Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каране на задна гума .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за каране на задна гума .

    Здр колеги. Значи ако някой може да кара на задна гума може ли да ми обясни как да кара и когато сте учели да карате на задна гума падали ли сте ? карам suzuki rm 125

  • #2
    От: Въпрос за каране на задна гума .

    В youtube има всичко https://www.youtube.com/watch?v=AcyQSDZzH5E едно едно видео например . Надявам се да съм ти помогнал.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за каране на задна гума .

      никой ли не може да кара ?

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за каране на задна гума .

        98% От четящите няма да ти отговорят защото си смешен с тези теми.
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за каране на задна гума .

          Но пък останалите 2% ще се хилосват на воля.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за каране на задна гума .

            Е к'во па? Човека е на 15-16 години все пак.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за каране на задна гума .

              Първоначално публикуван от drako_97 Преглед на мнение
              никой ли не може да кара ?
              Еми не можем,повече наблягаме на ракията.

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за каране на задна гума .

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Еми не можем,повече наблягаме на ракията.
                Аз от както опитвам да сменя АТВ-то с мАтор винаги като спра и започвам да губя равновесие дори и на 2 гуми, за 1 гума не ми се и помисля.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за каране на задна гума .

                  Това не го бях гледал.
                  Кърти мивки пича! https://www.youtube.com/watch?v=PHdIECkvWt8
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за каране на задна гума .

                    Какво по - точно те интересува?
                    Падали сме да, карали сме, но главно вече не наблягаме на това.
                    Когато бях на 16 -17 много ми харесваше да го изцепя или на мой си език, да го изрежа на някоя права и да си се изкефя.
                    Но сега съм на 21 и главно вече наблягам към баланса в гората... Сигурно съм започнал малко да мисля, не знам...
                    А относно падането, падал съм... За радост или за късмет - нищо ми е нямало.
                    Избягвам да карам вече на задна, не знам защо, просто някак си не ми е интересно. Но зависи от настроение, мотор, път и компания.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за каране на задна гума .

                      темата е някой да ми обясни как се кара на задна гума и аз знам как се кара ама не ми се пада исках по детайлно да ми разкаже
                      Наско Петков : някой де те пита дали съм смешен или не ? ако мислиш че темите ми са смешни не пиши тогава коментари ok ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за каране на задна гума .

                        Първоначално публикуван от drako_97 Преглед на мнение
                        аз знам как се кара ама не ми се пада
                        Е те това е смешното в темата, ако не си разбрал.

                        Ако искаш, научи се първо с велосипед. Пак ще падаш, нямай грижи, ама поне ще падаш на крака. Повечето пъти.

                        И да знаеш, че във форум не можеш да избираш кой и как ти отговаря на темите. Или ще се цупиш, или ще научиш нещо полезно.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за каране на задна гума .

                          Първоначално публикуван от drako_97 Преглед на мнение
                          Здр колеги. Значи ако някой може да кара на задна гума може ли да ми обясни как да кара и когато сте учели да карате на задна гума падали ли сте ? карам suzuki rm 125
                          Аз от моя скромен опит да си кажа - моторист който да не е падал няма. А най се пада като си помислиш че вече си най добрия .Та ако ще се занимаваш с простотии първо се научи да падаш и там има чалъм.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за каране на задна гума .

                            Ей това е твоя учител.


                            Ако не си готов да падаш, откажи се от карането на задна гума или по - скоро от циркаджийски номера. Научи се да караш през гора, камъни, паднали дървета, прекосяване на реки и т.н. А ако караш мотора просто, ей така вижте ме имам мотор, по - хубаво изобщо не пиши как се кара на задна гума...
                            Не разбирам... Казваш, че знаеш, а не искаш да падаш...


                            Познавам момчето което в началото на клипа прави лястовица(червено белия костюм)... Много кара на задна или караше...Вече не кара. Няма да ти разправям колко пъти е падал и какви травми има...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за каране на задна гума .

                              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                              Това не го бях гледал.
                              Кърти мивки пича! https://www.youtube.com/watch?v=PHdIECkvWt8
                              Е тоя направо ме разби, бахти баланса. Жесток е

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X