Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

    И аз се присъединявам към питането, особено пък за Мотул който в България си има (или поне имаше последния път като проверявах) съвсем читави вносители.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

      Много просто - за да не задълбавам...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gastrol_price.jpg
Прегледи:2
Размер:67.0 КБ
ID:5683954

      Примерно: Gastrol-а в БГ на тия цени ли е? Или вече има евтино високо качество?!
      И кой и как гарантира, че дори и да са - съдържанието е същото като на тези от снимката?!
      Иначе интересно - защо горивата в БГ на същите цени и малко по-високи - не са същото качество...
      Елементарно Уотсън...
      P.S. За моторите, ако ми остане време тия дни ще отида специално да снимам.
      Последно редактирано от ivied; 01-10-15, 20:01. Причина: PS

      Коментар


      • #33
        От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

        Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
        Добре де кажете какво ви е причинил мотула в България,че го хулите толкова? Дайте един блокирал мотор,задрал.....или проблемът с мотула е само психически.
        Чакай,чакай ся аз не питам за цени и ценообразуване! Питам конкретен въпрос -На теб какво точно ти причини МОТУЛА? Аз си карам мотора с мотул и не виждам като го разглобявам чат-пат за реглажи на клапани,профилактика...защо да го сменям с друга марка! Невиждам! Това те питам и таб (с най-добри намерения) ти видял ли си?Сега цената му е друга бира вече! Да, виждал съм клипчета ,че успорват мазителните му качества ,как и колко много образувал нагар....след дългогодишното му използване, ама това е пак рекли-казали. Добре де ,ако на твоя мотор или кола му налееш М10D какво ще стане споре теб?
        Последно редактирано от V.R.R.; 01-10-15, 21:19.
        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

        Коментар


        • #34
          От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

          Е са ти па конкретен въпрос!?! Конспирацийка - няма кой да ти отговори конкретно....Иначе цените е смошно да се коментират - очевадно някои не им познават стойността
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #35
            От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Е са ти па конкретен въпрос!?! Конспирацийка - няма кой да ти отговори конкретно....Иначе цените е смошно да се коментират - очевадно някои не им познават стойността
            ...е ми тогава проблема е в цената!
            Последно редактирано от V.R.R.; 01-10-15, 21:18.
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • #36
              От: Кое масло да избера Motul, Bel Ray или Castrol

              Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
              Добре де ,ако на твоя мотор или кола му налееш М10D какво ще стане споре теб?
              Един КТМ се кара 4-години с масло на Лукойл от бензиностанцията която е в града. За този период аз не знам да е имало някакви драми..... А този Мотул е едно голямо прехвалено нещо. Досега съм сменил доста марки... масла за да усетя дали има някаква разлика и разликата е предимно в цената.
              EXC TPI 2019

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X