Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING :P

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

    И аз съм го чел това че бил най рязък. Според мен максималната му мощност се достига в доста ниски обороти, после си умира геройски. 525-цата се усеща по-плавна защото мощността е разпределена в по-голям диапазон от обороти. Това са като че ли моите впечатления от 520 и 525. 530 е вече доста различен като устройство двигател за да се сравнява с по-старите. До момента от това което съм видял, покарал и прочел смятам , че RFS e по-добър от RC4. Лично мнение, не искам да започвам спорове.
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • #17
      Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

      Не е само твое мнение, в няколко форума вече виждам хибриди - рама и окачване от новите модели и присаден RFS двигател.
      Между другото, бях ме на път да вземе твоята стара 520-ка, но регистрацията ни спря.

      Коментар


      • #18
        Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

        Понеже изкочи проблем с ангренажа и в неделя не успах да покарам vtr-a, реших на се повозя с оранжадата. Вече почти свикнах с двигателя на exc-тo и кефа от карането се увеличи драстично. В града постоянно се оглеждам за препядствия, които да прескоча.....шахти, бордюри, стълби.....а когато липсват не е трудно да направя по интересно карането с малко хлъзгане на задницата като навъртя масура
        Покарах отново по маршрута от клипчето(не че се видя нещо), но на няколко места хванах гората. Като гледам по google maps съм минал към 130-150, а като се прибрах резервоара беше на половина, чак не мога да повярвам колко малко гори това чудо, а за сметка на това колко върви.

        Коментар


        • #19
          Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

          Миналата събота решихме да сменим концепцията и сложихме таралежките. Както винаги изникнаха проблеми - и двете гуми на EXC-то се оказаха спукани
          Предната външна даже имапе лека цепка и за това брат ми сложи нова. Все след цяла сутрин човъркане, към 1 наобяд вече бяхме готови за каране.
          http://www.youtube.com/watch?v=ZI0sP...feature=relmfu

          За пръв път тръгваме с таралежките и не знаем пътеки, за това малко се лутахме насам натам, защото се забивахме по места, които нямаме представана къде ще отидем и дали ще можем да продължим. Накрая намерихме път горе долу по нашите възможности и познати които ни казаха на къде води и какво ни чака.
          За жалост клипчето от нея не се получи защото камерата е снимала в земята през цялото време.

          Коментар


          • #20
            От: Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

            Честито колега за страхотния мотор ! Супер е машината-много красива и лачена ! Да си я карате все със здраве и никакви проблеми ! Честито !

            Когато можеш споделяй впечатления от "съревнованието" ЛЦ4-ЕХЦ - с интерес следя форумчето и темите.

            Миналата седмица,когато бях свободен врътнах 200-тина км на мойто ЛЦ4 ...еххх защо в моя район няма супермотористи да караме заедно ....

            Коментар


            • #21
              Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

              В събота пак направихме едно каране.
              http://www.youtube.com/watch?v=SZQ31zc6C8k

              Ехс-то си е много по-добро в гората - по-леко, по-маневрено, по-плавно в ниските, не гаснещо по катеренията и вълшебно копче ако все пак загасне.
              От друга страна старата lc4-ка не е толкова зле - единствения проблем ми бяха продължителни изкачвания с много камъни на 1-ва, които мялко ме плашеха понеже преди време lc4-а реши да изгасне на много неподходящо място и се озовах на земята, след което 1 седмица ме боляха задните части от срещата им с един камък Също трябва да вметн,а че понеже веригата ми е къса, а нямам друга, Lc4-ката е със СМ венците 15/45, а с 18-ка отзад става още по-тромава и податлива на гаснене.
              Хубавото е че това каране беше без падания, поне не ние на паднахме де - Lc4-ката се изръси на земята както беше на пачи крак, докато ние си почивахме на 2м от нея

              Коментар


              • #22
                Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

                Вече мога да се похваля и с първото си падане Беше просто въпрос на време, на няколко пъти бях накосъм, но накрая стана работата.

                Да се похваля и с друго - ето какви подаръци получих за рождения си ден

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a46628ceb08c34c792918f55938a39e1_555X416_1.jpg
Прегледи:2
Размер:30.9 КБ
ID:5445788Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ktm-cofee-mug-orange.jpg
Прегледи:1
Размер:26.3 КБ
ID:5445789

                Коментар


                • #23
                  От: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

                  ха ха ха

                  ти си извратен Краси
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

                    Не съм си ги избирал аз подаръците, и двата бяха изненада. Но някак си кафето е по-вкусно в тази чаша, а като ти изкочи филийката изпечена с логото на КТМ в средата ..... бе все едно си накичил crf-a с червени чаркалъци

                    Коментар


                    • #25
                      От: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

                      тц тц тц

                      искам и аз филийка с лого да го е..а
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Още една оранжада в гаража...KTM 520 EXC RACING

                        Оранжадата ме изненада вчера.
                        Тъкмо я подпрях пред гаража за да си сложа каската и като се качих гледам че кормилотое е доста на криво. Загледах се и какво да видя - единия болт на държачите е скъсан!!!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19052013304.jpg
Прегледи:1
Размер:126.4 КБ
ID:5483052
                        Луда работа и добре че го видях така случайно, а не на някой завой да ме изненада.
                        По-интересното е че като свалих кормилото, главата на скъсания болт я нямаше, а няма как да изпадне от там....един вид така сме го купили мотора и е каран така.

                        Смених болта и сега всичко е ок.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X