Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Statoil или м10Д зависи какво е животното

    Иначе сега видях из постовете че колега си е поръчал варел... Може двутактовите направо да направим партия и да измислим оптиманият вариянт за марка и да си делнем варел направо през форума.

    Коментар


    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Не знам дали е от маслото ама карах известно време с Putoline MX5 и правих два пъти ремонт на биелата като втория път направо я смених с нова.Дадох сумати пари за ремонт и стоях без мотор от април до сега.
      Сега минах на Bel Ray Натиснете снимката за да я уголемите

Име:400899_4260275357002_33499011_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5414702,мотора направо мърка(плюя три пъти да не ми е уроки) .Малко пуши ама аз сложих повече от 30мл на литър бензин за да се презастраховам
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Не знам дали е от маслото ама карах известно време с Putoline MX5 и правих два пъти ремонт на биелата като втория път направо я смених с нова.Дадох сумати пари за ремонт и стоях без мотор от април до сега.
        Сега минах на Bel Ray Натиснете снимката за да я уголемите

Име:400899_4260275357002_33499011_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5414702,мотора направо мърка(плюя три пъти да не ми е уроки) .Малко пуши ама аз сложих повече от 30мл на литър бензин за да се презастраховам .Направи ми впечатление,че когато сипвах в мерилката да премеря точно количество,маслото е малко лепкаво и полепна по мерилката,което е добър знак
        YAMAHA WR450F

        Коментар


        • От: Re: Кой с какво масло язде своето конче 2т.

          Някой от вас карал ли е с Carlube 2 Stroke ?
          В един магазин ми го продадоха за хубаво, но така и не го сипах в мотора реших първо да се посъветвам с ветераните

          Коментар


          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Здравейте, някой от вас карал ли е съсCarlube 2 Stroke ?
            Купих го от един магазин за хубаво но съдейки по цената нещо не ми вдъхва много доверие и още не съм го слагал на мотора.
            Какво е мнението на хората които разбират защото аз определено не съм от тях

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              репсол компетеишан перфектно масло

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                Аз карам с agip cross

                Коментар


                • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  здравейте сега съм взел някакво германско Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение001d.tpg.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5420630 някой виждал ли такова и добро ли е или да го сменям
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Спецификациите които дават на сайта покриват изискванията за съвременните 2Т масла http://www.jb-germanoil.de/produktin...ilsynth_JB.pdf

                    само дето е полу-синтетично, не че е лошо. Но за тази цена може при повече търсене може да се намери и синтетично.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      благодаря тиколега понеже съм от смолян вцелия град намерих само товаза другият път ще търся пълна синтетика

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Motul 2t Transoil 10W40 пълна синтетика,а за бензина слагам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOTUL_800_2T_Factory_Line_Off_Road__70219_zoom.jpg
Прегледи:1
Размер:31.3 КБ
ID:5420691 с дъх на малинка
                        Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Първоначално публикуван от Vendettius Преглед на мнение
                          Motul 2t Transoil 10W40 пълна синтетика,а за бензина слагам [ATTACH=CONFIG]508091[/ATTACH] с дъх на малинка
                          Това за скоростите съм го пробвал, абсолютна вода е, за 2-3 карания се прецаква, почва да свири съединителя и да щрака всичко в скоростната кутия, на всички отгоре е скъпо. Сега ползвам за скоростите на Denicol PowerShift , забравям кога съм го сложил, а съединителя се използва усилено.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Препоръчайте ми масло за кросов мотор Сузуки рм 125 2004 г ?

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Аgip 2t cross

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Аз карам моя мотор с масло на SHTIL слагам по 30мл,човека от който взех мотора каза,че от както го е взел само с такова масло е примесвал.Двигателно масло ми motul transoil expert 10w40,само че имам проблем с семерингата на водната помпа и веднъж ми изтърва антифриз в маслото и стана лошо но сега да чукна на дърво всичко е ок

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X