Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манивела на YZ 400 F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не говоря за главата, а за картера. Разхлабени бяха гайките на коляновия вал, балансиращият вал и на съединителя, и както споменах резбите са ОК и законтрящите ламаринки отдолу не бяха пипани !!! Шумът не идва от главата а то картерите, и по-скоро от страната на съединителя, но в крайна сметка май днес няма да издържа и след бачкане ще го отворя !!

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от radkoo
      Да ви кажа честно с двутактовия крос YZ 250 по-често се виждах в пари
      това мнение е достойно за темата фенове на 2-тактовите
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #18
        Мотора е THE BEST YZ 250 ~90 г. Благодарение на него сега не падам с новия Истинки звяр е само да отвори клапана и излиташ , но в пътеките си `гола вода`. Иначе каква поддръжка 1 бутало на сезон , 1 риза , масло картер , масло за бензина , гуми и газ до ламарината !!!!!

        Коментар


        • #19
          е знам знам и аз карам yamaha 2T само че излизаме от темата
          можем да продължим в старат тема за 2Т срещу 4Т

          онзиден карах едно 250 4Т крос и хич несъм очарован като двигател
          едно 250 2Т е 6 за навсякъде
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #20
            Е аз си намерих работа !! Тази вечер свалих капаците да надникна и за моя радсост не видях нищо фрапирашо , но преди да ги затвора намерих счупен зъб от зъбно колело и маи тази седмица няма да караме

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X