Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси относно Балкан 50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпроси относно Балкан 50

    Здравей,случайно попаднах на темата и се зачетох..и понеже съм минал по този път се зачетох..Не знам дали е актуална ощеТа по въпроса ти наистина основен проблем както е казал колегата за задния шарнир е,че в цялата си дължина върви еднакво и ако сложиш друга зъбчатка или капла ще опират.Иначе задна капла от 75куб.става перфектно,но с оригинална гума
    Аз започнах такова "преобразяване"ама такa остана..ехехх.Ако искаш пиши ми ще ти пратя снимки...хехех.Skype-Lusko_vt

    Коментар


    • #17
      От: Въпроси относно Балкан 50

      Разбира се че е актуална постоянно я проверям мисля много скоро да кача снимки в момента е в поцес на сглобяване и боядисване. Въпроса с гумите остава нерешен надеждата ми е в Димитровград на пазара. Тук в Стара Загора на пазаеа за коли има гуми обаче са за асфалт .

      Коментар


      • #18
        От: Въпроси относно Балкан 50

        Гумата която става на капла от Балканче, без да опира, е със размер 70/100/19.
        Има няколко възможности - зависи колко пари си отделел.
        1. Фортуне - не особено добра, но евтина - мисля, че за 30-35 лв. бях купувал за първата моторетка на сина ми. Ето на тези телефони, може да си поръчаш Варна-0888409447, Бургас-0888624099, София-0889436557.





        2.Дънлоп 70/100/19, от София тел-0898689389 за 60лв, и Вее Рубер 70/100/19 на същия телефон, за 47лв.
        Дънлопа е със два пъти по големи грайфери от Фортунката,
        монтирани са и са карани на капли от Балканче - с една дума, не опират никъде.

        Дано съм бил полезен!
        пп. Пия бира!
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #19
          От: Въпроси относно Балкан 50

          Благодаря ти много утре ще званна на дадените GMS-ми сигурно ще си взема тази която е 30-35 лв. или тази от 47 лв. Благодаря ти още веднъж Наздраве !!!

          Коментар


          • #20
            От: Въпроси относно Балкан 50

            Аз си търся гуми и джанти за старото балканче ,ако някои има моля да ми пише на лично искам да му слагам двигател от новото балканче SCOOT ,до колкото разбрах става много успешно и безпроблемно https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

            Коментар


            • #21
              Здравейте ,за да не отварям нова тема .Започнах реставрация на балкан 50.Ще го правя оригинален .Търся заден стоп ,задна ос,карбуратор ,ръчка за съединител с конзолата .Някой ако има моля да се свърже с мен ,понеже не влизам често във форума .0878486630.Стефан.
              По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Виж в olx. Преди година търсих, имаше почти всичко.

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X