Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да облепя или да боядисам

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Да облепя или да боядисам

    Всичко ще снимам споко !
    Определено има какво да се види
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #32
      До: Да облепя или да боядисам

      Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
      Определено има какво да се види
      От каката ли...
      MG RACING

      Коментар


      • #33
        До: Да облепя или да боядисам

        Айде бе какво стана с каката?
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • #34
          До: Да облепя или да боядисам

          Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
          Айде бе какво стана с каката?
          Заминала на почивка в чужбина
          Аз се опитах сам, но нищо не стана и се отказах ;Р
          Това трябва да си с егати биволските нерви, че да успееш да го направиш както трябва........
          Прикачени файлове
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #35
            До: Да облепя или да боядисам

            Уффф ужас
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • #36
              До: Да облепя или да боядисам

              Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
              Уффф ужас
              Вчера ми разкриха тайната обаче, която Димитър не сподели !
              Тайната била, че самото фолио се налепвало първо върху повърхността докъто е МОКРА и се изкарват след това мехурчетата с ......нещо , а резултата показан от мен е на суха повърхност !!!
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #37
                До: Да облепя или да боядисам

                Сигурно каката ти каза....

                Още чакаме снимки на какатаеи ама много ги обичам тия какички
                MG RACING

                Коментар


                • #38
                  До: Да облепя или да боядисам

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Според мене най-добрия и евтин начин в твоя случай е да облепиш с фолио! Като гледам няма много чупки и извивки по пластмасите така че би трябвало лесно да се облепят! Пръскаш детайлите със сапунена вода ,лепиш и оставяш на слънце да изсъхне! Навремето бях намерил едно по-дебело фолио, на цвят точно като предния ти калник, хубавото му беше че можеше да се издърпва и разтегля по извивките на детайла и то без да се разкъса а и лепилото му беше много здраво! Бях налепил на МЗ-та на местата където ми се протри боята и издържа докато го продадох (около 7 г.) нито се протри нито се надра (боята издържа само 3г.). Дебелината доколкото си спомням беше около 0,5мм. откъм лепилото е бяло а лицето е оранжево! Отдавна не съм виждал по книжарниците в Сандански такова но Пловдив е голям град ,там може и да има! Недей да се лъжеш да го боядисваш щото твоите кори са найлонови и са доста гъвкави (а не като на скутерите и големите ендура) и който и както и да ги боядиса дълго няма да изкарат ,само ще си хвърлиш парите на вятъра а мотора ти ще стане даже по-грозен! Да беше работата само за гланц и блясък - постигал съм го с пластификатор и безцветен лак и на малки детайли става сполучливо но на големи не съм пробвал! С шлайфане и полиране с финна шкурка и полирпаста също става но стои по-матово от лака! Обаче ти имаш нужда от цвят ,затова ползвай фолио не ти ли хареса отлепваш, а с боята връщане назад няма!
                  Ми то аз ти го бях написал ама ....
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #39
                    Графики за CRF

                    Здравейте,поръчах си графики(цял кит) за Honda Crf 250 ,но доколкото виждам залепването им трябва да се направи от някои дето да разбира от това ! Ако знаете за някои (маистор)моля помогнете.
                    "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Графики за CRF

                      Отиваш в първата срещната рекламна агенция и те оправят за половин час срещу скромна сума или....можеш и сам разбира се.
                      Трябва ти една пръскалака за цветя, в която разбъркваш малко препарат за миене и си напръскваш повърхността, върху която ще лепиш, предварително. Отлепваш предпазната хартия отзад на стикера и го слагаш върху мократа повърхост. Центрираш лепенката докато все още е мокро( лепилото не може да залепне докато има вода), след което с една шпакличка, която може да е от всичко, стига да е достатъчно твърда, но и едновременно да не надраскаш фолиото !!!( например обвита с парцалче), почваш от средата на стикера, към краищата да избутваш водата като едновременно с това се залепва. Не е толкова сложно, можеш предварително да пробваш на друго място с друга лепенка. Помни,че залепиш ли един път, връщане назад няма!!!
                      Това е!
                      Ако обаче те е шубе да не развалиш нещо, иди при хора,които го могат!
                      УСПЕХ!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Графики за CRF

                        Почти всяко рекламно студио има PVC фолиа. Всяка едно ги ползва за направата на надписи. Ако си близо до София мога и аз да ти ги сложа... но нямам идея кога ще съм свободен. Един съвет - измий си мотора добре БЕЗ разните му там пенещи препарати. Успех!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Графики за CRF

                          Измиваш си добре мотора ,на местата където има ожулено и наранена пластмасата исчистваш последователно с няколко размера шкурки като гледаш да завършиш с 800 -1000. Обезмасляваш пръскаш с вода и лепиш лепенките ,така се наместват по лесно по местата им . После с гумена шпатулка изтласкваш водата и оставяш да изсъхне 24 часа и си готов.
                          Стефан Дянков

                          Коментар


                          • #43
                            До: Графики за CRF

                            Според мен няма смисъл от тази тема и няма да е зле коментарите да се прибавят към ТАЗИ ТЕМА като публикуващия прочете внимателно постовете от нея !
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #44
                              До: Графики за CRF

                              Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                              Измиваш си добре мотора ,на местата където има ожулено и наранена пластмасата исчистваш последователно с няколко размера шкурки като гледаш да завършиш с 800 -1000. Обезмасляваш пръскаш с вода и лепиш лепенките ,така се наместват по лесно по местата им . После с гумена шпатулка изтласкваш водата и оставяш да изсъхне 24 часа и си готов.
                              -1

                              Не мисля, че някой без опит трябва да се пробва точно с този кит, да не говорим, че ако фолиото е по-финно ще е прекалено "лигаво" за работа от новобранец, а и цената сигурно е "жулеща"! По-добре просто попитай някой таксиджия къде си е сложил стикерите от автомобила или директно търси някое рекламно студио с хора с опит...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Графики за CRF

                                Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
                                Почти всяко рекламно студио има PVC фолиа. Всяка едно ги ползва за направата на надписи. Ако си близо до София мога и аз да ти ги сложа... но нямам идея кога ще съм свободен. Един съвет - измий си мотора добре БЕЗ разните му там пенещи препарати. Успех!
                                Графиките са One Industies(kit)+седалка,а пластмасите са чисто нови но си мисля че си трябва някой които го е правил и преди то са ръбчета то е въздух,нерви мисля че аз няма да мога да се справя трябва си майстор.
                                "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X