Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 125 крос- що за машина е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: CZ 125 крос- що за машина е ?

    Първоначално публикуван от dimitar4o Преглед на мнение
    Можете ли да кажете още нещо по-детайлно около модела,аз също съм мераклия за такъв мотор?
    Дали въобще има останали такива екземпляри.

    Коментар


    • #17
      От: До: CZ 125 крос- що за машина е ?

      Имам такъв екземпляр само, че е 250 стои в гаража.Последния път го бях дал на един приятел и стана напечено, жилото се разплело и газта запече на макс моя човек едва скочи от мотора, а мотора в храстите,като по чудо и на двамата им няма нищо. Така че проверявайте ги тези неща, че съм чувал и за други случай.Иначе за чз 125 се продават бутала, но за 250 по трудно се намират.

      Коментар


      • #18
        От: До: CZ 125 крос- що за машина е ?

        Някой може ли да подскаже как да разбера защо запалването не подава искра?
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:516_m_45.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5289937
        Завмомента търся стойностите на съпротивленията, на работещо такова запалване.

        Коментар


        • #19
          От: CZ 125 крос- що за машина е ?

          Здравейте,попаднах на темата и реших да попитам и аз.Та имам такова ЧЗкросс и съм решил да му "обслужа" амортисьорите(задни -предни)някой знае ли колко количество(вид) масло се налива и как се разглабя окачването(задните)Мерси!

          Коментар


          • #20
            От: CZ 125 крос- що за машина е ?

            За маслото не е проблем, важното е да си е масло за предници; веднъж ще опиташ с 5W, втори път с 10W и сам ще прецениш с кое е по-добре да караш и с кое има по-добро поведение.
            За количеството е малко по-сложно, най-добре е да имаш ръководство и да работиш по него, ако не трябва да мериш и да си играеш на ниво, чрез тестове.
            Дано се включи някой компетентен с тези машини, но едва ли са много хората разбиращи от тоя мотор.
            Тези, които могат да ти кажат нещо най-вероятно не четат форума.

            Коментар


            • #21
              От: CZ 125 крос- що за машина е ?

              За предницата , ако е модел 516 маслото е 10w30 по 330 мл. на кол . а на задните по 170 мл.

              Коментар


              • #22
                От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                А ако някой може да каже от къде мога да се сдобия с гумички за задните амортисьори?А също и страничните кори.

                Коментар


                • #23
                  От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                  Ей,колега и мене ме мъчат същите проблеми...странични кори и ремонтен комплект за задните амортесьори.Абе то за корите ще измисля нещо,ама ако някой знае размерите за задните амортесьори..и как точно се процедира..ще съм благодарен..

                  Коментар


                  • #24
                    От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                    http://www.ebay.co.uk/itm/cz-motocro...item3a6f628ca7
                    Ето какво намерих за задните амортисьори.Имат и кори,калници и всичко за 516.Цените им са доста солени ,но ако не намеря на друго място сигурно ще се възползвам.

                    Коментар


                    • #25
                      От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                      Аййй,много,бе!...определено не е "моя" вариант.По-скоро ще ги разглобя и ще пообиколя магазините,пък предполагам ще намеря нещо подобно.

                      Коментар


                      • #26
                        От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                        Ето докъде докарах моето CZ125 Typ516.Намерих и кори още не съм ги сложил.Единствено не можах да намеря ремонтен комплект за задните амортисьори и сега са празни.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #27
                          От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                          Браво ! Аз кога ще почвам моето .... все време не ми остава .
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #28
                            От: CZ 125 крос- що за машина е ?

                            здравеите искам да попитам чезе 125 516 крос що за машина е поради простата причина че се продава едно за 400 лева след основен ремонт на двигателя с ново чешко бутало и хубава боя но незн

                            Коментар


                            • #29
                              Здравейте някой може ли да ми каже как мога да намеря чопо на коляновия вал,защото го скъса и го заличи

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X