Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на глава WR450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ремонт на глава WR450

    Току що ме открехната от thumpertalk.com, как се притриват титаниеви клапани. Пишело го като забележка в ръководството, но аз не я намерих, Явно е в някоя от по новите години.

    Та за притриване се ползва титаниев клапан но, след операцията задължително се слага нов.
    Това обаче ако леглото е в норма.

    Коментар


    • #47
      От: Ремонт на глава WR450

      Ако ще го караш този ВР си купи нови клапани, да ти сменят леглата и водачите и не го мисли повече. Един приятел миналата зима купува клапани за YZ и по спомен бяха 575лв. Ако на WR и YZ са еднакви не знам какви са тези цени където обявявате по 200+лв.
      При Джуди смяна легла + шлайф 160лв. За водачи ще трябва да попиташ.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • #48
        От: Ремонт на глава WR450

        Ами това писах и по-горе. Или ще я направя и ще я карам или ще взема нова.

        Този ВР се прави да остане за бъдещите внуци

        И в двата случая клапаните с пружините ще трябват нови (330 USD), като дали ще ги наредя на нова глава, или ще се сменят легла и водачи зависи от цената за ремонта и качеството му. Това е в процес на проучване, понеже така и така не бързам.

        Коментар


        • #49
          От: Ремонт на глава WR450

          Колега тази работа с обновяването на главата идва много скъпо..правил съм го...един водач струва 70лв. клапани намерих за 500лв. нови на прох ,легла 180-200лв....едни 1000лв. минимум ще отидат.Казвам ти долу горе за какви пари става въпрос че накрая и аз като сметнах ремонта лошо ми стана

          Коментар


          • #50
            От: Ремонт на глава WR450

            Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
            Ще говоря с няколко фирми, дали ще се наемат да сменят водачите и леглата на клапаните, и ако ме убедят може да я направя.
            Аз съм минавал по тоя път,водачи легла и т.н.

            Ремонтират ги и не е проблем стават ОК ремонта излезна към 170лв мисля без клапаните тях ги купувах отделно..... 3 - легла, 4 - водача нови, напасване на клапани всико, ако решиш пиши да ти дам координати, при теб са хората в София.
            Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 30-11-12, 20:24.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • #51
              От: Ремонт на глава WR450

              Няма смисъл да се наливат пари в тази глава за да се продаде. В това състояние, със повличането горе, едва ли някой ще я купи по простата причина, че купувача най-вероятно ще търси поради същото завличане - то, по-лоша повреда няма, а не вярвам да му трябва втора такава.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • #52
                От: Ремонт на глава WR450

                Днес ще премеря луфта при завличането и ще стане ясно.

                Коментар


                • #53
                  От: Ремонт на глава WR450

                  Замерването показа, че хлабината е в норма
                  Измерено 0.050, като допуска е 0.054

                  Всмукателен вал


                  Изпускателен вал

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ремонт на глава WR450

                    Поръчах нова глава от WR450 2005.
                    Мисля, че изчерпахме темата

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X