Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Honda crm 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Двигател за Хонда 125

    Значи интересува ме наистина ли виагтела от Хонда crm 125 i nsr 125 са едни и същи,и искам да питам нещо за клапата,защото не работи и се чудя как да е оправя. Мотора е Honda NSR 125 2T
    Последно редактирано от ki4o; 06-02-10, 00:50.
    Колата вози тялото ,а мотора душата!

    Коментар


    • #17
      До: Двигател за Хонда 125

      Първоначално публикуван от ki4o Преглед на мнение
      Значи интересува ме наистина ли виагтела от Хонда crm 125 i nsr 125 са едни и същи,и искам да питам нещо за клапата,защото не работи и се чудя как да е оправя. Мотора е Honda NSR 125 2T
      От толкова малко написано никой неможе да ти каже защо не работи.Все едно да разбереш кои кога го сърби задницата
      0888 074 049

      Коментар


      • #18
        До: Проблем с Honda crm 125

        Един приятел със същия мотор и същия проблем го чуди като теб няколко месеца и накрая се оказа проблема да е в поплавъка на карборатора и сега няма проблем след настройката ;] надявам се да помогна..

        А относно моя въпрос.. , значи при запалване клапата няма никаква реакция и не се движи изобщо и ще има ли проблем ако е застопоря постоянно отворена?
        Колата вози тялото ,а мотора душата!

        Коментар


        • #19
          До: Проблем с Honda crm 125

          Първоначално публикуван от ki4o Преглед на мнение

          А относно моя въпрос.. , значи при запалване клапата няма никаква реакция и не се движи изобщо и ще има ли проблем ако е застопоря постоянно отворена?
          Ще има проблем как няма да има,в ниски обороти мотора постоянно ще давии,ще варви само когато е на високи и много бързо като го истарвеш и спира.Скоро имах такъв случаи с мотор от Англия,там я бяха зацепили неволно с постоянно отворена клапа мотора е хонда CR-250 въпреки че е доста по мощен от твоя се усещаше че мотора не върви.Направи си сметка какво ще се получи с твоята 125-ца.А относно клапата ти защо не я разглобиш да я почистиш може и това да е проблема,вземи един спрей WD-40 напръскаи я и я почисти.Вижда ли се много нагар, снимай я да я погледнем
          0888 074 049

          Коментар


          • #20
            До: Проблем с Honda crm 125

            да питам клапата на NSR-125 с какъв механизъм е пак ли е с електро моторче и възможно ли е да е изгоряло за това да недава никаква реакция иначе ще я разглобя и ще снимам мерси колега
            Колата вози тялото ,а мотора душата!

            Коментар


            • #21
              До: Проблем с Honda crm 125

              Какво стана с СРМ а ?,откри ли от какво глъхне
              или още го караш така ?
              Ако си го открил кажи от какво е !

              Коментар


              • #22
                До: Проблем с Honda crm 125

                да оправих проблема с моя мотор CRM-a проблема беше в карбуратора в поплавака а относно на колегата ki4o за nsr незнам как работи клапата при моя когато дам контакт с ключа се затвара моторчето а при теб незнам как е на този модел

                Коментар


                • #23
                  До: Проблем с Honda crm 125

                  Какво по точно си правил на кърбуратора ?
                  Обясни ми по подробно ,защото и моя ме е*ава нещо

                  Коментар


                  • #24
                    До: Проблем с Honda crm 125

                    ами незнам по точно какво му е правено защото го закарах на ремонт и майстор ми го прави първо ми каза че не е от клапата смени ми семеригите и от тях също нямаше ефект доста време ми го прави накрая ми каза че е било кърборатора просто пробаи да свалиш поплавака и го навали надолу и духаи в трабата за бензина виш дали затвара хубаво и кога отвара от това е проблема тряя да затвори и да няма въздух да изтича ама да знаеш че е в кърборатора подигни пластинката на кърборатора повдигни го малко да затвара по рано ако нестава го направи да отвара по късно сищо така ми гореше много бензин твоя колко гори ?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Проблем с Honda crm 125

                      Никой ли нз
                      Колата вози тялото ,а мотора душата!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Проблем с Honda crm 125

                        Колегата каза че е от поплавака ,ама мене ме съмнява
                        че някой жигльор е запушен !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X