Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукани гуми.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спукани гуми.

    На 12.06. събота между Кремиковци и Ябланица ни се случиха странни неща.Бяхме трима ,първо пукаме две задни гуми едновременно.Викаме случва се,сменихме ги и продължихме.След това на връщане малко след мястото където пукнахме задните гуми пукаме четири гуми на два мотора!!!!Гледаме дупките напълно еднакви,все едно са прободени с шило.Сигурно има заровени някакви нещица,но нямаше време да се връщаме да ги търсиме,защото беше късно.Значи това се случва на шорткътите,които пресичат пътя.Така,че имайте едно на ум ако ходите на там.
    Polaris Magnum 500
    Mercedes ml320

  • #2
    От: Спукани гуми.

    Иво, мисля че не сте единствените потърпевши... На Ябланица се срешнахме с едни пичове, дето минали през някаква пътека, която я бил правил дедо Гоги, тя тръгвала директно от пътя нагоре (аз лично не мога да се сетя.. .те са толкова много...). Били четирима, трима спукали гумите, четвъртия бил с мусове. Правеха гумите на Ябланица когато ние дойдохме. Може да става дума за една и съща пътека... или са сложили шипове не само на една пътека! Винаги имайте едно на ум! В България гадни хора бол... Писна ми от подобни изгъзици, целящи да ни накарат да не минаваме от там! Мисля че има и други по-човешки начини да се постигне разбиране.
    Това го е направил или човекът, на който принадлежи местото, през което минава пътеката или бракониери....
    Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 16:55. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише винаги отделно от глагола - например "не мога"
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: Спукани гуми.

      Дани,не знам на кои принадлежи местото,в радиус от 10км. къщи няма.А и планината не принадлежи на никого,хората се раждат и умират,а планината остава.
      Последно редактирано от ivo Svoge; 14-06-10, 21:55.
      Polaris Magnum 500
      Mercedes ml320

      Коментар


      • #4
        От: Спукани гуми.

        В повечето случаи ловджиите правят тези хитрини, те най-много се възмущават от присъствието ни.
        Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 16:56.

        Коментар


        • #5
          От: Спукани гуми.

          Вчера на 13.06 в Габровският балкан имаше организирана разходка с моторетките и там също имаше доста спукани гуми.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #6
            От: Спукани гуми.

            Има случаи, в които ловците поставят предмети против набезите на бракониери. Може да не сте вие тяхната цел, а в района да има браконери, които минават по тази пътечка.
            Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 16:57.
            0885719173-Красимир

            Коментар


            • #7
              От: Спукани гуми.

              Пишете в тази тема, ако знаете за такива места, на които може да берем ядове! Нека се информираме взаимно, че друг няма кой да ни каже ! Даже по възможност да се открият и премахнат подобни трапове!
              Чувал съм, че по Бухово ловджиите заравяли по пътеките разни мошами, така че да забуксуваме и да не можем да минем от там. Доста кофти номер, но по добре мошами отколкото шипове.
              KTM Fen

              Коментар


              • #8
                От: Спукани гуми.

                Наистина не е приятно това което се случва напоследък с тези шипове и трябва да се внимава.




                пп. Дани, ти не се притеснявай, нали знаеш, че на тебе има кой да ти прави гумите.
                Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 16:57.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • #9
                  От: Спукани гуми.

                  Значи събота приятели са карали точно по тази пътека, която я е правил дедо Гоги. И от 4, трима са спукали гуми, а последният има мус на задната гума и затова сигурно не е спукал, може и да си срещнал точно моите приятели на Ябланица, но вчера се повозихме с 1 от тези четиримата и минахме по тази пътека и долу на пускането намерихме шиповете, които са били забити в земята, за да пукат гуми. Наистина, ако се намерят тези хора, които правят тези неща, ще бъдат много бити, но наистина бяха големи шипове, заострени като куршуми и забити много надълбоко в земята. Взех го в нас да го снимам и да го покажа за какво става дума и сигУрно гората е доста пълна с такива, но пускам снимки, за да видите за какво става дума и за каква п********а работа става дума!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0157.jpg
Прегледи:1
Размер:359.4 КБ
ID:5185714Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0156.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5185715Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0155.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5185716Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0153.jpg
Прегледи:1
Размер:156.8 КБ
ID:5185717Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0158.jpg
Прегледи:1
Размер:368.4 КБ
ID:5185718
                  Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 17:01.
                  [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спукани гуми.

                    Ахх, тяхната мамица, добре де, местните не могат да не знаят кой ги слага тези педерастии, винаги от тоя на оня и се разчува. Добре, че поне засега по нашия край подобни неща не се случват и дано да е така занапред, защото може и зловещо солено да му излезе на иноватора на тая идея.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 17:02.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спукани гуми.

                      Първоначално публикуван от Sa6oko Преглед на мнение
                      ...
                      Нали се сещаш, че ако бяха доволни от това да въртите наоколо едва ли щяха да слагат шипове?

                      Честно казано нямам представа дали е заради вас или заради бракониерите, но факт е че го правят и едва ли си дават целият тоя труд за нищо... Освен всичко, ако са ловци най-малкото трябва да внимават от къде се движат за да не си наранят кучетата или да не си пукнат собствените гуми... Явно здраво са ги пищисали за да се хванат да правят подобни простотии.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спукани гуми.

                        Това би могло сериозно да нарани човек при падане върху него...
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спукани гуми.

                          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                          Това би могло сериозно да нарани човек при падане върху него...
                          Много добре си давам сметка - най-вероятно обаче те не си дават (или по-скоро въобще не им пука) за това. Факт е че държат да не се върти там - ще е по-просто ако се избягва пътеката...

                          Не желая да ставам адвокат на дявола, но всеки път като ми мине под прозореца поредният без каска и навил газта на дръгела до край и това до детската градина... ми... едно такова ми става гадно, че съм моторист...
                          Последно редактирано от господин никой; 16-06-10, 10:15. Причина: typo...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спукани гуми.

                            Факт е че точно в този район събота и неделя има голямо струпване на мотори и атевета,може би най-голямото в София област.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 24-06-10, 17:03. Причина: може би
                            Polaris Magnum 500
                            Mercedes ml320

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спукани гуми.

                              Тези снимки май са за тука!





                              Както каза колегата avzdrav тези приспособения на "добри" хора мога много сериозно да ни наранят.

                              А на тази резина на снимката се натъкнахме в с.Кичево Варненско!
                              Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                              Gas Gas EC 200

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X