Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Аз пък мисля да се сдобия с една златна DC японска верига от Стефан (БобиМХ)
    Цената и е много по-ниска от реалната, която е над 200 лв
    То ще е пак 200 де, ама с пълен комплект зъбаци и верига
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #77
      До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      На мен ми трябва верига,обаче ми е писнало от разни прехвалени марки които не искарват нищо.
      Оригиналната верига на Бета е невероятно издържлива и е от марката "Реджина".При мен изкара 5000км и все още не е мръднала в нитовете,обаче се прецакаха ролките.С предния мотор съм си купувал какви ли не и изкарват две три карания от по 100км.
      Сега имам нужда от нова и се чудя каква да е.То пари ще се дават обаче да си струва.Омръзнало ми е от скъпи боклуци.
      Ако някой има някъкво предложение........МОЛЯ !!!
      чз чешка мисля
      2 сезона съм карал с такава ендуро мотор един приятел взе за юз-450 на един сезон е нито той нито аз сме натягали веригата значи не се е разтегнала и не са скъпи 100ина лева оринг
      Последно редактирано от VAAKO75; 21-11-09, 19:58.

      Коментар


      • #78
        До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Първоначално публикуван от VAAKO75 Преглед на мнение
        чз чешка мисля
        2 сезона съм карал с такава ендуро мотор един приятел взе за юз-450 на един сезон е нито той нито аз сме натягали веригата значи не се е разтегнала и не са скъпи 100ина лева оринг
        Колега ако може да кажеш каде ги има за тия пари може пък да си купя и аз такава.Аз сега карам с AFAM-XLR и не съм я опъвал вече втори сезон само в началото след като я качих савсем леко я опънах и това беше.Та може да се каже ,че съм доста доволен от нея ама и мотора ми не е много силен 125 крос може и затова да е.
        П.п да кажа че след всяко каране веригата се мие с водоструика и се маже дори когато мотора не се кара да е мазна.За смазка исползвам по гъсто масло със спрей не съм я мазал
        0888 074 049

        Коментар


        • #79
          До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Вече са по 125лв. В Благоевград.

          Коментар


          • #80
            До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
            Колега ако може да кажеш каде ги има за тия пари може пък да си купя и аз такава.Аз сега карам с AFAM-XLR и не съм я опъвал вече втори сезон само в началото след като я качих савсем леко я опънах и това беше.Та може да се каже ,че съм доста доволен от нея ама и мотора ми не е много силен 125 крос може и затова да е.
            П.п да кажа че след всяко каране веригата се мие с водоструика и се маже дори когато мотора не се кара да е мазна.За смазка исползвам по гъсто масло със спрей не съм я мазал
            Колега един лек въпрос все пак с теб се познаваме поне по телефона След като нещо ти върши повече от перфектна работа има ли нужда да се сменя?

            Коментар


            • #81
              До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
              Колега един лек въпрос все пак с теб се познаваме поне по телефона След като нещо ти върши повече от перфектна работа има ли нужда да се сменя?
              Да прав си,перфектна работа ми върши но аз обичам да експериментирам.Но ще се замисля тя и АFAM-a е на добра цена
              0888 074 049

              Коментар


              • #82
                До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                Да прав си,перфектна работа ми върши но аз обичам да експериментирам.Но ще се замисля тя и АFAM-a е на добра цена
                Не бе просто питам И мерси за отговора

                Коментар


                • #83
                  До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
                  След като нещо ти върши повече от перфектна работа има ли нужда да се сменя?
                  E чак перфектна !!! Ама върши работа.

                  Коментар


                  • #84
                    До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    E чак перфектна !!! Ама върши работа.
                    Твойта не ти ли върши

                    Коментар


                    • #85
                      До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
                      Твойта не ти ли върши
                      Върши разбира се,но аз искам да е за повече време ! Дори за сега съм много доволен.
                      Обаче твоето желание е обратно на моето!

                      Коментар


                      • #86
                        До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Първоначално публикуван от ДОБРИН Преглед на мнение
                        На следващата смяна на венци и пиньони, не заради това че аз ги продавам но пробвай с JT Sprockets, смятам ще останеш доволен.
                        Надявам се и аз да остана доволен, днес си получих зъбаците на JT Sprockets от теб 14 на 47 за Доминаторчето.Добавих и една Дидка 520VM и се надявам да съм доволен.

                        Коментар


                        • #87
                          До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          ... а каква е цената на веригата , DID ?
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #88
                            До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Преди 1 месец си купих комплект:верига DID 520 ERV3,заден пиньон Суперспрокс(двуметален) и преден Рентал.Поръчах ги от Ибей.Цената с доставката до България излезе 328 лв.

                            Коментар


                            • #89
                              До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              ... а каква е цената на веригата , DID ?
                              Ми моита 118звена я взех за 180лв.

                              Коментар


                              • #90
                                До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                                Преди 1 месец си купих комплект:верига DID 520 ERV3,заден пиньон Суперспрокс(двуметален) и преден Рентал.Поръчах ги от Ибей.Цената с доставката до България излезе 328 лв.
                                Този кит на какво животно си го сложил?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X