Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki RM 125 CDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Suzuki RM 125 CDI

    Има и две години гаранция.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #17
      От: Suzuki RM 125 CDI

      Да, определено ще заложа на това, не смятам повече да се занимавам с нашите "майстори" тук, и то за разлика от 40-50 лева....
      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

      Коментар


      • #18
        От: Suzuki RM 125 CDI

        На мен Ангел от Сливен,ми е направил досега 6 цди-та,1 за Априлия,2 за Хонда,и 3 за Сузукита.Никога не съм го виждал,само по-телефон съм говорил с него.Повече от доволен съм,праща ми направеното, със скица за свързване,свързвам го и всичко е ток и жица.Съвети съм му искал,никога не ми е отказал ,е малко сепнато говори ,но сигурно не е приятно да те врънкат по-телефона при вариант ,че работиш, а сигурно не съм бил само аз.
        За Ямахата можеше да ми вземе спокойно 120-140лева за релето за зареждането,звъня му ,че ще му го пращам ,накара ме да го сложа на мотора и да меря ,оказа се комуникацията реле-акумолатор,корозирала каб.обувка.Сложих нова и зареждането заспа.Е аз не мога да го нарека "мошенник"!
        Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

        Коментар


        • #19
          От: Suzuki RM 125 CDI

          Еми аз мога и клипчето го доказва, ако си го гледал сам виждаш как работи мотора, а с първата електроника и толкова не работи, инструкции не съм имал с която и да е от двете електроники, които получих не, че ми и трябват ама....А се оказа, че не съм само аз опарения от този човек.
          Последно редактирано от Мир0; 11-04-14, 23:25.
          Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X