Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

    Само Ямаха нищо друго [:
    [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

    Коментар


    • #92
      До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

      Да ви кажа чесно маркате не ме интересува.Само да е нов японец. Всичките са 1 към 1 .
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #93
        До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

        Ямаха и КТМ са моторите за мен(а като гледам и в гората са най-много те).
        :evil:Не се ослушвай, аз съм, идвам от където най-малко очакваш:twisted:

        Коментар


        • #94
          До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

          Първоначално публикуван от vladi4ki Преглед на мнение
          Ямаха и КТМ са моторите за мен(а като гледам и в гората са най-много те).
          Защото не всеки може да си позволи Сузуки ДРЗ400.

          Коментар


          • #95
            До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
            Защото не всеки може да си позволи Сузуки ДРЗ400.
            Или пък CRF 45O X 2009 А какво ще кажете

            Коментар


            • #96
              До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

              Обикновено какъвто и мотор да ми е в ръцете ще го карам, но слабост ми е марката Suzuki, жълтата мания!

              Коментар


              • #97
                До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                Първоначално публикуван от viktorXL Преглед на мнение
                Или пък CRF 45O X 2009 А какво ще кажете
                Много добра визия има този мотоциклет, японците не си играят....
                Прикачени файлове
                Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                Коментар


                • #98
                  До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                  Още един глас за Ямаха ! Прекрасна марка, страхотни и здрави машини.... а ХТ-то е просто класика в жанра
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #99
                    До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                    Yamaha предпочитам,след това Kawasaki и KTM разбира се.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                      Всичко което е направено от жълтите човечета е върхът на сладоледа. Предходния ми мотор беше TTR,а сега сам YZF426. Затова Y A M A H A е моя отговор.

                      Коментар


                      • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                        Човек трябва само да погледне темите в този форум, които са Ямаха трудно пали, Проблем с Хонда, ХР не пали в студа и още такива. За Сузуки няма такива, така че не са необходими обяснения. Пък ако е за цвета, то и Сузуки имат сини и ...................бързи като ракета

                        Коментар


                        • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                          Дааа дойде подкреплениеее. Това не е мания а СУЗУКИ.
                          Прикачени файлове
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                            Две години карах Yamaha xt 600, а от три сезона карам Хр 250. Определено съм по-доволен от HONDA.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:16.

                            Коментар


                            • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                              Ямаха е мотора, момци, и ето защо - много е здрава, леко се кара и има ниски като катър. Това е мотор, който се е доказал на нашите терени и мисля, че не само моето мнение е такова.(говоря за УЗ450Ф ал.рама)Много бях доволен и от ТТР600. Това пък е супер кораво животно. Имам наблюдения в-у КТМ530, също много добър звяр. Същото мога да кажа и за Хонда ХР650Р (,но тя изисква мн. сериозен карач).
                              [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

                              Коментар


                              • До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                                Първоначално публикуван от goranov Преглед на мнение
                                Ямаха е мотора, момци, и ето защо - много е здрава, леко се кара и има ниски като катър. Това е мотор, който се е доказал на нашите терени и мисля, че не само моето мнение е такова.(говоря за УЗ450Ф ал.рама)Много бях доволен и от ТТР600. Това пък е супер кораво животно. Имам наблюдения в-у КТМ530, също много добър звяр. Същото мога да кажа и за Хонда ХР650Р (,но тя изисква мн. сериозен карач).
                                Иване ей ама си,само Хондата не хвалиш начи,кажи нещо и за CRF450R-а де.
                                Да не им направи ластик от 50 метра само не знам на тия изписаните по-отгоре.Или викаш, има време, ще поживеем, ще видим.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 09-03-10, 15:15. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише винаги отделно от глагола - в случая "НЕ знам"
                                КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                                (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X