Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

    Не казвам нищо,защото нямам впечатления от този мотор приятелю.Може да е по добър от всичко друго но трябва да го докажеш другия месец.Аз винаги казвам това което мисля нали знаеш!Тук се пита кой и защо,няма да пишем празни приказки без покритие я.
    [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

    Коментар


    • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

      Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
      Иване ей ама си,само Хондата не хвалиш начи,кажи нещо и за CRF450R-а де.
      Да не им направи ластик от 50 метра само незнам на тия изписаните по отгоре.Или викаш има време ше поживеем ще видим.
      Стига само си писал, ами дай да я видим тази бегачка. Нали и тя ще вие като лисица като всичките гадни хонди. Трябва да ги запалят в Токио на центъра с напалм, за да няма гасене.
      Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:14.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

        Стояне, бъркаш му в раната на Мети, не го закачай, че и без това не може да спи напоследък таа маймуна!!!!Имай малко търпение и аз чакам за тая пуста Хонда.
        Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:13.
        [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

        Коментар


        • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Стига само писал ами дай да я видим тази бегачка. Нали и тя ще вие като лесица като всичките гадни хонди.Трябва да ги запалят в Токио на центара с непал за да няма гасене.
          Пачарозов ,да не ти вие като ЛЪВ над каската тая бегачка след има нема 10,20дена само не знам,или над гадното малолитражно колело моторче с стартерче на име СУЗУКИ ДРЗ400.Пък тогава ше видим кой мотор или коя марка ще трябва да запалат в Токио на центъра.
          КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
          (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

          Коментар


          • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

            Олеле мале стана опасно!Момци"со крота со благо "са казали старите хора.Методи не заплашвай хората че няма да ни идват на гости.
            [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

            Коментар


            • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

              Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
              Олеле мале стана опасно!Момци"со крота со благо "са казали старите хора.Методи не заплашвай хората че няма да ни идват на гости.
              Не бой се Иване ще идват и аз не заплашвам,а само отговарям на Пачароза на думите.
              КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
              (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

              Коментар


              • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                Хей момци, не се закачайте с небезизвестния Пачарозов, той е блага душица, само ви помпа да не губите форма...Иначе и аз бих участвал в устната битка, ама нали ще дойде след това време да се доказва кой какво е говорил...А аз честно не знам как бих се доказал с 20 оки нагоре лепнати на задника и на шкембака, ама пусти пържоли. А иначе, кой мотор е фаворит - няма да влизам в подробности, че ще пиша пак цяла нощ. Само ще кажа, че всяка марка има и силен и слаб модел и с течение на времето всяка фирма си отстранява своевременно дефектите,като доказателство затова,вече надали ще има CRF с проблем в клапаните или пък YZF със скоростите или, както добре знаеш, Стояне, Suzuki с ангренажа, КТМ с прегряване(525) и т.н. Примери колкото искаш. Истина е също, че големите имена в Офроуда и Мотокроса карат машини, които нямат почи нищо общо с излезлия от поточната линия на завода производител мотоциклет. Всичко се сменя на тези мотоциклети,като се почне с китове по двигателя, окачване, генеация и какво ли още не, за да се стигне до цена с около 60000(приблизително) Euro на целия мотоциклет. Това се прави с една цел и тя е тези фирмени мотоциклетите да са с еквивалентни показатели. Оттам насетне всичко е в ръцете на състезателя и заради това аз имам по-скоро състезател фаворит отколкото марка. Смятам знаете колко са търсени майсторите в този спорт(и не само в този) от всяка една фирма производителка на мотор. Но, ако трябва да съм честен, клоня към японските мотоциклети. Няма друг мотоциклет, според мен, на който всеки детайл да е направен толкова прецизно, ако щете и капачката на вентила примерно...
                Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:12.
                MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                Коментар


                • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                  Колеги, уважавам вашите мнения, но за мен марките са 2 - Хонда-цр 250. Такъв карам в момента, но живот и здраве следващия мотор е ямаха лз450ф 2006-07г - уникалене......
                  Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:10. Причина: правопис

                  Коментар


                  • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                    Първоначално публикуван от TAKI Преглед на мнение
                    Колеги, уважавам вашите мнения, но за мен марките са 2 - Хонда-цр 250. Такъв карам в момента, но живот и здраве следващия мотор е ямаха лз450ф 2006-07г - уникалене......
                    А дали го караш или правиш.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                      Стояне наистина сега го прави но малко го покара преди товаНо който се смее последен се смее по добре,така че не се радвай,много ти е рано.Аз на твое място бих си замълчал батка.Хлапето има мноо кураж и малко му е празна кратунката,яко е като биче и тоз сезон маи ще разплаче доста "карачи".Не се ебавайте с него че се засягам и аз.
                      [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

                      Коментар


                      • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                        Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
                        Стояне наистина сега го прави но малко го покара преди товаНо който се смее последен се смее по добре,така че не се радвай,много ти е рано.Аз на твое място бих си замълчал батка.Хлапето има мноо кураж и малко му е празна кратунката,яко е като биче и тоз сезон маи ще разплаче доста "карачи".Не се ебавайте с него че се засягам и аз.
                        Аз ако се е-ам с него нямаше да му направя подарак.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                          Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
                          Стояне наистина сега го прави но малко го покара преди товаНо който се смее последен се смее по добре,така че не се радвай,много ти е рано.Аз на твое място бих си замълчал батка.Хлапето има мноо кураж и малко му е празна кратунката,яко е като биче и тоз сезон маи ще разплаче доста "карачи".Не се ебавайте с него че се засягам и аз.
                          И аз Иване викам така,точно за разплакването на "карачите".
                          А иначе за мене CRF450R-а си е номер "1",но също много ми харесват и ЦР-250,а пък да не говорим за 500cc цвайн такт,нали за какво говорим.И също много ми харесва YZF450 2006г включително и нагоре,онзи ден карах,направих едно кръгче с YZF450 2007г и и се изкефих много чесно казано.Едно от най добрите и качества за мен е,че е много удобна за каране е разбира се и върви яко,същото ми е мнението и за 2006г даже за нея по мога да говоря,защото съм я карал повече пъти,то разлика няма според мен кой знае каква да не казвам,че почти няма(говоря за основните работи).
                          Но най добре да си кажат които ги имат.
                          Последно редактирано от М.ДИМИТРОВ; 09-03-10, 17:43.
                          КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                          (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                          Коментар


                          • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                            Здравейте.Аз карам KTM 250.Но замен марката е Хонда,а модела ЦРФ!!!

                            Коментар


                            • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                              Ето това е за мене марката.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                                Коя марка мотициклети са ми фаворити ли ?
                                Естественно хонда на 1-во място в класацията ми!
                                Защо ми е фаворит? Защото мисля че японската марка хонда, произвежда доста добри машини и до някоя степен издръжливи, изключително доволен съм от марката Ходан и скоро или за вбъдеще не смятам да я заменям марката Хонда с нито една друга!
                                ***
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X