Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на масло

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на масло

    Давай газ смело , майсторски умело.

    Коментар


    • От: Избор на масло

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Новото масло е вече в експлоатация и се представя на ниво. Остава само, когато температурите се вдигнат повечко, да запази доброто си впечатление в мен
      Каква му е цената за литър?
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Избор на масло

        Повече от перфектна ! На фона на цените на другите е смущаващо стряскаща .

        Коментар


        • От: Избор на масло

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          Каква му е цената за литър?
          Цената на която се продава това масло в магазините, е от 20 до 24 лева . Затова е перфектна и смущаващо стряскаща
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Избор на масло

            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
            Давай газ смело , майсторски умело.
            Пешо,това масло 10w60 agip как ще го понесе доминатора,смисъл ставали за по дърти двигатели като моят струг.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Избор на масло

              До Сереко-ще ти го папка Доминатора това масло като топъл великденски козунак.Карай си козела с досегашното и си снимай морето еври дей.

              Коментар


              • От: Избор на масло

                Първоначално публикуван от sereco1 Преглед на мнение
                Пешо,това масло 10w60 agip как ще го понесе доминатора,смисъл ставали за по дърти двигатели като моят струг.
                Разликата между минералното ,полу-синтетиката и пълната синтетика е както между фасула , кебапчето и пържолата . Няма никакво значение колко ти е дърт козелът . Както се грижиш за него , така ще се грижи и той за теб. На мен ми се е случвало маслопиец да намали доста жаждата си след смяна със синтетично олио. Ако доминаторът не гори зверски масло нищо не ти пречи да пробваш.

                Коментар


                • От: Избор на масло

                  Предишния ми мотор КТМ LC4-1992г. го карах само с пълна синтетика и не съм имал никакви ядове. Маслото изобщо не го гореше Според мен ако доминатора ти е ок, няма проблем да го караш с такова масло
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Избор на масло

                    Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                    До Сереко-ще ти го папка Доминатора това масло като топъл великденски козунак.Карай си козела с досегашното и си снимай морето еври дей.
                    На тебе май главата ти папка нещо,досега не съм се оплакал да гори или да доливам.
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Избор на масло

                      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                      Разликата между минералното ,полу-синтетиката и пълната синтетика е както между фасула , кебапчето и пържолата . Няма никакво значение колко ти е дърт козелът . Както се грижиш за него , така ще се грижи и той за теб. На мен ми се е случвало маслопиец да намали доста жаждата си след смяна със синтетично олио. Ако доминаторът не гори зверски масло нищо не ти пречи да пробваш.
                      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                      Предишния ми мотор КТМ LC4-1992г. го карах само с пълна синтетика и не съм имал никакви ядове. Маслото изобщо не го гореше Според мен ако доминатора ти е ок, няма проблем да го караш с такова масло
                      Мерси!Пешо и Хелик,смятам да пробвам на следващата смяна.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Избор на масло

                        Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                        До Сереко-ще ти го папка Доминатора това масло като топъл великденски козунак.Карай си козела с досегашното и си снимай морето еври дей.
                        Я ми кажи моят мотор с какво масло да го карам,като не му давам газ не пие,иначе 100км преход с 200гр масло.

                        Коментар


                        • От: Избор на масло

                          Без смяна на части където е текло пак ще тече!Слушал съм от пишман майстори идеи за закрепване на проблема,та ще споделя с теб сега ,нищо лошо няма да пробваш и после да изхвърлиш мотора на боклука защото според мен след тази интервенция поне ДВГ-то няма да става за нищо.Майстора ме посъветва така правиш вика една смес и забравяш за проблема ,смес от нигрол и м10д ако гори малко масло ако е повичко битум с м10д, за пропорцията така и не се заинтересувах!Ако си впечатлен от новото масло да го попитам?
                          Последно редактирано от V.R.R.; 15-04-12, 21:43.
                          KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                          Коментар


                          • От: Избор на масло

                            Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
                            Без смяна на части където е текло пак ще тече!Слушал съм от пишман майстори идеи за закрепване на проблема,та ще споделя с теб сега ,нищо лошо няма да пробваш и после да изхвърлиш мотора на боклука защото според мен след тази интервенция поне ДВГ-то няма да става за нищо.Майстора ме посъветва така правиш вика една смес и забравяш за проблема ,смес от нигрол и м10д ако гори малко масло ако е повичко битум с м10д, за пропорцията така и не се заинтересувах!Ако си впечатлен от новото масло да го попитам?
                            Надушвам нещо Калоферско,а не,това е Сузуки,не ХТ или ИЖ.

                            Коментар


                            • От: Избор на масло

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Я ми кажи моят мотор с какво масло да го карам,като не му давам газ не пие,иначе 100км преход с 200гр масло.
                              Най напред започни с ремонт на двигателя , пък после ще измислим какво масло да му сложим.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: Избор на масло

                                Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
                                Без смяна на части където е текло пак ще тече!Слушал съм от пишман майстори идеи за закрепване на проблема,та ще споделя с теб сега ,нищо лошо няма да пробваш и после да изхвърлиш мотора на боклука защото според мен след тази интервенция поне ДВГ-то няма да става за нищо.Майстора ме посъветва така правиш вика една смес и забравяш за проблема ,смес от нигрол и м10д ако гори малко масло ако е повичко битум с м10д, за пропорцията така и не се заинтересувах!Ако си впечатлен от новото масло да го попитам?
                                Тази смес е за диференциали и скоростни кутий,не за двигатели а и нигрол отдавна вече не може да се намери.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X