Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За всички с Yamaha DT 125

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За всички с Yamaha DT 125

    Здравейте колеги скоро се здобих с дт200вр и изхвърля водата през разшерителния съд, оказа се гарнитура но и главата му е наваряна и си търся глава,

    Коментар


    • От: За всички с Yamaha DT 125

      Здравейте имам Yamaha Dt 125 1997 и искам да му махна ограничетеля, също така на 1,2 и 3 вдига до 10 000 оборота, а на 4,5 и 6 само до 6000 ?

      Коментар


      • От: За всички с Yamaha DT 125

        И аз съм с ограничител на скоростта и не знам как да го премахна, ако някой знае да пише много ще съм му благодарен.

        Коментар


        • От: За всички с Yamaha DT 125

          Здравейте колеги! Имам една Yamaha dt 125 r и гледам ,че трябва да му сменя маслото в двигателя но незнам какво да му сложа ?!? Предложете ми някое ефикасно и ако може да ми обясните малко повечко за маслото в двигателя ,защото от скоро съм собственик на този мотор и не му разбирам много. Поздрави !!

          Коментар


          • уамаха 125 дт

            Може ли да попитам защо мотора ми удря прекасвач малко преди 7хиляди на 3 4 5 а на 1 2 си се изрезва до 11-12 а на трета ако случайно дигне 8 то веднага ги свали до 7 все едно съм го исклучил от контакт някой случвало ли му се е от какво може да го прави този номер

            Коментар


            • От: За всички с Yamaha DT 125

              Някой от форума да продава DT 125?

              Коментар


              • От: За всички с Yamaha DT 125

                Здравейте колеги искам да поитам дали знаете дали може да се обработи цилиндър от 57.8 на 58.3 клип. Ако е взможно това дали знаете каде може да се направи од Благоевград до София?

                Коментар


                • От: За всички с Yamaha DT 125

                  Колеги трябват ми сегменти за dt 125 с чугунен цилиндър размерът е 56.0 х 1.2 конусни със страничен ключ, държа да са качествени от известна марка, че тук на около само тайвански ментаци продават. Ако има във форума някой който може да помогне нека пише може и на лични.

                  Коментар


                  • От: За всички с Yamaha DT 125

                    Здравейте и аз си взех yamaha dt 125 искам да попитам дали сте виждали такава като моята същата за части и коя година ето и снимка

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13457827_1099994750046621_603666750_n.jpg
Прегледи:1
Размер:86.2 КБ
ID:5720470

                    Коментар


                    • От: YAMAHA DT 125 Прекъсва на високи обороти

                      Моето ДТ най много до 7-8 сам дигал оборотите иначе между 4 и 5 хиляди обората започва да набира Може ли да питам от доста време като влезе между 4-5 хил обората и неиска да набира преди започваше да дърпа а сега неиска това от карбуратора ли е ?

                      Коментар


                      • От: За всички с Yamaha DT 125

                        Най вероятно от изпускателната клапа,ако има такава.
                        0888 074 049

                        Коментар


                        • От: За всички с Yamaha DT 125

                          Първоначално публикуван от yamahadtpower Преглед на мнение
                          Здравейте и аз си взех yamaha dt 125 искам да попитам дали сте виждали такава като моята същата за части и коя година ето и снимка

                          [ATTACH=CONFIG]874049[/ATTACH]
                          Доколкото виждам предната спирачка на снимката около или преди 1985г.
                          Some call it a hobby, we call it a way of life!
                          Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                          Коментар


                          • От: За всички с Yamaha DT 125

                            Можеш ли да ми кажеш от къде си си намерил комплекта с манивелата?

                            Коментар


                            • От: За всички с Yamaha DT 125

                              Първоначално публикуван от Georgi_m Преглед на мнение
                              Здравейте колеги имам yamaha dt от близо 1 година,но беше без манивела имаше тапа на капака.Аз си намерих оста с всичко нужно да си я сложа допълнително,но когато сглобих всичко и сложих капака (за проба) и натиснах манивелата не зацепи,а си слезе до долу и се върна когато отворих капака видях,че когато завъртя оста зъбното колело не мърда за да зацепи освен ако не му помогна леко с отвертката след това като пусна манивелата се връща,но когато опитам отново да я натисна пак не мърда имате ли идея от какво може да е баща ми каза,че е възможно да трябва да се сипи масло в двигателя и от него да започне да увлича зъбчатката и да зацепва вие какво ще кажете?Благодаря предварително!
                              Можеш ли да ми кажеш от къде намери оста с всичко останало? Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: За всички с Yamaha DT 125

                                здравеите момци.племенника МИ ИМА ЯМАХА ДТ 125,ама нещо се е преебал температурния датчик,та търся нов.предполагаемата година е 96//много ще съм благодарен за съвети от къде да взема или ако някои има да ми продаде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X