Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитвания за KLR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Запитвания за KLR 600

    Колега пробвахме пак да запалиме мотора и неуспяхме. На манивела като риатам има искра на свеща, а на стартер като върти искарта я няма. От какво се получава така. Пробвахме и с обогатена смес сипахме в цилиндъра и пак неизка въобще няма никакви признаци. И другото което е понеже много слагаме и сваляме капаците пробно палене му правим без да сме сипали масло в двигатела, проблем ли е за моментно запалване.

    Коментар


    • #47
      От: Запитвания за KLR 600

      Здравейте колеги. Имам сериозен проблем с моя мотор(клр 600)биелата ми се е развалила(по точно от към горния край където се захваща с буталния болт се е получело нараняване или както ми обеснява майстора се е нарушила цементацията) Ще ви помоля да ми дадете съвет как мога да е ремонтирам или от каде мога да си купя нова или 2ръка.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:клр 600.JPG
Прегледи:2
Размер:10.8 КБ
ID:5254709
      Последно редактирано от Chinela; 24-02-11, 06:02.

      Коментар


      • #48
        От: Запитвания за KLR 600

        Някога, когато нямаше никакви части сложих бутален болт от някакво Волво, доколкото си спомням 23мм. Райбероват се биелата и буталото. Там няма циментация.
        В днешно време те съветвам да си намериш биела.
        Последно редактирано от Scrapheap; 24-02-11, 08:25.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #49
          От: Запитвания за KLR 600

          Историята помни и набиване на втулка от бронз на това място. Даже на някои двигатели си е фабрично така. Най- добре е естествено нова , но това води и до "цепене" на двигателя. А тая процедурка на свой ред не задължително минава без допълнителни щети ....

          ПП Колега мотокрос - сигурен ли си че акомулатора ти е в ред? Додай малко точец с кабели да видиме дали пак ще върти на стартер без да има искра.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #50
            От: Запитвания за KLR 600

            Това с втулката баш на този двигател не е много добра идея, защото стените се тънки и разстъргването за втулка ще ги отслаби допълнително.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              От: Запитвания за KLR 600

              Изобщо не твърдя , че е по-добре от по-дебел бутален болт. Само добавям алтернатива. Впрочем и насаждането на друг бутален болт си иска правилния човек. Не е лошо освен за диаметъра да се помисли за теглото , мазането....
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #52
                От: Запитвания за KLR 600

                Практически не се усещаше разлика в теглото. Вибрациите не се промениха и така карах докато го продам. Наистина трябва да се гледа буталните болтове да са със сходна дебелина на стената - респективно тегло. Пак повтарям - става въпрос за крайна мярка. Тогава с частите беше проблем. Даже съм слагал сегменти от ЗиЛ Сега бих си купил каквото трябва - има избор
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X