Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

    като няма майстори викни някой приятел на който му е ясно за какво иде реч и започваите едно по едно,поне да установите проблема,който може да е от много неща!
    [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

    Коментар


    • #17
      До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

      Първоначално публикуван от pikpik Преглед на мнение
      Никой ли не знае някой майстор в Пловдив
      продаваше се дълго един ТТР600 в едно пловдивско село за около 3500 лв/съмнително ниска цена за този тип мотор/. оказа се че запалването е изгоряло и е побългаряван. ако си взел същия мотор насочи се в тази посока. ако в Пловдив толкова не може да се намери майстор /съмнявам се-все пак е голям град/ качвай го на Еконт и го карай в София. успех!

      Коментар


      • #18
        До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

        Имаме сходен проблем,в нашия случай се чупи комутатора в следствие на механичен удар при падане,тъй като е счупен ограничителя на кормилото.В момента търсим к-тор , ако някой има представа от къде може да се купи да пише.Номер на майстор в Пловдив БОГИ 0889 499 419 .

        Коментар


        • #19
          До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          0888/8407143 , 0888/9581899 , 02/774689 Боби кв.Младост-ходи и на адреси
          В никакъв случай недей да ходиш при Киро от Горна Баня-моя мотор искара там едно лято без въобще да го погледнат!
          Възможни проблеми според мен:
          -лоша връзка някъде по буксите
          -гръмнала свещ-DPR-8 EA-9-около 6-7лв
          -изгоряла електроника-мисля че беше около 150-200лв(правена-няма никакъв проблем.На мойто ТТ от пет години карам с такава.Не се лъжи на втора употреба-ще ти отрежат главата и ще искара по-малко от правената).
          -изгоряла бобина-Боби ми я продаде за 17лв(преди пет години-сега не знам колко би струвала , но няма да е повече от трийсетина лв)
          -изгоряла намотка на алтернатора-втора употреба около 100лв
          Ако имаш нужда от повече информация питай смело
          Успех!
          Емо комъУтатор от xt става ли на ттр600 .
          Последно редактирано от Жоро Донечки; 07-10-09, 09:27. Причина: У...

          Коментар


          • #20
            До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

            Емо комутатор на xt600 ставали на ттр600 моита ттрка е с правен и е като спъната не върви хич можели да е от комутатора.

            Коментар


            • #21
              До: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

              Първоначално публикуван от kaspar_ Преглед на мнение
              моита ттрка е с правен и е като спъната не върви хич можели да е от комутатора.
              Може.

              Коментар


              • #22
                Re: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

                Вие сте добре не ви дава ток а на мен ми даде и изчезне :Д значи ту даде ту няма... Помогнете мотора е Yamaha TT 600

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

                  Прекъснат кабел, проблем с бобината или лулата, лоша свещ
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем в запалването YAMAHA TT 600 R

                    Ами колега май е запалването

                    Коментар


                    • #25
                      Здравейте на всички, и аз имам следния проблем, не хвърля ток на свеща ,бобината работи ( пробвана на друг мотор) смених инсталацията и релето и установих че е от запалването, та препоръчаите ми добър майстор които може да рециклира запалването или от къде мога да закупя ново ... благодаря предварително

                      Коментар


                      • Стоян Боюков-Sariones
                        Стоян Боюков-Sariones коментира
                        Редактиране на коментар
                        Коя година и кой модел е изделието? После ще ти кажа точно от къде и за колко.

                    • #26
                      2001 TTR 600 Belgarda

                      Коментар


                      • #27
                        Каталожен номер 5CH-85540-01. Пише, че не се произвежда. Оригинал излиза много скъпо. Алтернатива около 150 лв. с гаранция. Цъкай ти да не излезе реклама.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #28
                          Не, трябва ми каталожен номер 5CH-81410-00. Аз имах следния проблем преди да го разглобя и от там започна всичко... имаше ток но като загрее и започваше ... имах фар само на къси и задните мигачи работеха само .. нито стоп нито габарит нищо , смених релето, бобината я пробвах на друг мотор и работи хвърля ток, закупих друга инасталация и същото

                          Коментар


                          • #29
                            Първоначално публикуван от Tsvetan31 Преглед на мнение
                            Не, трябва ми каталожен номер 5CH-81410-00. ...
                            Ама това е "звездата"! Има кой да я направи свестно.


                            п.п. Това дето съм ти дал по-горе е запалването.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #30
                              Може ли кординати на този човек

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X