Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Derbi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Derbi

    ами добре ако може да посочиш и каква марка е , те май на дербитата некви делл-орто са....

    Коментар


    • #17
      До: Derbi

      Моето е Derbi senda 50 97 година.
      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

      Коментар


      • #18
        До: Derbi

        Моето пък се оказа Дерби ФДС 80-те някаде.

        Коментар


        • #19
          До: Derbi

          Моето по документио е ФДС, но е сенда.

          Утре сигорно ще снимам карбуратора и ще ти кача снимки.
          Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

          Коментар


          • #20
            До: Derbi

            Ето ги и снимките.

            http://prikachi.com/files/482476W.jpg
            http://prikachi.com/files/482477a.jpg
            http://prikachi.com/files/482482v.jpg
            Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

            Коментар


            • #21
              До: Derbi

              Колега ти си за нобелова награда,за издръжливост на нерви.По ефтино ша ти излезе да дойдеш до тук ,да си откраднеш един и да се прибееш с него.За такъв мотор тук и пари не могат да се искат , а е и престапление да го правиш.Но все пак е геройство това което си направил.Лично аз съм бил в същата ситуация преди години,но мотора беше ЧЗ 125 КРОС 512.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #22
                До: Derbi

                Ми като искам да се возя .....зор голям та така ,Като за 1 мотор става да се понауча.... пък сега напролет или по към лятото ще се минава на нещо x5 на тези кубици ....иначе проблеми с машинката си нямам , бензинец , масло и вятър в ушите...... после я оставям за сестра ми.
                Весели празници на всички!

                Коментар


                • #23
                  До: Derbi

                  Ето малко снимки от зимния сезон , както и на карбуратора който ми изпадна....мисля си , че е от симсон , но ако греша някой да се изкаже.
                  Марката му е BVF. Също така му беше направен фланец , че да пасне цилиндъра както и старателно съм си изрязъл гарнитурка от дебел клирингит , все още не съм го монтирал , но очаквам с него мотора да заработи по-добре.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    До: Derbi

                    Колега ти хубаво си го направил да върви, ама нещо ми се губи - къде ти е предната спирачка
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #25
                      До: Derbi

                      Не е в мазето , но се дразня от такива коментари.... , всъщтност от както съм го взел няма предна спирачка , имах планове да сложа и предна от симсон и да ползвам барабанната спирачка , но не си намерих капла , иначе на тази капла е имало диск , който явно си е взел почивка барабар със спирачният апарат , преди да взема мотора.Лошото сега е , че на изкачване на стръмен наклон , когато трябва да спра си използвам краката ама па те заякнаха , така че.......

                      Коментар


                      • #26
                        До: Derbi

                        Първоначално публикуван от nachev7 Преглед на мнение
                        Не е в мазето , но се дразня от такива коментари.... , всъщтност от както съм го взел няма предна спирачка , имах планове да сложа и предна от симсон и да ползвам барабанната спирачка , но не си намерих капла , иначе на тази капла е имало диск , който явно си е взел почивка барабар със спирачният апарат , преди да взема мотора.Лошото сега е , че на изкачване на стръмен наклон , когато трябва да спра си използвам краката ама па те заякнаха , така че.......
                        Ти от майтап не разбираш ли
                        А иначе по добре измисли някаква спирачка! А и какт казваш по горе, че се учиш, и после мислиш да го дадеш на сестра ти Да не искаш да се претрепе
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Derbi

                          Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
                          Mоля, ще ми снимаш ли как се свързват кабелите излизащи от магнета и влизащи в едно черно от лявата страна на кормилото skype djvladi207
                          Ще съм много благодарен и ще почерпя.
                          Последно редактирано от Chinela; 10-05-09, 19:53. Причина: Ужасен правопис.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Derbi

                            Нямаш проблеми тея дни ще опитам да направя снимки.
                            Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                            Коментар


                            • #29
                              До: Derbi

                              Я уточни кое е това червеното?Да не става въпрос за бутона, за мигачите?
                              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X