Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каране на задна гума .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за каране на задна гума .

    Много мразим кога DR се изправи на задна гума,щото следващото е 180 кила (близо) да се стоварят върху мен!
    По обичам да го дрифтим.....

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за каране на задна гума .

      не ми се пада го казах в смисъл че вече не ми сте пада ама карай и аз съм от тези който си мислят че са най-добри и много често падам и не съм начинаещ. питам за карането на задна гума щото като се пробвам да карам знам че ще падна и няма да падна 1 път а много пъти и трябва да си много калници :X

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за каране на задна гума .

        Отказах се от wheelie . Просто ще съсипя мотора с това wheelie по добре да не се опитам. Благодаря ,че не ми помогнахте с нищо

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за каране на задна гума .

          От последния пост разбирам, че всъщност всички ти помогнаха и то много...

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за каране на задна гума .

            Първоначално публикуван от drako_97 Преглед на мнение
            ... много калници :X
            И много начупени крайници...

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за каране на задна гума .

              Не всъщност ти помогнаха като не ти казаха нищо.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за каране на задна гума .

                Не мога да разбера тази мания за каране на задна гума.Ходи си по планините и си прави кефа.А относно карането на задна гума леко се навеждаш назад и го изрязваш до дупка и пускаш веднага.Като му посвикнеш ще почнеш да го караш продължително.

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за каране на задна гума .

                  Аз мога да ти обесня как се кара мотор на предна гума... тип “лястовичка“.
                  Стига да имаш усет към натискането на предната спирачка... А на задна, на задна е лесно, стига да нямаш акъл...и пак да имаш усет, кога си достигнал 50 на 50 и да не го изтървеш, а в един вид. Да контролираш балансирането със газ или със леко чукане, допиране, удряне на задната спирачка...Зора е да го изправиш и да усетиш, къде е баланса между теб и него...

                  П.с Обаче нищо не пробвай ако не си сигурен, че после баща ти не знам дали ще ти купи нов мотор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за каране на задна гума .

                    Първоначално публикуван от slavi1234 Преглед на мнение
                    Не мога да разбера тази мания за каране на задна гума.Ходи си по планините и си прави кефа.А относно карането на задна гума леко се навеждаш назад и го изрязваш до дупка и пускаш веднага.Като му посвикнеш ще почнеш да го караш продължително.
                    Принципно е хубаво нещо и това да го може човек. Доста пъти се е случвало на стръмни пътеки да се налага да го кантариш защото гумата е отишла във въздуха и няма начин да върнеш газта.
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за каране на задна гума .

                      Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                      Аз мога да ти обесня как се кара мотор на предна гума... тип “лястовичка“.
                      Много лесно. Изсилваш се като звяр , ковеш предната и продължаваш да махаш с крила.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за каране на задна гума .

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Много лесно. Изсилваш се като звяр , ковеш предната и продължаваш да махаш с крила.
                        Първите 10 (може и повече) пъти, винаги е така. И след това, започваш да усещаш, къде горе долу като натиснеш предната, само стържи-задържа диска в много нежно положение, балансираш кантара и си караш и караш...И пак падаш, но няма начин, човек така се учи.

                        P.s Повече трябва да се набляга на баланса в гората. Като слизаш по някое деренце, като изкачваш нещо стръмно, почти винаги предната гума на мотора се отлепя от земята. И трябва да знаеш какво да правиш, а не да му дадеш всичките газ на света и той да се изреве - РАУуууууууууууууууууу и да изчезни на преде, а ти да се търкаляш надолу и надолу.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за каране на задна гума .

                          Научаването си изисква време ,аз преди време попаднах на този клип:
                          започнах да пробвам стъпка по стъпка както по клипа и взе да се получава с времето.Късмет

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X