Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

    Ако не се лъжа и сегментите на буталата за чугунена втулка са различни.
    Абсолютно- не се лъжеш.

    Коментар


    • #62
      До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Е Митак ти направо го застреля с тези 20 часа те и състезателите не го сменят на 20 часа въпреки че може би е добре. За любителско каране според мен не е проблем да изкара и 100 часа. А относно разработката, няма такава, слагаш бутало с подходящ размер и газ. Даже на състезания съм виждал как ги сменят между маншовете. На 2Т просто няма какво да му разработваш карай смело че докато го разработиш ще дойде време за смяна
      Що да съм го застрелял бе Краси? Човека е с RM125. Колко трябва да кара с едно бутало?
      Аз съм карал любителско с едно бутало по един сезон, но накрая дрънчи много неприятно.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #63
        До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
        Що да съм го застрелял бе Краси? Човека е с RM125. Колко трябва да кара с едно бутало?
        Аз съм карал любителско с едно бутало по един сезон, но накрая дрънчи много неприятно.
        Ами нали това ти казвам и аз де 20 часа като за него са нищо
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #64
          До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

          Митак верно ме застреля с тези 20 часа направо ме исплаши тои мотора си варви и работи като нов аз да му сменям буталото вазможно е да се сменят и на толкова но на крос каране ако го дам на Теодор Тотев или на Николаи Колев може да го сменят и на по малко хе хе.А относно цилиндъра тои е чисто нов с никасилово покритие даде ми го момчето кадето купих мотора заедно с буталото.Та и двете са на едно и същто каране на около 40-50 литра бензин.Мисля да искарам сезона с това бутало след това може и да го сменя.
          0888 074 049

          Коментар


          • #65
            До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

            Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
            Мисля да искарам сезона с това бутало след това може и да го сменя.
            Наско, не може, а трябва
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #66
              До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

              Интересна работа са тия часове - преди малко зяпах документацията на Tm-ите, и странното е че го дават не в часове а в литри изгорен бензин.

              На 100 литра при 125-ците, на 120 литра при 250/300-ците. А не е като да са кротки двигатели, това е са препоръките при каране в състезателни условия.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #67
                До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                Да бе да това съм имал в предвид но виж как съм го написал,разбирасе че трябва
                0888 074 049

                Коментар


                • #68
                  До: Кой с какво масло язде своето конче 2т.

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  На какъв мотор?
                  Simson, MZ

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                    Не видях някой да кара с Putoline , човека от който пазарувам ми го препоръча и той кара с такова ,сега взех Motorex Cross Power 2t ама от него май пуши повече . За Моторекса разбрах че е добро и няма как да не имайки предвид производителя ако някой има впечатления от Путолина ще се радвам да ги сподели !
                    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                      Valvoline 2T - какво ще кажете дали е добре . Мотора си върви както трябва да си върви.. Има лек беличък пушък , но като загрее мотора изчезва... и както казва един колега " с добра миризма "
                      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                      Коментар


                      • #71
                        До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                        Здравейте!
                        Понеже от много време търся такава тема , сега я намерих и реших да драсна.От много време насам се чудя кое двутактово масълце ще е добро за тежко натоварен двигател.
                        Та искам да ви питам,тези класификации:API-TA,TB,TC и TD,отговалят на някакви кубици.Неможе с масло за косачки да смазваш двутактов двигател с работен обем 500 куб.см. и отгоре на това да е двутактов едноцилиндров.
                        Например в един руски сайт намерих,че класификацията TC отговаря да смазва всички двутактови двигатели до 200см3.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                          Класификацията по API дава представа за това маслото от какъв клас е, т.е. неговото качество. Втората буквичка, колкото е по-назад в азбуката толкова маслото е от по-висок клас. Примерно ТД е много по-добро от ТА.
                          А това, че отговарят за различни кубици не отговаря на истината.

                          По темата има много голяма и обширна тема. Прочетеш ли я ще разбереш много за маслата...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                            Класификацията по API дава представа за това маслото от какъв клас е, т.е. неговото качество. Втората буквичка, колкото е по-назад в азбуката толкова маслото е от по-висок клас. Примерно ТД е много по-добро от ТА.
                            А това, че отговарят за различни кубици не отговаря на истината.

                            По темата има много голяма и обширна тема. Прочетеш ли я ще разбереш много за маслата...
                            Здравей!
                            Аз цялата тема прочетох,но за тези спецификации нищо не видях?
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                              какво ще кажете за това масло MOBIL 1 RACING 2T full syntetic,можели да се замени с IPONE SAMURAI RACING 2t или да си карам с ипона

                              Коментар


                              • #75
                                До: Кой с какво масло язди своето конче 2т.

                                а някои пробвал ли е маслото Shelf 2t 100% sintetic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X