Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Мотора е КТМ 450 ЕХС.Реших да пробвам и такъв вариант.До сега карах с алуминиеви задни венци.Те изкарваха доста по малко от самата верига.Сега ще опитам с този заден венец при същите условия.Веригата я почиствам и смазвам след всяко каране.Ще видим какъв е резултата и ще пиша в темата.

    Коментар


    • #92
      До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      ... а каква е цената на веригата , DID ?
      Пролетта купувах DID 525, О-ринг, за Африката(не помня звената) със занитващо свързващо звено за 156 лева

      Коментар


      • #93
        До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        Пролетта купувах DID 525, О-ринг, за Африката(не помня звената) със занитващо свързващо звено за 156 лева
        Честита нова година първо!
        Аз съм за нова сега...
        Понеже си с Африка ти можеш да ми дадеш добър акъл.
        За ДР-а ДИД ми дават 520 VZM по каталог.
        Имам една оферта за CZ нова на изгодна цена.
        А Жоро беше писал,че две вериги RK i CZ Сложени по едно и също време - рк-то се е разтегнало първо.
        Аз в момента съм с РК.
        Какво според теб да направя? Коя от 3-те - като имаш в предвид въртящият ми момент?
        И ако имаш предложение за пиньони с дадената верига?

        Здраве и безаварийна!!!
        Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

        Коментар


        • #94
          До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          За много години!

          ДІД, 525, най-малко О-рингова.
          Пиньони Карловси... Ако минеш на 525 не знам дали и ще намериш друг производител за БИГа на 525... Може и да има...
          Но Карловските са доказано не по-лоши от рентал например
          Тествани са многократно в хард условия на хард мотоциклети

          Коментар


          • #95
            До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
            Колега ако може да кажеш каде ги има за тия пари може пък да си купя и аз такава.Аз сега карам с AFAM-XLR и не съм я опъвал вече втори сезон само в началото след като я качих савсем леко я опънах и това беше.Та може да се каже ,че съм доста доволен от нея ама и мотора ми не е много силен 125 крос може и затова да е.
            П.п да кажа че след всяко каране веригата се мие с водоструика и се маже дори когато мотора не се кара да е мазна.За смазка исползвам по гъсто масло със спрей не съм я мазал
            От Суходол при Карчев съм купувал ЧЗ верига и съм доволен от веригата.
            Последно редактирано от Chinela; 03-01-10, 09:01.

            Коментар


            • #96
              До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Ето и моето решение за моя CRF 450 R преден 13, заден 50 Renthal и верига DID 520 X RING GOLD надявам се скоро да ги тествам.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                купувате верига чз и забравяте ,аз я карам година иполовина на кросов мотор и не е мръднала мисля че беше около 100лв

                Коментар


                • #98
                  До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Забелязвам, че доста хора са доволни от ЧЗ както и аз наистина съм я признал за добра верига, но немога да отрека че засега най-важното си остава поддръжката на веригата.
                  Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #99
                    До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Старата ми беше ЧЗ X-рингова. Изкара колкото ДИТа. Сега съм си взел пак ЧЗ О-рингова. Дали ще издържи като X-ринга

                    Коментар


                    • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
                      Старата ми беше ЧЗ X-рингова. Изкара колкото ДИТа. Сега съм си взел пак ЧЗ О-рингова. Дали ще издържи като X-ринга
                      Ами аз за около половин година занемарено ползване съм я опънал с 1 положение на охлювчето като се има предвид, че я взех употребявана за сметка на това старата верига, която небеше О-рингова ме издържа половин година като цяло.
                      Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Да питам и аз.Мойта верига е няква си regina и ре разтяга като ЛАСТИК.Взех си мотора август тогава човека от който го купих каза че е с нови пиниони и верига.От тогава до сега веригата толкова много пъти се разтегна и аз я натягам с болтовете но и тая свърши, болтовете се разтегнаха до край.Махнах две части от веригата и навих болтовете пак.Сега пак се е разтегнала много и пак трябва да натягам с болтовете...
                        До кога ще се разтяга,да взимам ли нова верига.Искам да е някоя която да не се разтяга толкова много,ако може.

                        Коментар


                        • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          Ако е кросова верига без рингове, се разтягат всички, особено ако се карат в кал и вода. Иначе регината е много добра марка.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                            Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                            Да питам и аз.Мойта верига е няква си regina и ре разтяга като ЛАСТИК.Взех си мотора август тогава човека от който го купих каза че е с нови пиниони и верига.От тогава до сега веригата толкова много пъти се разтегна и аз я натягам с болтовете но и тая свърши, болтовете се разтегнаха до край.Махнах две части от веригата и навих болтовете пак.Сега пак се е разтегнала много и пак трябва да натягам с болтовете...
                            До кога ще се разтяга,да взимам ли нова верига.Искам да е някоя която да не се разтяга толкова много,ако може.
                            Веригите са,, D I D,, всички останали са компромис казвм го от опит . Малко по скъпи са но се връща в километри.

                            Коментар


                            • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                              Вземаш нова и ришаваш пробема но да е над130лв.Ако чакаш още да се растяга може да ни питаш от къде да си купиш картер.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • До: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                                Златен X-рингов D.I.D + пинъони PBR.DR BIGA не е от най мощните машини, но досега правеше на ластик за нула време всичко друго освен споменатите.
                                @ Pacharoza - брат, ти ли беше тоя дето опъна ВТР-а с едноДР-че на ямболския събор миналата година?Ако си ти много ти се радвахме всички от нашата агитка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X