Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам демпфер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Направи си сам демпфер

    Заради такива хора,форума е супер.Чакаме тестове и масова продукция!!!

    Коментар


    • #32
      От: Направи си сам демпфер

      Респект,
      браво колега, перфектна изработка.
      Прокарал си пътя, сега можеш да помислиш и за малко производство

      Късмет
      No Pain No Gain...
      Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
      RR P38
      КТМ 530 ЕXС

      Коментар


      • #33
        От: Направи си сам демпфер

        Производство ,ако има то наистена ще е малко защото българина като чуе,че е правено в България и пари нему се дават,ако обаче на него пише Скот готов е да се раздели с хилядарка въпреки,че този по функции не се различава от Скота.Поздрави на майстора и дано си извие вратъ малко от работа и да покараме

        Коментар


        • #34
          От: Направи си сам демпфер

          Ебаси готиното кажи само става ли за атв - имам интерес да си купя. Ако се продава разбира се. :-))

          Коментар


          • #35
            От: Направи си сам демпфер

            Здравеите колеги четох в нета за какво точно служи това чудо но така и не ми стана ясно на 100% нещо като сервото на колите ли е?Ако някои го обясни подробно ще съм благодарен.
            Поздрави на всички и евалата на дискуса
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #36
              От: Направи си сам демпфер

              Работи подобно на предпазните колани на автомобилите-предполагам ти е направило впечатление , че когато дърпаш плавно той се развива,но ако дръпнеш рязко колана "затяга". При демпфера-когато въртиш кормилото плавно то се върти нормално , но при рязък удар в гумата(например камък скрит в тревата или шумата) демпфера "затяга" и не позволява на кормилото(гумата) да се извърти и съответно да се проснеш. Спокойно може да се кара и без демпфер , но трябват здрави ръце и бърз рефлекс-три-четири пъти съм се разминавал на косъм. Това е при ендурото. При пистарките(демпфера прилича на амортисьорче хванато между рамата и цангата-стои зад таблото) демпфера предпазва от резонанс на предната гума(мотора започва да се движи на зиг-заг) и е страшно полезен-там вече здравите ръце не вършат работа защото всичко става много бързо(точно заради липсата на демпфер загина Дими от Сленг-може би си спомняте случая).Надявам се да съм обяснил достатъчно разбрано.
              Последно редактирано от ЕМО; 04-12-10, 12:36. Причина: допълване
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • #37
                От: Направи си сам демпфер

                Много добре се е получило.
                Поздрави,
                [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • #38
                  От: Направи си сам демпфер

                  Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                  Работи подобно на предпазните колани на автомобилите-предполагам ти е направило впечатление , че когато дърпаш плавно той се развива,но ако дръпнеш рязко колана "затяга". При демпфера-когато въртиш кормилото плавно то се върти нормално , но при рязък удар в гумата(например камък скрит в тревата или шумата) демпфера "затяга" и не позволява на кормилото(гумата) да се извърти и съответно да се проснеш. Спокойно може да се кара и без демпфер , но трябват здрави ръце и бърз рефлекс-три-четири пъти съм се разминавал на косъм. Това е при ендурото. При пистарките(демпфера прилича на амортисьорче хванато между рамата и цангата-стои зад таблото) демпфера предпазва от резонанс на предната гума(мотора започва да се движи на зиг-заг) и е страшно полезен-там вече здравите ръце не вършат работа защото всичко става много бързо(точно заради липсата на демпфер загина Дими от Сленг-може би си спомняте случая).Надявам се да съм обяснил достатъчно разбрано.
                  Благодаря вече ми стана ясно.
                  Поздрави
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • #39
                    От: Направи си сам демпфер

                    :О :О Направо ми скри шапката!Много добра изработка просто нямам думи

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X