Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да отлепим лепенките от мотора си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И в тая връзка - от къде си вземате новите лепенки?

    Коментар


    • #17
      аз пък с такава горелка си печа чушки когато съм на лозето ми край Враца Става перфектно особено на върху пътен знак
      4ао
      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от ®yMeH
        И в тая връзка - от къде си вземате новите лепенки?
        Нови лепенки се намират сравнително лесно.
        Доста парички са обаче.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          Не виждам никакъв смисъл от тези лепенки !
          Бих предпочел да дам 10 лв. за 1 литър горе долу качествено масло отколкото за 2-3 лепенки, които едва ли ще повишат качественото возене на мотора...
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Димитър
            Първоначално публикуван от ®yMeH
            И в тая връзка - от къде си вземате новите лепенки?
            Нови лепенки се намират сравнително лесно.
            Доста парички са обаче.
            Добре де, никой не ми подхвана темата. То ясно, че стандартния начин - от представителството на марката - винаги го има. Питах за алтернативи. Аз примерно лепенките на корите за номера сам ще си ги правя. Първо - защото ще излезе сто пъти по- евтино, второ - защото ще станат точно както аз искам. Но си е бая играчка, вчера свалях шаблони, после ще трябва да ги обработя на компа, после да тествам с хартиени и ако всичко е ок, чаак тогава отивам да ми ги режат.

            Коментар


            • #21
              лепенки се продават в аунера доста добри и има богат избор
              има и за по старите модели на промоции много евтино
              ето сега си взех ацербис комплект на промоция от аунер за 10 евро
              а по принцип са над 30 евро
              от представителството НИКОЙ не си купува
              защото са доста скъпи а и не са много добри
              афтър маркет фирми като оне индъстри, технозел,фх и много други други правят много по качествени и има много интелресни цветови комбинации

              събин от време на време ходи и зарежда от там като отива пак ще ти пиша на лс

              Коментар


              • #22
                Хииииииииий!!!!!!
                За RM-а ли бе Митков????
                Купувай ми и на мен бре!!!
                Аз от кога се оглеждам.Че моя много се опърпа в драките
                Ама нали не говориш само за номерата?(Пак не съм разбрал-Димитър да мълчи )
                К. Кулев

                Коментар


                • #23
                  Хииииииииий!!!!!!
                  За RM-а ли бе Митков????
                  Купувай ми и на мен бре!!!
                  Аз от кога се оглеждам.Че моя много се опърпа в драките
                  Ама нали не говориш само за номерата?(Пак не съм разбрал-Димитър да мълчи )
                  да бе брато голям келепир ударихме тоя път
                  не са за номерата а за корите около радиатора и за резервоара и са точно за РМ250 по каталог като твоя, ама стават едно към едно и на моя явно не само седалките са еднакви ами и резервоара и пластмасите

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Different_Soul
                    Не виждам никакъв смисъл от тези лепенки !
                    Бих предпочел да дам 10 лв. за 1 литър горе долу качествено масло отколкото за 2-3 лепенки, които едва ли ще повишат качественото возене на мотора...
                    абе готин, къде го туй качествено масло за 10 лева? доколкото се сещам от масла, качествените са по около 20 лева

                    2-3 лепенки за каквито става въпрос в темата струват от порядъка на 40-60 лева и нагоре Ако се чудиш какво толко им е важното - пазят пластмасата от стареене, щото не я напича слънцето като е с лепенки. Освен това хората на запад особено държат на външния вид на стоките които купуват и с право. Ние тука щото все правим компромиси с качеството няма как да се конкурираме на свободните пазари.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Димитър
                      абе готин, къде го туй качествено масло за 10 лева? доколкото се сещам от масла, качествените са по около 20 лева
                      Не съм казал качествено а ГОРЕ-ДОЛУ качествено...
                      Според мен има разлика !
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #26
                        Абе Даниеле, колко намигащи човечета да сложа че да се сетиш че се бъзикам Ти пък взе че се върза

                        Та за лепенките - кросовите мотори са направени така че по тях няма НИЩО излишно. Щом ги произвеждат с лепенки на пластмасите на радиаторите, значи има защо и аз не си мъча акъла повече. Сума инженери са мислили по въпроса. И то японски инженери!!
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #27
                          То за тез лепенки мислят дизайнерите,ама айде...може да не съм разбрал не6то...ПАК
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от Калин Кулев
                            То за тез лепенки мислят дизайнерите,ама айде...може да не съм разбрал не6то...ПАК
                            Дизайнерита мислят каква да им е формата и шаренията май
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #29
                              Димитре,ако не бях добре възпитан то4но сега 6тях да ти кажа да не си мъ4и6 акъла наистина.
                              Ама ти пъk 6те вземе6 да го приеме6 навътре и да се обиди6...Само се бъзикам брато.В знак на добри намерения,6'та 4ерпа една ...бира примерно на 14ти.


                              Абе треба да го подкупя некак да не ме заси4а като не разбера не6то пак
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Димитър
                                Абе Даниеле, колко намигащи човечета да сложа че да се сетиш че се бъзикам Ти пък взе че се върза
                                Чесно да ти кажа нямам представа вече кой се бъзика, кой говори сериозно, кой се кара и кой не...
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X