Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda mtx 125 Колко масло.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda mtx 125 Колко масло.

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    Хондата я подарих на приятел, но това, което видях след "Приста"-та беше как двигателя започна да работи много по-неравномерно - да "тропа" по народному - и как мотора взе да се дави за щяло и нещяло... Това беше преди почти три години и... признавам, че е възможно от "Приста" да са поумнели, но въобще не ми дреме. Не бих рискувал за такава малка сума. По въпроса с идването... Де да имаше как щях да дойда само за да покарам, че направо ми се вие, но работата си е работа - няма как. Днес направо подивях докато гледах джуниърите в Кърджали... Добре поне, че трасето ще остане и след състезанието...

    За втори път - не, няма да ползвам Приста... съжалявам - докато не видя с очите си някой, който кара сериозен мотор и го кара сериозно с "Приста" след тази издънка - не, благодаря. Разликата в цената е напълно козметична на фона на ново бутало, нов никасил и т.н.
    Разбрах че въобще не си в час,аз говорех за масло във скоростната кутия,такова е и питането на колегата,преди да пишеш нещо не е лошо първо да прочетеш за какво става дума.А какъв по сериозен мотор и за сериозно каране от Сузуки.явно не следиш и темите.

    Коментар


    • #17
      От: Honda mtx 125 Колко масло.

      Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
      Един път направих грешката да сложа приста на скутера и го блокирах 2 ри път не правя същата глешка . Приста в никакъв случеи.
      Къде сложи Приста и го блокира.

      Коментар


      • #18
        От: Honda mtx 125 Колко масло.

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Къде сложи Приста и го блокира.
        Предполагам, че го е сложил в казанчето за 2Т масло и затова написах
        Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
        Има разлика какво масло ще е в трансмисията и какво в двигателя
        Двете нямат нищо общо и не се смесват по някакъв начин
        че това в трансмисията и това в казанчето за разделното нямат нищо общо ...
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • #19
          От: Honda mtx 125 Колко масло.

          Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
          Предполагам, че го е сложил в казанчето за 2Т масло и затова написах
          че това в трансмисията и това в казанчето за разделното нямат нищо общо ...
          Eми защо тогава пуска тема със запитване колко мл-лтра масло да сложи във двигателя.

          Коментар


          • #20
            От: Honda mtx 125 Колко масло.

            Имат доста общо... производителя... Както и да е - видял съм достатъчно скапни двигатели от "качествена" синтетика...

            Коментар


            • #21
              От: Honda mtx 125 Колко масло.

              Имам един проблем Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00271.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5437505 това очертаното за какво служи защото при каране сигурно сам изгубил задния болр ? спешно ми е моля ви .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X