Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Здравейте на всички с бензин в кръвта.Аз лично карам или с IPONE или с Agip и досега не съм имал абсолютно никакви проблеми,а и цената ме устройва.
    Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

    Коментар


    • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Първоначално публикуван от Eraser Преглед на мнение
      Здравеите колеги! Аз карам с Мobil но не с минералното а с полу-синтетичното. Цената му е доста добра мисля че беше 16-18 лева.Карам с това масло от вече 1 година и не съм барал нищо по мотора и нямам проблеми! (да чукам да дърво )
      Може ли малко повече информация за него?
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
        Може ли малко повече информация за него?
        What happened to Mobil 1 Racing 2T?
        Mobil 1 Racing 2T was discontinued in the fall of 2007, and there is no replacement for it in the Mobil 1 motorcycle oil product lineup

        Не се произвежда. Пише го в официалния сайт на Mobil.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
          What happened to Mobil 1 Racing 2T?
          Mobil 1 Racing 2T was discontinued in the fall of 2007, and there is no replacement for it in the Mobil 1 motorcycle oil product lineup

          Не се произвежда. Пише го в официалния сайт на Mobil.
          Ами сега има ESSO пълна синтетика, което на практика е същото
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
            Ами сега има ESSO пълна синтетика, което на практика е същото
            Иво а каква му е цената на това ESSO, и от каде може да се намери.Помня че когато ми даде онова сузуки ми беше дал и и 6-7 литра от него всичкото го употребих и бях доволен от него
            0888 074 049

            Коментар


            • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Пробвайте с МОТУЛ 800 Естер червено на цвят.На мотокроса почити всички караме това.Също и Махсима има го в София на прилична цена.Когато и да оториш вала винаги си има масло и лагерите също.С Мотула съм стигал до 45мото часа и всичко е на ред-32г.на 1л. със 100-октана.Западняците карат Путолаин и Деникол има го в Боби мх.

              Коментар


              • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                колеги какво ще кажите за yamalube s2 някои карал ли е с такова масло

                Коментар


                • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  здравейте аз имам цр250р и го карам с деникол и сам доволен

                  Коментар


                  • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Здравеите,аз имам YZ 125 и го яздя с Motul и съм доволен .

                    Коментар


                    • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      Колеги последните 3-4 литра масло които съм използвал са Havoline -полусинтетика.Намирам го само в Петрол.Отваряхме цилиндъра и буталото,омаслени бяха перфектно ,а и аз нямам оплакване от маслото.Цена 15-16 лева,Белгииско производство е и слагам 25мл на литър бензин.Някои друг има ли наблюдение от него.

                      Коментар


                      • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Струва ми се редно да споменавате в постовете си какво всъщност карате с маслото което сте написали. Не е все едно дали караш ИЖ350 или КХ85
                        Ако може и малко повече подробности - колко туби сте изразходвали и какви са ви впечатленията. Как се отразява на работата на двигателя и други разни подробности.
                        Повечето от вас просто споменават марката на маслото с което карат, което не е особено полезна информация.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Първоначално публикуван от dimov125ktm Преглед на мнение
                          Колеги последните 3-4 литра масло които съм използвал са Motex -полусинтетика.Намирам го само в Петрол.Отваряхме цилиндъра и буталото,омаслени бяха перфектно ,а и аз нямам оплакване от маслото.Цена 15-16 лева,Белгииско производство е и слагам 25мл на литър бензин.Някои друг има ли наблюдение от него.
                          Пропуснах-карам КТМ 125 EXC,добро смазване и никакъв проблем със свеща.

                          Коментар


                          • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            здравейте колеги, някой ползвал ли е Repsol Moto Offroad 2T пълна синтетика е маслото, че намерих контакт да го взимам с отстъпка от вносител, сега карам с Формула К2
                            Последно редактирано от spower; 06-02-10, 10:30.
                            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                            Коментар


                            • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Аз карам Кавазаки Кх 85 от 1 година с различните модели на Castrol
                              Power 1 Racing,Power 1 TTs след като се наложи да сменя бутало,нямаше никакъв нагар по клапите и челото на буталото.

                              Коментар


                              • До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т



                                Аз карам с такова масло, което не е баш за резачки. Води се за по-натоварени двигатели.
                                Няколко колеги от района също го ползват и то от много време и са нямали проблеми, но така като се лутам из разни чуждестранни форуми, наблюдавам че се харесва най-много на Denicol
                                Последно редактирано от boiko73; 12-02-10, 22:19.
                                SUZUKI RMZ 250

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X