Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безплатни сервизни книги от Yamaha Австралия!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безплатни сервизни книги от Yamaha Австралия!

    Още веднъж Yamaha излезе с едни гърди напред пред конкоренцията!

    http://www.yamahaownershandbook.com.au

  • #2
    странно защо само на автралийския сайт има тези мануали
    но мен това ме радва разбира се имам си вече инфо за ямяхата
    само не ми хареса това че е над 500 страници 4 езика мискирани
    голямо печатане ще падне
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      Най добре не го печати въобще. Хем ще спестиш някой лев, хем ще е по добре от екологична гледна точка

      Коментар


      • #4
        е имам стотици листи напечатани само от 1-та страна, няма да поразявам нова хартия виж колко екологично мисля
        а и в гаража все още нямам PC и мека мебел както американците
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          Значи забелязвам че има някаква "защита" да не дърпаш като полудял, защото като издърпам малко повече неща и в някакъв момент ме изгвърля и не мога да отворя страницата докато не си рестартирам експлоръра или не мине малко време.... знам ли...

          Коментар


          • #6
            Немога нещо да намеря тези мануали,каде трябва да вляза по точно? Не съм на ти много с компютрите

            Коментар


            • #7
              че при мен си е супер, нямам никакви ограничения
              взех да тегля наред като полудял
              вече около 600МВ итеглих

              понякога не отваря сайта директно
              трябва първо да минеш през www.yamaha-motor.com.au
              и след това http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0

              така мисля че работи
              ако отвориш директно http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0
              те вкарва в www.yamaha-motor.com.au

              поне при мен е така.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                Успях мерси.

                Коментар


                • #9
                  ok ok
                  всички сме съгласни че ямаха е напред с материяла

                  ...само исках да отбележа че и на ктм на сайта можеш да си дърпаш мануали

                  а защо ямаха австралия ли
                  ми сигурно щото там и без това има пооткъснати от цивилизацията места райони острови и тн
                  а изглежда че яма се продават добре там
                  следя техните сайтове и списания имат много хубави такива
                  например сайта на техния дирт байк е супер и е много по готин от щатския ама мнооого

                  Коментар


                  • #10
                    тои и ямаха саита е много по готин. Едно време от рам четях доста матерял как да караш мотор + много други.

                    Коментар


                    • #11
                      как да караш мотор + много други.

                      еййй как ми се кара и на мене по дивите брегове на...нова зенландия

                      гледах в един брой на дирт райдър имаше статия за едни дето отиват там наемат мотори и обикалят ...страхотно място е тва NEW ZENLAND
                      или както там се пише
                      даже пичовете с хеликоптер и отдолу моторите в мрежа ги влачеха насам на там...и между другото бяха ямахи де WR450 майче или може и 250 да е имало

                      а бе съби ..забелязвам аз некви австралийски моменти в стила ти на каране -верно

                      Коментар


                      • #12
                        нали казват за НЗ че е перфектното место на света за всякакви екстремни откачалки, имало от всичко по много и за всеки.
                        нямало екстремен спорт за който да няма условия там или дори да има се броят на пръсти.

                        дано пък един ден да можем и там да идем

                        Жоро ще ни заведе със или без австрийците
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          хмм изтеглих си един, два мануала обаче нещо не мога да ги отворя
                          що така,дали акробата ми е стар нещо ?
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от MM
                            хмм изтеглих си един, два мануала обаче нещо не мога да ги отворя
                            що така,дали акробата ми е стар нещо ?
                            Напълно възможно е, изтегли си последната версия (за най-сигурно) и опитай с нея.
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Безплатни сервизни книги от Yamaha Австралия!

                              От доста време си търся сървиз менюал за мойта ямаха XT600Z Tenere 1990 произведена за европейския пазар. Не знам дали причината не е в мен но не мога да открия тоя менюал. Имам си оригиналния owners manual но искам да имам и сервизния. Моля ако някой го има да го "сподели" пък ще черпя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X