Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За всички с Yamaha DT 125

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: За всички с Yamaha DT 125

    Ами този мотор е със степен на сгъстяване 6.7:1, със тази степен, един здрав двигател трябва да има към 9 бара компресия, на моя човек е 3.5, сам можеш да прецениш колко много е издухан мотора и върви що горе прилично за всичките му проблеми, които има, един здрав двигател трябва да се представя доста добре.
    Части има много за тези мотори, на доста ниски цени.
    Последно редактирано от Мир0; 09-05-14, 15:58.
    Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

    Коментар


    • #62
      От: За всички с Yamaha DT 125

      Някой от колегите случайно да продава въпросната Yamaha DT125/R или да знае къде има мотокъщи,че от близо 2 3 седмици търся по сайтовете и нищо и нищо не излиза.Мотора ми трябва да е с документи ако може към 2000 година някъде,запазен.Моля ако имате информация се свържете с мен.Благодаря!

      Коментар


      • #63
        От: За всички с Yamaha DT 125

        http://motori.cars.bg/m105123
        http://motori.cars.bg/m104054
        http://motori.cars.bg/m104116
        http://motori.cars.bg/m100025
        http://motori.cars.bg/m104314
        http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6hm4a8
        http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6hm4a8

        Дано са ти свършили работа Успех.

        Коментар


        • #64
          От: За всички с Yamaha DT 125

          То няма един на нормална цена, какви са тея 2 3 бона за ДТ
          Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

          Коментар


          • #65
            От: За всички с Yamaha DT 125

            Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
            То няма един на нормална цена, какви са тея 2 3 бона за ДТ
            Наистина няма един на нормална цена,аз си търся мотор около 1800-1900 лева,а тея мотори са по 2-3 бона ...По-рано гледах имаше,но тогава нямах парите ...Обаждах се на 1 2 обяви,но или са без документи или са продадени,а другите са ми на другия край на България!

            Коментар


            • #66
              От: За всички с Yamaha DT 125

              Едно ДТ не струва повече от 1000 1200 лева, от там нагоре не си заслужава, а за тези пари с които, разполагаш можеш да си вземеш доста по-добър и по-нов мотор от тези ДТ-та, не казвам че са лоши мотори, напротив, добри са, но не заслужават толкова пари.(Лично мнение)
              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

              Коментар


              • #67
                От: За всички с Yamaha DT 125

                Според мен заслужават 2 бона, ако са след 2000 година и са в много добро състояние, без тракане, лопане, лагери окачване, капли и всичко да е 6. За 1200 лева може да си намериш, но надали ще е в добро състояние. С бюджета, който имаш според мен можеш да си вземеш добра yamaha

                Коментар


                • #68
                  От: За всички с Yamaha DT 125

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                  хехех Далеч съм от това да се заяждам ..... хапете си се с Ицето Живота, мен не ме бъркайте там....

                  Тези моторчета са си направени да се вдижат до такива обороти , не случайно обортомера е до 12К ! Да критично е да се кара продължително на тези оботори без да се връща газта или да се припомпва , тогава е почти 100 % вероятно ,че ще стане беля някъде, но няма проблем мотора да се ''цеди'' до тези обороти.
                  Все пак за да го накараш да върви , трябва да върви в тези граници...
                  Имаш ли представа каква е разликата в скоростта при 8-9 и при 11К оборота ? И с колко пада мощността респективно и оборотите при смяна на скоростите при 8-9К оборота и при 11К оборота , примерно !?!?!?
                  Вземи някое 2т и иди на някой стръмен байр да пробваш и сам ще се убедиш....

                  П.п Колега ozzk4n , преди време на ямахата ми се счупи едната пъпка на буталото , която пречи на сегмента да се върти, тогава мотора спря да се форсира ! Добре ,че хванах проблема на време и не направи поразия по цилиндъра....
                  Свали си мануал , прегледай какво пише , замери, разгледаи и ще разбереш бързо къде и защо прави проблем....
                  ами благодаря за съвета ще проверя но да ти кажа миналото лято съм му направил основен /2013-та година/

                  Коментар


                  • #69
                    От: За всички с Yamaha DT 125

                    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                    Според мен заслужават 2 бона, ако са след 2000 година и са в много добро състояние, без тракане, лопане, лагери окачване, капли и всичко да е 6. За 1200 лева може да си намериш, но надали ще е в добро състояние. С бюджета, който имаш според мен можеш да си вземеш добра yamaha
                    Мотора ще се кара по черен път,но по-рядко,а основно ще го карам в градски условия.Търся такъв защото четох,че е най-добрият избор от 125 кубика (имам право на толкова по закон и за това взимам такъв да мога да си го регистрирам и карам).Не съм карал до сега много 125-ци и въобще по големи мотори.Според вас ще ми прави ли удоволствие силата която предлага мотора и мислите ли,че ще ми умалее бързо.Благодаря

                    Коментар


                    • #70
                      От: За всички с Yamaha DT 125

                      http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6hrb5e
                      http://motori.cars.bg/m75177
                      Ето ти 2 обяви, които са на нормални цени, не знам защо колегите са ти дали тези дето цените са за 2 броя пък те дават 1 .Пък като искаш да е за 2 бона по-добре вземи един от тея и хвърли по него 700 800 лева със сигурност ще стане в пъти по-добър от тези скъпите
                      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                      Коментар


                      • #71
                        От: За всички с Yamaha DT 125

                        Мир0, не че нещо но тези мотори само от снимките се вижда, че са карани много. Човека разполага с повече пари, по-добре да купи нещо свястно отколкото после да тръгва да преобядисва, стяга и т.н и не се знае колко ще му излезе. До автора на темата. Харесай си примерно 4-5 мотора вземи някой, който разбира от мотори, но наистина да разбира и отидете и изберете нещо

                        Коментар


                        • #72
                          От: За всички с Yamaha DT 125

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Мир0, не че нещо но тези мотори само от снимките се вижда, че са карани много. Човека разполага с повече пари, по-добре да купи нещо свястно отколкото после да тръгва да преобядисва, стяга и т.н и не се знае колко ще му излезе. До автора на темата. Харесай си примерно 4-5 мотора вземи някой, който разбира от мотори, но наистина да разбира и отидете и изберете нещо
                          Благодаря колега,аз също мисля да си взема нещо по свястно защото няма смисъл да дам 1300 лева за мотор ,,гробница''.Според теб мотора дали ще ми умалее бързо като се има предвид,че до сега съм карал само 50 кубика скутерче ?

                          Коментар


                          • #73
                            От: За всички с Yamaha DT 125

                            Този, който е за 1300 не виждам да му личи да е каран много.Аз лично ако съм решил да дам 2 бона за ДТ(Само че аз няма да го реша това нещо, защото не си струва) щях да взема него, за 300 лева ще смени всичко в двигателя ОТ-ДО хубаво бутало за мотора е 100 лева, комплект съединител е 80 лева, за 50-60 лева ще смени всички лагери и семеринги по двигателя за 100-тина лева ще смени и биелата ако има нужда.За още 300 400 лева ще си купи ако държи толкова Нов комплект спойлери, ще си обслужи предницата, задния амортисьор и ще сложи нова верига и венци.Сега пак си помисли дали тези за 2 бона ще са по-добри, а за по-скъпите изобщо няма да говоря те са стръв за риби.
                            Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                            Коментар


                            • #74
                              От: За всички с Yamaha DT 125

                              Не мисля, че ще ти умалее бързо и без това доколкото разбрах книжката ти е до 125 кубика? Няма нищо общо с този скутер ще усетиш разлика голяма

                              Коментар


                              • #75
                                От: За всички с Yamaha DT 125

                                Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                                Не мисля, че ще ти умалее бързо и без това доколкото разбрах книжката ти е до 125 кубика? Няма нищо общо с този скутер ще усетиш разлика голяма
                                Да,имам право на книжка до 125 кубика защото нямам години,но единствено ме притеснява това мотора да не ми умалее много бързо и да се разочаровам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X