Обява

Свий
Няма добавени обяви.

XR мания - 400/440сс

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: XR мания - 400/440сс

    Това (ако ме не лъже памет) май си е оригиналния ХР-ов обтегач...?
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • От: XR мания - 400/440сс

      Преди повече от година ми попаднаха 7-8 бройки чисто нови . Взех ги всичките . Слагал съм на црф450 р, црф450 х, хр 400 .

      Коментар


      • От: XR мания - 400/440сс

        Миналата година си купих такъв от Пешо и до сега не е мръднал. Изглежда леко усилен от оригиналния, монтира се без проблем и сигурно ще кара повече от него.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: XR мания - 400/440сс

          Шът ! Не дърпай дявола за опашката . Аз когато похваля едно нещо - то се разваля на другия ден .

          Коментар


          • От: XR мания - 400/440сс

            По-опитните с ХР нека споделят... падна ли и мотора се удави, няма палене поне 10мин. после. Приятел ме посъветва като го изправя да почакам минута две и тогава да ритна - щял да запали . Да ама не, днес след като се излупах за пореден път, реших да го пробвам тоя номер, но пак ритане, ритане докато не капнах и накрая взе че запали... СУПЕР ама вече бях толкова скапан, че не ми беше до каране вече! Мотора откъм смес, свещ и др. е изряден, сутрин пали от първото ритане, топъл също! Пробвах и на декомпресор да го продухам ама иок пак нищо. Може би единствено като му спра бензина, после го продухам и след това пали, от 15-20 ритане примерно. Ако някой знае тайната на "задавен" ХР нека сподели... пък като се съберат пари май ще се сменя с ЦРФ (със стартер!!!).

            Коментар


            • От: XR мания - 400/440сс

              Задавиш ли го правиш следното : Стискаш ръчният декомпресьор и даваш пълна газ (задържаш я ) . След това риташ манивелата от горе до долу 5-6 пъти (без да я нагласяш на позиция палене ) за да продухаш хубаво цилиндъра . При това упражнение няма как да капнеш , защото се извършва почти без усилие . След това връщаш газта и декомпресьора и си палиш по нормалния начин с много малко газ . Ако не запали от 2-3 ритания повтаряш първото упражнение и след това си ти .

              Коментар


              • От: XR мания - 400/440сс

                Мерси много, май само това не се бях сетил да пробвам . Разбира се този уикенд ще се пробва задължително...!!!

                Коментар


                • От: XR мания - 400/440сс

                  Гледай да не падаш по-добре !

                  Коментар


                  • От: XR мания - 400/440сс

                    Привет имам една малка дилема, искам да заменя въздушния филтър на моя ХР със спортен и се чудя между две марки Twin Air или ACERBIS. КоЙ е по-удачния вариант? Разликата в цената е 10лева, Twin Air е 38, а ACERBIS 28 .
                    Последно редактирано от viki terzieva; 13-08-12, 14:15. Причина: "КоЙ" е единствено число, а "коИ" - множествено. Всички думи в множествено число на български език завършват на "И"

                    Коментар


                    • От: XR мания - 400/440сс

                      Здравейте от скоро съм собственик на хр 400. Машинката е перфектна, само дето имам нужда от нови стикери за резервоара, ако може някой да помогне ще съм мн благодарен. Видях че в началото на темата колега е пуснал през 2009г но вече не се отварят ако може някой да помогне мерси.

                      Коментар


                      • От: XR мания - 400/440сс

                        http://e-enduro.com/44-lepenki?p=3 заповядай и безавариЙно
                        Последно редактирано от viki terzieva; 13-08-12, 14:14. Причина: "Безаварийно" е една дума и се пише с "Й"

                        Коментар


                        • От: XR мания - 400/440сс

                          Здравейте, колеги, интересувам се от ХР400. Какви мотори са, здрави ли са, коИ са честите проблеми, коИто създават и горе-долу какви пари си заслужава да дадеш за един такъв мотор ? До сега бях с ХТ600 и реших да сменя мотора и ме интересува дали е удобен за преходи из засукани пътеки с камъни и корени ?
                          Последно редактирано от viki terzieva; 13-08-12, 14:12.
                          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                          Коментар


                          • Колеги дайте съвет относно ремонта на задния амортисьор.
                            Къде могат да ми го направят читаво и колко пари е горе-долу тази гимнастика?

                            Първоначално публикуван от Skirilov Преглед на мнение
                            Здравейте, колеги, интересувам се от ХР400. Какви мотори са, здрави ли са, коИ са честите проблеми, коИто създават и горе-долу какви пари си заслужава да дадеш за един такъв мотор ? До сега бях с ХТ600 и реших да сменя мотора и ме интересува дали е удобен за преходи из засукани пътеки с камъни и корени ?

                            Много правилно си се насочил колега*. Изключително здрав и лесен за подръжка мотор.Доста по-лек е от предишния ти мотор и по мое мнение по-удобен.Що се отнася до "засуканите пътеки с камъни и корени", там по-решаващ фактор са гумите и уменията на водача . Според мен нормалната цена за читав ХР400 варира 3000-3600лв. Има и доста по-евтини, но все пак мн зависи какво точно търсиш.Успех с търсенето.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 29-08-12, 12:30.

                            Коментар


                            • От: XR мания - 400/440сс

                              Първоначално публикуван от Kiriky Преглед на мнение
                              Привет имам една малка дилема, искам да заменя въздушния филтър на моя ХР със спортен и се чудя между две марки Twin Air или ACERBIS. КоЙ е по-удачния вариант? Разликата в цената е 10лева, Twin Air е 38, а ACERBIS 28 .
                              +1 за Twin Air
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: XR мания - 400/440сс

                                Първоначално публикуван от passador83 Преглед на мнение
                                Колеги дайте съвет относно ремонта на задния амортисьор.
                                Къде могат да ми го направят читаво и колко пари е горе-долу тази гимнастика?
                                Обърни се към suhoi27.Според много колеги той е един от най-добрите майстори по окачване в България.

                                Здравейте, колеги, интересувам се от ХР400. Какви мотори са, здрави ли са, коИ са честите проблеми, коИто създават и горе-долу какви пари си заслужава да дадеш за един такъв мотор ? До сега бях с ХТ600 и реших да сменя мотора и ме интересува дали е удобен за преходи из засукани пътеки с камъни и корени ?
                                Ако не мислиш да се включваш в ендуро шампионата-това най-подходящия мотор за нашите условия ( здравина,проходимост,динамичност,цена на поддръжка,цена на купуване).Важното е да намериш запазен екземпляр.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X