Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно! Как да си направя предпазител за това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Т'ва фолио от къде да го взема? Още съм млад и зелен, много неща не са ми ясни, всеки е бил така!

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Петър Манолев
      Т'ва фолио от къде да го взема? Още съм млад и зелен, много неща не са ми ясни, всеки е бил така!
      Книжарницата или рекламна къща дето правят табели на разни фирми и магазинчета.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Стефан
        Моргите са интересно място. Огромни бивши брони, нали сега сичко е пластмасово, разни кори от салоните, капаците на моторите на разни ситроени са от стъкломат ... Неизвестни загадъчни други чаркове ...
        Пунктовете за вторични суровини са място с немислими ценности. Ама май ги е страх напоследък, трябва да се подхожда отдалече.
        Стефане каня те на екскурзия във едни вторични суровини)))
        Там наистина има безценни неща
        А за случая наистина е най-подходяща бивша броня
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Scrapheap
          Стефане каня те на екскурзия във едни вторични суровини))) Там наистина има безценни неща
          А за случая наистина е най-подходяща бивша броня
          Еха! Аз като влезна на такова място, после трябва да ме изгонят за да си тръгна
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #20
            Братче, това е предложение, което не мога да откажа ...
            Нали там всичко е мръсно, после ще трябва да го измием и дезинфекцираме много внимателно. По мои наблюдения най-добре работят спиртосъдържащи течности. Има два разтвора с правилен ефект. Единият е 60%на водна тинктура, другият е с десетина % спирт, другото не го знам кво е. Сигурно има някъв сапун, щото отначало прави много пяна.
            Да-да, ще ни изгонят ... Още не се е родил тоя, дего може да ни изгони от пещерата със съкровищата. Те по-добре да внимават да не впрегнем и кучетата на охраната да теглят по някоя колца с безценности) Или да помагат в ровенето

            Коментар


            • #21
              Миенето си е миене, но там отначало искат суми като за нови неща, но след малко убеждаване кандисват)))
              Не мога да си простя само, че дадох 2лв. за резачка Дружба, която работи))
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                Да, това е голяма несправедливост, която трябва да се поправи! По метода на вземането на други неща предполагам. Аз Дружба имам отдавна, и също работи. Значи трябва да търсим нещо друго хубаво

                Коментар


                • #23
                  Абе за Дружбата съм на особено мнение))
                  Когато успея да я запаля - вече нямам сили да я вдигна)))
                  Пали като бракуван дизелов агрегат на Северния полюс в лапите на бяла мечка.
                  Като деца си правехме картинги от тях))
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    По едно време ми трябваше някаква алуминиева ламарина и обикалях по няколко вторични суровини(приятели ме насочиха че мога да намеря на такива места)и на всичките ми отказваха"само купували, водело им се и други глупости", явно не знам как да попитам

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X