Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масло в двигателя на двутактово ендуро

    Здравеите имам един въпрос имам suzuki ts 125 x 1985 година , и не зная какво масло да сипя в двигателя и дали моят мотор е със сух или мокър съединител!!! благодаря предаварително

    Коментар


    • От: Масло в двигателя на двутактово ендуро

      Първоначално публикуван от slavi99 Преглед на мнение
      Здравеите имам един въпрос имам suzuki ts 125 x 1985 година , и не зная какво масло да сипя в двигателя и дали моят мотор е със сух или мокър съединител!!! благодаря предаварително
      Вземи си 1л масло за 4т мотор двигателно, и сипвай.Марки и модели много зависи до колко лева ти се дават.
      п.п Твоя мотор е с мокър съеденител.
      0888 074 049

      Коментар


      • От: Масло в двигателя на двутактово ендуро

        Какво масло да сложа във бензина на Yamaha YZ 125 2004

        Коментар


        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          Вече на CR сипвам Motul offroad800 2t ester core
          eat my dust

          Коментар


          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Много съм доволен от ESSO full synthetic и JB GERMAN OIL full synthetic в буталото и клапата почти няма нагар. Преди ден си купих 2 туби Repsol 2t sintetico какво ви е мнението за това масло ? Карам suzuki rm 125.

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Bel Ray SI7 даже и не пуши

              Коментар


              • От: Re: Кой с какво масло язде своето конче 2т.

                Аз моя си го карам с масло от STIHL и нямам никакви проблеми..

                Коментар


                • От: Re: Кой с какво масло язде своето конче 2т.

                  аз карам с мотул 800 и го взех за 11 евро литъра.Карам сузуки рм 250.Но маи слагам повече масло защото малко пуши повече от обикновено .

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Привет колеги, наскоро си купих чисто нова тротинетка фабрична със 70cc двигател, дадоха ми с него подарък масло silkolene 2T scoot - червено на цвят масло, добро ли е като качество, прочетох назад и видях едно мнение че е бил доволен но нищо повече като инфо, обичам да поддържам каквото и да е МПС в отлично техническо състояние, и определено не мисля да спестявам от наистина качествено двутактово масло за в бъдеще?

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Привет колеги, наскоро си купих чисто нова тротинетка фабрична със 70cc двигател, дадоха ми с него подарък масло silkolene 2T scoot - червено на цвят масло, добро ли е като качество, прочетох назад и видях едно мнение че е бил доволен но нищо повече като инфо, обичам да поддържам каквото и да е МПС в отлично техническо състояние, и определено не мисля да спестявам от наистина качествено двутактово масло за в бъдеще?

                      Какво мислите за бездимното и ароматизирано масло с мирис на ягода - 2T SCOOT RUN + AROMA IPONE, като изключим че е бездимно и с приятен аромат, има ли някакви негативи заради добавката на аромата на ягода, освен че е по-скъп?

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Щом пише scoot на бутилката с маслото, значи е перфектно пък дали ще е без мирис на ядога или ще дими , все едно и също. Нали мажи и ти върви моторетката, другото е някаква прищявка

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Първоначално публикуван от kirka7a Преглед на мнение
                          Щом пише scoot на бутилката с маслото, значи е перфектно пък дали ще е без мирис на ядога или ще дими , все едно и също. Нали мажи и ти върви моторетката, другото е някаква прищявка
                          Все пак карам тротинетка и по-често се движа по велоалеите, та затова мислех за бездимно и ароматизирано на ягоди масло , инак ако карам скутер-мотор вече изобщо не ми трябва да е ароматизиран

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Само мотул 800?Колеги по колко грама на литър сипвате от това масло,защото на мен ми казаха 15/17 ,но аз си му капвам поне по 20..поздрави!

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Първоначално публикуван от GAZ_UAZ Преглед на мнение
                              Само мотул 800?Колеги по колко грама на литър сипвате от това масло,защото на мен ми казаха 15/17 ,но аз си му капвам поне по 20..поздрави!
                              Прочетох доста добри отзиви за това масло Motul 800 2T Factory Line Off Road 1L, но и на мен не ми стана ясно относно съотношение масло-бензин, значи от производителя на масло Мотул 800 пише, при екстремно каране смесването е 50:1 а при нормално каране 200:1, демек при нормално каране значи да го разбирам на 1 литър бензин слагам 20 мл масло, така ли е?
                              За моя двутактов двигател от производителя ми е даден първите 500км докато се разработи двигателчето че ми е чисто нов, да сипвам по 30мл масло на литър бензин, и след като се разработи да сипвам 25мл на литър бензин, а относно мотула 800 колко да сипвам реално ?
                              Последно редактирано от Еделвайс; 09-05-15, 17:12. Причина: Пояснение

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Както е написано според мен. Първите 500 километра по 30, а после по 25 независимо от маслото, а ако е по-некачествено даже по 30

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X