Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигачки за кормило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигачки за кормило

    Може да прозвучи малка тъпо, но се обръщам с молба някой ако знае къде мога да си намеря повдигачи за кормило на Honda XR или материал - парче дурал за да направя на фреза?
    Живей за всеки дъх!

  • #2
    Аз май имам 4 см, но трябва да проверя?!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Аз май имам 4 см, но трябва да проверя?!
      Уауу, Жоре да знаеш от кога ги търся тея джаджи, много ще съм ти благодарен ако провериш и дано има
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • #4
        И аз имам на 38 мм и на 65 мм,но са за 28 мм кормило
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от roumen5
          Уауу, Жоре да знаеш от кога ги търся тея джаджи, много ще съм ти благодарен ако провериш и дано има
          За 22 мм кормило ли? Днес видях единия в една кутия, значи и другият ще е там сигурно. Утре ще ти кажа съссигурност, че нямах време да го търся. Само ще си намериш болтове, че нямам.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            Първоначално публикуван от roumen5
            Уауу, Жоре да знаеш от кога ги търся тея джаджи, много ще съм ти благодарен ако провериш и дано има
            За 22 мм кормило ли? Днес видях единия в една кутия, значи и другият ще е там сигурно. Утре ще ти кажа съссигурност, че нямах време да го търся. Само ще си намериш болтове, че нямам.
            Жоре, пак благодарности, защото на мен ми трябват за 22 мм. и ако имаш направо смятай ,че ще ги пазарим, а на Гълъбин ще му пусна едно л.с ,защото неговите ще паснат на мотора на Бебо
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • #7
              До: повдигачки за кормило

              Ще ми се да си повдигна кормилото малко.
              Някой ще ми каже ли повдигачите универсални ли са или трябва да си поръчам или пък някой да ми ги направи специално за моя мотор КЛХ 250 94 година - 22мм кормило.
              Правил ли е някой и къде? Интересувам се за София.
              Ако пък някой има и са му излишни ще почерпя.Поздрави.
              Кавазаки КЛХ 300 04г
              Кавазаки КХ 65 04г
              Опел Астра 94г
              Мерцедес 124 91г

              Коментар


              • #8
                До: повдигачки за кормило

                Погледни на трета страница в края:
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37953
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • #9
                  До: повдигачки за кормило

                  Благодаря ти Емо за линка.
                  СТАНИСЛАВ!!!! веднага отреагира и ме оборудва с едни повдигачи които още сутринта ще монтирам.
                  За сетен път се уверявам,че в този форум има ХОРА които са готови всячески да помогнат на други.
                  БЛАГОДАРЯ ТИ СТАНИ
                  Кавазаки КЛХ 300 04г
                  Кавазаки КХ 65 04г
                  Опел Астра 94г
                  Мерцедес 124 91г

                  Коментар


                  • #10
                    До: повдигачки за кормило

                    Ако е възможно и аз да използвам темата.
                    Става въпрос отново за XR 400 имам нужда от повдигачи за кормило, евентуално да ми кажете някой да продава или да прави ?
                    Нещо не можах да се ориентирам в другата тема и затова питам тук.
                    Благодаря предварително.

                    Коментар


                    • #11
                      До: повдигачки за кормило

                      От къде си , колега?
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • #12
                        До: повдигачки за кормило

                        От София и по точно западната част. Даже сега видях че не съм го написал в профила и ще го попълня.

                        Коментар


                        • #13
                          До: повдигачки за кормило

                          На аватара пише,че е от София.
                          Кавазаки КЛХ 300 04г
                          Кавазаки КХ 65 04г
                          Опел Астра 94г
                          Мерцедес 124 91г

                          Коментар


                          • #14
                            До: повдигачки за кормило

                            Първоначално публикуван от peterson Преглед на мнение
                            От София и по точно западната част. Даже сега видях че не съм го написал в профила и ще го попълня.
                            Повдигачи можеш да си купиш от Еди(тия от другата тема са точно от неговия сайт),от Гоблин и евентуално на Пиротска.Ако успееш да си намериш дурал,пресметни колко по-високо искаш да ти е кормилото,свали едната лапа и я занеси на стругар/фрезист за мостра и мисля че ще ти ги направи за педесетина кинта.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • #15
                              До: повдигачки за кормило

                              Ще си позволя да пиша в тази тема понеже въпросът ми е свързан частично с нея.Става въпрос за горните капачки на държачите за кормилото.Та въпросът ми е каква е ползата от цялата горна част като показаната тук

                              Какви са предимствата й пред тези от две части като тези например

                              При моя малък опит съм забелязал, че при падане (не всеки път разбира се) кормилото се изкривява от държачите (мойте са с тампони) и така се пази кормилото.После си развивам 2 или пък 4те болта малко намествам го както трябва да си бъде, затягам и пак газ.При варианта с цяла горна част не виждам как може да се измести кормилото от там и следователно рано или късно ще поддаде кормилото.Така ли е или само аз така си мисля?

                              П.П.Извинявам се, че пускам снимките така.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X