата седмица в Кюстендил. Имаше някакви вероятности да бъдат добавени и кръгове в Пловдив, Хасково, но при тъй създалата се ситуация силно се съмнявам.
                              А за Ангел... видяхте ли кво стана?! На последното състезание в Плевен (Долна Митрополия) ни би ВСИЧКИ! Първи и в двата манша! На квалификациите направи български рекорд на трасето - 1:23.9, но Сашко (Александър Георгиев) го подобри във втория манш - 1:23.7. За справка, абсолютния рекорд на трасето е на Давиде Годзини от миналата година на Купа на нациите, когато направи 1:23.2!
                              К. Кулев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X