Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Завчера при един скок скъсах жилото за газ само че това жило което отива от ръкохватката към троиника който го разклонява към карбуратора и маслената помпичка.Естествено веднага имаше малко "БГ тунинг" приспособих го от жило за сперачки за колело а другия краи го запоих с малко калаи с олово (дано да издържи на натоварването) но засега немога да споделя дали съм доволен от побългаряването ми.

    Коментар


    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Айде малко екстри по кдхаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P050511_18.21.jpg
Прегледи:1
Размер:153.1 КБ
ID:5274984 и един алуминиев зъбак Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P050511_13.18.jpg
Прегледи:1
Размер:125.1 КБ
ID:5274985 незнам дали е хубав , но ще изкажа впечатление като го сложа...

      Коментар


      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Здравейте,колеги и аз съм вече в групата на KDX-овете с едно 220,страшно съм очарован от синята пчеличка (да правилно синята не зелената),развърта се от ниските имаси достатачно ряз във високите(поне за мен),супер лек е,евтин като покупка и обслужване.

        Коментар


        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          Да ти е честито моторчето със здраве да си го караш и по-малко да го ремонтираш за какви парички го взе? ако не е тайна де

          Коментар


          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Май имам чувството че го знаеш мотора с тази лека усмивка.За 1750лв.но задния амортисиор е тръгнал,иска спирачни дискове и накладки всичко след някои ден ще е по него,и дано изкарам сезона без да отварям двигателчето.

            Коментар


            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Май само се досещем за кой мотор става вапрос...защото съм следил почти всеки кдх 220 като влезе в страната.А пък твоя казваш че е син,има ли и лилаво по него?защото един френд имаше същия и каза като купувам мотор да гледам амортисиорите дали са здрави щото са скъпи и неговия ЗАДЕН БИЛ ИЗТАРВАЛ обаче продал кдха и си взел вр 450.

              Коментар


              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Същия мотор е .
                Вече аз щего обгрижвам,а нещо повече дами кажеш за него отварян ли муе скоро двигателя, кога и закакво да знам да няма изненади в разгара на сезона ако му има нещто да го сменям.
                От къде е твоя френд ако може дай телефон да си побъбрим с него(новак съм нямам право на лични съобщения).
                Последно редактирано от tanko_81; 12-05-11, 21:35. Причина: няколко правописни грешки

                Коментар


                • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Сажелявам колега но съм му изтрил скаипа,телфона и чичо гугъл не помага(май беше от Кюстендил ама не съм сигурен).помня че ми каза че бил перфектен и много вървял на 4та само с газ се изправял,и че един ден както си скачал и усетил че задницата потънала спрял и видял че задния амортисйор му бил текнал и че търсел ама били много скъпи ,после го продал и си взел друг мотор...друго не мога да се сетя какво ми каза за кдха.говорихме си за други работи

                  Коментар


                  • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Първоначално публикуван от tanko_81 Преглед на мнение
                    Май имам чувството че го знаеш мотора с тази лека усмивка.За 1750лв.но задния амортисиор е тръгнал,иска спирачни дискове и накладки всичко след някои ден ще е по него,и дано изкарам сезона без да отварям двигателчето.
                    Май и аз го зная да не би да е от Сопот.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Да от Сопот е но там почти не е каран,но идва от Тетевен,обслужен е от до(верига ,зъбаци, предни и задни накладки ,новичък въздушен филтър)и изгорени 5 резервоара за 4 дни от мен.Някой ако има информация относно двигателя(на кой ремонт е,какво му е правено да сподели данеме изненада нещо ,че се кара сериозно и на сериозни преходчета,ако има нещо за смяна да го отварям и сменям, че немисе отваря само за разузнаване),или познава собственика да ми даде координати да поговоря с него.
                      Последно редактирано от tanko_81; 13-05-11, 23:17. Причина: много груби грешки - Ъ, Щ, Я, О, ..... и още

                      Коментар


                      • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Здравейте колеги,имам сериозен проблем по мотора реле регулатора ми не работи както трябва,отначало си мислех че е свешта но я смених с нова покарах малко и изведнъж угасна и каза че няма да запали повече,на др. ден го събляках и тръгнах да търся проблема...1,2,3часа висене над него с мултицета ништо не откривам започнах да преглеждам кабелите дали няма някои закъсан и открих савсем случаино че не е правил хубав контаккт между клемата и обувките на реле регулатора(след като го пръснах с контактен спрей),клемата и обувките бяха прегорели малко (те са 6 само долните 3 бяха отишли но от свешта излезе искрица надежда) позачистих ги отдрязах клемата наполовина сложих нови хубави обувки на мястото на прегорелите,номерирах предварително кабелите поставям ги по ред ритам има искра слагам свешта ритам пали винаги от 2рия шут студен
                        а чудо запали работи добре и аиде ся едно пробно кръгче,в ниските добре но като направи 5-6000 оборота във високите прекъсва,размяна ваднага да 2 кабела и с надежда да съм ги объркал но...ми съштата работа пак прекъсваше.
                        НА НЯКОИ ДА МУ СЕ НАМИРА РЕЛЕ РЕГУЛАТОР ЗА КДХ 220СР 98 НАБОР ЩЕ СЪМ МУ МНОГО БЛАГОДАРЕН КАКТО И НА КОЛЕГИТЕ ОТ ФОРУМА!!!

                        Коментар


                        • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Пролемът е решен мотора работи безотказано!
                          Засега

                          Коментар


                          • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Първоначално публикуван от mxboy Преглед на мнение
                            Пролемът е решен мотора работи безотказано!
                            Засега
                            Добре е да обясниш какъв точно е бил и как си го решил. Има и други хора с КДХ които ще им е полезно да го знаят
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Значи тези 3 жълти кабели които стоят отдоло на релето са от динамото(за фарове за електронното,мигачи...) а горните са били по-важни(горните не бях ги пипал).Та както и да ги сложа трите жълти пак ще си работи.Проблемът е бил че като сам пробвал мотора без седалка(бях и със джапанки) седях на рамата но не върху релето ами на резервоара и като седна явно съм замасявал нешто или нз какво но неможеше да се развие напълно,като се надигнах малко тръгваше без даже и да се замисля както си и беше даже и не усети че сам му пипал релето така че релето има 2 положения или работи или не работи няма средно положение както си мислех че моето работи на половина...ама съм грешал мн жестоко и щях да олекна с 100 лв за таиваниско реле но се оказа че моето си работи!
                              ИЗВОД:Ако на някои му се наложи да прави реле регулатора какъвто и да му е проблема не сядаите на рамката стойте винаги леко изправен,не правете грешката като мен да го тествате седнал!!!
                              П.П:На никой не му пожелавам да се случва!

                              Коментар


                              • От: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Вчера видях , че маслото в скоростите е пресякано. Въпроса ми е какво масло да му сложа и възможно ли е да има последици от пресичането.КДХ 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X