Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Може да сипеш 100-150 мл бензин вътре, разклюмкваш, палиш и почваш да вкарваш въздух вътре с компресор или духаща прахосмукачка, за 15-20 мин изгарят всички сажди и става "керемида".

    Коментар


    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      благодаря утре ще го чистя

      Коментар


      • Проблем с kdx 200

        Здравейте, от няколко месеца карам kdx 200. Като цяло съм доволен от машината, има добри ниски и върви добре, от скоро обаче се появи странен проблем.Когато мотора е във високите обороти гасне.Пример: паля, оставям го да загрее, тръгвам да карам полека на 1- ва и 2-ра няма проблем, но като го изрежа повечко и гасне.След това за да запали трябва да го бутам на смукач.Не знам дали има общо, но скоро му свалях резервоара за почистване( промих го с вода обилно и го оставих на слънце за един ден) защото незнайно от къде имаше камъчки вътре.Моля дайте съвет какъв може да е проблема.Мисля си да не е запушен резервоара или може би карбуратора, макар че има филтър преди него.Благодаря.

        Коментар


        • От: Проблем с kdx 200

          Първоначално публикуван от Shhh Преглед на мнение
          Здравейте, от няколко месеца карам kdx 200. Като цяло съм доволен от машината, има добри ниски и върви добре, от скоро обаче се появи странен проблем.Когато мотора е във високите обороти гасне.Пример: паля, оставям го да загрее, тръгвам да карам полека на 1- ва и 2-ра няма проблем, но като го изрежа повечко и гасне.След това за да запали трябва да го бутам на смукач.Не знам дали има общо, но скоро му свалях резервоара за почистване( промих го с вода обилно и го оставих на слънце за един ден) защото незнайно от къде имаше камъчки вътре.Моля дайте съвет какъв може да е проблема.Мисля си да не е запушен резервоара или може би карбуратора, макар че има филтър преди него.Благодаря.
          Вероятно има нещо запушено и проблема се дължи на недостиг на гориво. В дъното на резервоара е останала вода или друг боклук, който е е стекъл в карбуратора. Започни от резервоара като изкараш шлауха от карбуратора и виж дали тече достатъчно гориво, след това е ред на карбуратора- отвори го внимателно, продухай и подсуши всичко. Няма да е лошо да изпереш и въздушния филтър.
          Пиши има ли резултат.
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Така, отворих и промих карба, но същото нещо се получи, затова реших да се вкарам малко в приключение и го поразглобих, источих антифриза, махнах главата и цилиндъра за да видя какво е положението вътре, не виждам да има надрано, но има много нагар по главата, това нормално ли е?Ще прикрепя снимки и ако може да ми кажете дали е от никасил.При свалянето на цилиндъра кипс-а се разкачи и не знам как да го напасна, ако може и в тази насока малко съвети.Забелязах също така, че единия кол е протекъл.Предполагам трябват някакви семеринги да сменя.В общи линии се захванах с нещо не по моята специалност, но с ваша помощ се надявам да се справя.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172539.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5597761Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172622.jpg
Прегледи:1
Размер:162.9 КБ
ID:5597762Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172826.jpg
Прегледи:1
Размер:100.3 КБ
ID:5597763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172822.jpg
Прегледи:1
Размер:94.1 КБ
ID:5597764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172857.jpg
Прегледи:1
Размер:102.3 КБ
ID:5597765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140710_172844.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5597766

            Коментар


            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Здравейте , от известно време следя обявите в cars.bg и mobile.bg за KDX200 естествено от събраното инфо разбрах , че е добре да е R версията , обаче досега на колкото обяви съм звъннал никой не знае за какво иде реч.....следя също и обявите за Suzuki RMX250 има само един бургаски дето стои от 2 месеца , та молбата ми е някой от форума , ако има инфо някой да продава що годе читава машина от горепосочените модели моля да даде някаква информация , че направо съм се отчаял вече , мерси предварително.

              Коментар


              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Някой правил ли е старт с КДХ срещу ХР400? и ако е правил какъв е резултата да разкаже..
                HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                Коментар


                • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Първоначално публикуван от Савката Преглед на мнение
                  .....следя също и обявите за Suzuki RMX250 има само един бургаски дето стои от 2 месеца
                  Да ти кажа за това сузуки и аз доста време го наблюдавах,но така и не отидох да го видя въпреки,че ми е на 20 км ... Взех си един КДХ 250 от форума и мисля,че не сбърках
                  YAMAHA RAPTOR 700R

                  Коментар


                  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Ами на мен ми е на около 200 километра , ами и аз вече тва ми е последния зов за помощ и само един KDX220R има в мобиле.бг от Пловдив цената е 2777 накрая отивам и го взимам и тва ще е , ако ще и да е блокирал дори .

                    Коментар


                    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
                      Някой правил ли е старт с КДХ срещу ХР400? и ако е правил какъв е резултата да разкаже..
                      И други стартове е имало ВР-и миери.... ала бала... Всичко е до задкормилното в някои случаи.
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Здравейте колеги,някой случайно може ли да ми даде някакво инфо за този КДХ http://olx.bg/enduro-i50899449 ?! Благодаря предварително Имам предвид за техническото състояние на мотора и дали знае за какво става въпрос

                        Коментар


                        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          здравейте, искам да попитам мога ли да сложа фмф генерация на мотора ми- кавазаки кдх 200 ср модел и дали си заслужава инвестицията?

                          Коментар


                          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Колеги пуснал съм тема в раздела "купувам",но да питам и тук.Някой знае ли каква манивела може да стане на kdx 250 ? Предложенията в момента са само от кх 125 ама не ми се рискува да я купя и след това да се чудя какво да я правя.
                            YAMAHA RAPTOR 700R

                            Коментар


                            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Едва ли ще стане, а ако стане няма да ти е удобно да риташ 250 кубика с нея, манивелите на 125 са близо 2 пъти по къси от тези на 250.
                              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                              Коментар


                              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
                                Едва ли ще стане, а ако стане няма да ти е удобно да риташ 250 кубика с нея, манивелите на 125 са близо 2 пъти по къси от тези на 250.
                                Да имам вече някаква яснота по въпроса.Стават от КХ 250,КЛХ 250 и още няколко не толкова популярни модела.
                                YAMAHA RAPTOR 700R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X