Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Знаете ли какво е това

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Знаете ли какво е това

    За заинтересованите да тренират мускулатурата на предмишницата,бицепс ,трицепс и почти цялата ръка ,можете да се снабдите с този уред. Това е топка, в която има друга, и чрез въртенето на голямата топка се създават инерции, които упражняват сила към източника на енергия, в случая РЪКАТА.
    Много е добро за хора като нас - мотористи, които са изложени на постоянно натоварване по време на каране. Хвърлете едно око на топката, ако сте заинтересовани. Лично аз вече съм поръчал за мен,и без това вече имам травма на лявата ръка, така че няма да ми дойде зле.
    Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:28.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

  • #2
    До: Знаете ли какво етова

    Трудноватичко ще им е на продавачите да ме убедят , че това чудо е полезно. След около 30 мин. въртене здрава ръка разболява. Или поне болката след въртенето много прилича на травматична. Някак си нездравословно натоварване се получава.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      До: Знаете ли какво етова

      Колега, тая топка попадна в ръката ми преди година и половина. Ефектът е, че от центробежната сила се увеличава теглото й, но не си мислете, че е ефективно средство за развиване на мускулатурата Просто поредния търговски комерсиален продукт!!! Отделно, че трябва да се хване начина на въртене...Не чакайте резултати..
      От 14 години се занимавам с тежка атлетика като съм тренирал силов трибой, културизъм бях фитнес инструктор, а сега вече само фитнес. Доста години съм посветил на тези неща и мога само да Ви дам съвет, ако искате стегнати, оформени и силни мускули - единствения вариянт е тренировката с тежести. Тренирайте умно!!!
      Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:29.
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • #4
        До: Знаете ли какво етова

        Аз моята си я купих от тук:

        http://www.bezpanika.com/index.php?o...81%D0%B8%D0%BA')

        Занимавка си е. Трябва да почна пак да си я връткам.

        Коментар


        • #5
          До: Знаете ли какво е това

          Това си е фитнес уред ,работата на който се основава на жироскопичния ефект от увеличаващите се центробежни сили при въртенето на едни жироскопчета намиращи се в корпуса на уреда. Дори произвеждат светлина като в някоя дискотека . Стартира се като пусково моторче на трактор (с въже) ,необходимо е да се върти ръката по точно определен начин, който няма как да се опише , и е много ефикасно за заякване на китката и предмишницата... Имам го от 2 год. и май почна да се "разтропва"... все пак е пластмаса...
          Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:30. Причина: Неизпозване на главни букви
          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

          Коментар


          • #6
            До: Знаете ли какво е това

            Не знам как тази топка ще ми тренира предмишницата, бицепса, трицепса, че и почти цялата ръка. Звучи ми някак си леко смешно и доста невъзможно Все пак за трениране на тез части от ръката, които е посочил колегата, си има специални упражнения, с които се изолират други мускУли, за да се натоварват точно те, но това е друга тема. И натоварванията при карането на мотор са несравними с нищо, съдя по мен, защото се чувствам доста натрениран, но кача ли се на мотора, особено като по-начинаещ и започваха болките. Затова каране, каране и пак каране му е майката. ЛИЧНО МНЕНИЕ.
            Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:31. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише винаги отделно от глагола - например "не знам"

            Коментар


            • #7
              До: Знаете ли какво етова

              Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
              Аз моята си я купих от тук:

              http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=143&Itemid=116','%D0%9F%D0%B0%D1%83%D1%8A%D1%80%D0%B1%D0%BE%D0%BB%20%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BA')

              Занимавка си е. Трябва да почна пак да си я връткам.
              Благодаря !!! Току що и аз си поръчах.....
              Видях я преди няколко месеца при едни момчета бяха им я донесли "отвън", повъртях и мнението ми е, че полза има ..... абе със сигурност няма да навреди.....
              То карането си е каране!!!
              0887 246718

              Коментар


              • #8
                До: Знаете ли какво е това

                Първоначално публикуван от itso1 Преглед на мнение
                Незнам как тази топка ще ми тренира предмишницата, бицепса,трицепса,че и почти цялата ръка звучи ми някакси леко смешно и доста невъзможно .
                А ми пак я коментирахме по нашенски тая топка,знаем от всичко .Както разбирам,те и в НАСА нищо не разбират тогава.И най вече пак даваме мнения без да сме ползвали уреда.90% от състезателите по мотокрос и ендуро я ползват за това и пуснах темата но явно недоволните са повече от доволните
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #9
                  До: Знаете ли какво е това

                  Погледнете филма на Травис Пастрана вижда се момчето как тренира усилено във фитнеса, а относно топката има една валидна нашенска поговорка- "С пръдня боя не става"
                  Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                  Коментар


                  • #10
                    До: Знаете ли какво е това

                    Колеги са носили такива да си поиграем... За тренировка съм скептичен, но е много интересна играчка като се завърти! Гледам и цените паднали... 35 лева... Замислям се.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Знаете ли какво е това

                      Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                      Погледнете филма на Травис Пастрана вижда се момчето как тренира усилено във фитнеса, а относно топката има една валидна нашенска поговорка- "С пръдня боя не става"
                      Tо филмът си е филм....
                      Аз от години си уважавам фитнесчето и съм си редовно в залата (имам си такава!), но това не означава, че трябва да подминаваме новите неща - човек трябва да опита от всичко
                      Акъл — море, глава — шамандура.....
                      Докато не изпиташ злото, не ще познаеш доброто.....
                      Едно си баба знае, едно си баба бае......
                      За всеки влак си има пътници.....
                      Времето е най големият критик, то ще покаже кой е прав кой е крив.
                      0887 246718

                      Коментар


                      • #12
                        До: Знаете ли какво е това

                        Колеги, я някой да ми каже от къде да си го изтегля тоя филм
                        Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:32.
                        [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                        ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          До: Знаете ли какво е това

                          Каране ,каране ,каране ама... в този сезон ,като се залежим, времето не позволява да се кара, нямаме време за фитнес, кво прайм? Това е страхотна измишльотинка според мен , за една минута ръката ми се "вдървява"! Гледам си TV , а после ме болят ръцете...
                          Аз го одобрявам.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:33. Причина: Неизползване на главни букви
                          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Знаете ли какво е това

                            ГраДСки, след колко часа я гледаш телевизията, че не разбрах за болките в ръцете
                            Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:35.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Знаете ли какво е това

                              ,ауа ша ни са карат модераторите уа !

                              Само за правописа и неизползването на главни букви, обаче : )
                              Последно редактирано от viki terzieva; 11-03-10, 11:37.
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X