Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с карбуратор на XT600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: XT600 карбуратор

    премери разстоянието между двата болта,защото няма друг начин за захващането.има и друг модел ,но трябва да стане и тази

    Коментар


    • #17
      Re: XT600 карбуратор

      Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
      премери разстоянието между двата болта,защото няма друг начин за захващането.има и друг модел ,но трябва да стане и тази
      може и да става, макар че със сигурност са ми различни диаметрите и маншоните. ако съм сигурен, че има проблем, бих си взел. но на пръв поглед ми изглежда нормално - двата маншона са здрави, не са напукани.
      но карбураторът се държи само на десния маншон, а левия - обратното, по-скоро той се държи за карба.
      а и си върви нормално, няма от къде да засмуче въздух сякяш. т.е. ще карам така, пък ако се скапе нещо - тогава ще му мисля
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: Проблем с карбуратор на XT600

        Смених маслото на моето XT и сега не знам какво количество е нужно на двигателя.Някакви идеи
        АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

        Коментар


        • #19
          До: Проблем с карбуратор на XT600

          Първоначално публикуван от vasko_gaz 66 Преглед на мнение
          Смених маслото на моето XT и сега не знам какво количество е нужно на двигателя.Някакви идеи
          На книга го дават така :
          Общо количество на маслото - 3.3 литра
          Смяна на масло без филтър - 2.7 литра
          Смяна на масло с филтър - 2.8 литра
          Lesidren.com

          Коментар


          • #20
            До: Проблем с карбуратор на XT600

            Благодаря за информацията.
            АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

            Коментар


            • #21
              До: XT600 карбуратор

              кажете ми от каде да си купя бутало със сигменти за хт-600
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                До: XT600 карбуратор

                Свържи се с Гоблин, мисля, че той ще ти свърши работа!
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #23
                  Темата е стара, но тъй като става въпрос за карбуратори на тенере, а вие сте компетентни, дали някой знае комплекта игли за тенере дали е същия като този на XT 600 2kf 1988г. Задавам въпроса тъй като не успявам да открия такъв комплект за моята Ямаха 2kf, а само за 3TB карбуратор какъвто е и на тенерето. Тук намерих едни данни за двата карба, но не са ми ясни изцяло.
                  https://www.xt600.de/xt_werkstatt/+t...aten_xt600.htm

                  Колегата моля да ме извини, но не исках да отварям нова тема по въпроса. Благодаря.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X