Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

    Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
    Очите ви вадят, направо ослепяхте, а има ли логика само живота да се обажда, след като е г-н Никой.
    А има ли логика да съществува раздел Мотокрос.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      А има ли логика да съществува раздел Мотокрос.
      А общото между мотокрос и скоростна кутия е, че ако нямаш кози няма да гледаш цветен телевизор. Ако се научиш да подминаваш теми за които нямаш техническа сила да помогнеш ще ти е по лесно. Айде наздраве, че се стопли ракията.
      0888 074 049

      Коментар


      • #18
        От: Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

        Едно нещо не разбирам, нарочно ли си дърпате кожухчетата или просто ей така за спорта??? Техническите дискусии в раздел ендуро и в раздел мотокрос са в един общ под раздел, мислех че на всимки е ясно? Когато се пуска тема от раздел мотокрос в този под раздел, тогава тя е видима и в раздела ендуро
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #19
          От: Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

          Еми ще го караме на бит-пазар,щом в раздел Ендуро са само техническите дискусии,тук ще разгадаваме всякакви случаи свързани с 2т и 4т двигатели,тежки мотоциклети,кросови мотори,супермото,триал,и разни водоплаващи,все пак всички сме с бутални двигатели.Насам народе.

          Давай Слави,казвай какво стана с лостчето,така първо проверяваме самото лостче дали някъде външно не опира в капака,после палиш двигателя да загрее маслото за да може да изтече по добре,гасиш и отвиваш пробката на скоростната кутия и го източваш,източваш и антифриза,премахваш маркучите от водната помпа,въоръжаваш се с гедоре и започваш отвиването на болтовете на десният капак,преди това там ако опират разни стъпенки и лостове за спирачка ги отстраняваш да не пречат.
          Ако ти е станало интересно до тук и мислиш че ще се справиш сам да продължавам.

          Коментар


          • #20
            От: Проблем със скоростите на Honda CRF 250 2005година

            Да мисля, че ще се справя.Поне се надявам.Благодаря за съдействието.Смених маслото в скоростната кутия.Маслото беше скоро сменено, но не изглеждаше в много добро състояние, а никога не съм правил компромис с него.Една идея по-добре е, но пак се свалят трудно скоростите, а качването е лесно.
            Изниква ми първи въпрос:
            1.После как става обезвъздушаването(ползвах и търсачката, но все пак да попитам).Наливам си антифриза, паля, чакам да загрее и доливам.На колите принципно седи с отворена капачка, докато направи 3 охлаждащи кръга.

            Не искам да дразня никой с темата, знам че сигурно не съм наясно на 100% с материала.Все пак всички сме били така, няма човек, който да се е родил научен.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X