Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kdx разход

    кдх ми гореше около 30 след като маистора каза 4е е от иглата я свалихме и сега със свалена игла ми гори 20 а на кдх му даватразход от 7 до 10 от какво може да е

    Коментар


    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Здравейте,търся от известно време да си закупя Кавазаки КДХ.Търсих в популярните сайтове като ''mobile'' и ''cars.bg'',но има само единични бройки които не ми вдъхват много доверие или са прекалено далече.Та въпроса ми е можете ли да ми дадете някакъв съвет от къде мога да намеря такъв мотор.Например мотокъщи ако знаете в които се продават ендуро мотори или някой от вас ако има познати.Също така като се отиде на оглед на мотора какво трябва да се гледа точно за въпросния КДХ.Благодаря предварително,извинявам се за неудобството!

      Коментар


      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Първоначално публикуван от Robeto Преглед на мнение
        Здравейте,търся от известно време да си закупя Кавазаки КДХ.Търсих в популярните сайтове като ''mobile'' и ''cars.bg'',но има само единични бройки които не ми вдъхват много доверие или са прекалено далече.Та въпроса ми е можете ли да ми дадете някакъв съвет от къде мога да намеря такъв мотор.Например мотокъщи ако знаете в които се продават ендуро мотори или някой от вас ако има познати.Също така като се отиде на оглед на мотора какво трябва да се гледа точно за въпросния КДХ.Благодаря предварително,извинявам се за неудобството!
        Гледам в английския ибей има няколко. За мен най-важното нещо е да няма втулка, а да си е с никасил... другото се купува.
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          Така е колега,но предпочитам преди да си взема мотора да си го видя и пробвам,а не да го купя и след това да го видя и да трябва евентуално да му правя по сериозни ремонти .. веднъж вече направих тази грешка ..

          Коментар


          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Първоначално публикуван от Robeto Преглед на мнение
            Така е колега,но предпочитам преди да си взема мотора да си го видя и пробвам,а не да го купя и след това да го видя и да трябва евентуално да му правя по сериозни ремонти .. веднъж вече направих тази грешка ..
            Колега имаш Лично съобщение. Прочети го!
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Колега имаш Лично съобщение. Прочети го!
              Колега и аз Ви писах,но не съм сигурен дали съобщението е пратено!

              Коментар


              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Клолеги незнам кой, колко гори но за 250-та тези20-30 на100 са прекалено много с извинение един ЗИЛ гори по малко, лично мога да твърдя че с заминало бутало и почти нищо не уплатняващи сегменти ( когато го купих) не можах да го кача на повече от11-12 горско каране.
                ARO 243 D
                TATA SAFARI 4x4
                VITARA ДБ 16v
                Всичкото с лебедки 😂

                Коментар


                • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Здравейте колеги,някои има ли представа с какво може да се замени стандартния карбуратор (keihin pwk 28mm) на KDX200SR идеята е повишаване на мощността до колкото е възможно,ясно е ,че най добре keihin pwk 35mm но не мога да открия.
                  Ако някои има идея или информация дали става mikuni 34mm,36mm или нещо подобно,или ако някои от вас е правил подобна интервенция ще се радвам да споделите мнение и майсторлък.
                  Благодаря предварително!Бирата е от мен!!!

                  Коментар


                  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    здравейте колеги,сдобих се с кдх 200,интересува ме как може да му изчистя гайдата или трябва нова вата ?

                    Коментар


                    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Колега,ауспуха ли ще чистиш или резонатора демек гайдата?!!!
                      カワサキKDX200

                      Коментар


                      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        ами искам да изчистя всичко и гайдата и ауспуха

                        Коментар


                        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          с горелката...
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Палиш горелката и смело!
                            カワサキKDX200

                            Коментар


                            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              а как точно с горелката обяснете ми малко по-подробно от вън или от вътре да нагрявам ?

                              Коментар


                              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Вътре,колега!Да изгорят всички масла и нагари,които са се образували с времето.От време на време потупвай гайдата с нещо дървено да речем,иначе ще я сгънеш и няма да я тупаш много силно де!
                                カワサキKDX200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X