Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Husqvarna

    Значи пак ше си взема ттр600,не върви кой знае колко,но поне ще ме слуша! А всъщност вече в България има ли магазин за Хускварна?
    Последно редактирано от viki terzieva; 07-01-10, 16:11.

    Коментар


    • #17
      До: Husqvarna

      До колкото знам аз Хусварната е здрав мотор , едно приятелче караше СМ 610 99 та мисля че беше мотора. Беше доволен само с едно изключение - като го позатормозваше повече, избиваше някакав клапан за водното,и започваше да хвърчи вода от всякаде http://www.bg.husqvarna.com/node1003.aspx много стара информация !
      Надявам се да съм помогнал
      Последно редактирано от viki terzieva; 07-01-10, 16:12.
      Христо Нешев:) Скайп - itskata_926050

      Коментар


      • #18
        До: Husqvarna

        Първоначално публикуван от HPE Преглед на мнение
        Значи пак ше си взема ттр600,не върви кой знае колко,но поне ще ме слуша! А всъщност вече в България има ли магазин за Хускварна?
        И от това бягай,много тежко и не върви.По добре ТТ.

        Коментар


        • #19
          От: Husqvarna

          Който твърди че хускварна не става просто не е карал такъв или си няма хал хабер човечеца,вярно че частите им не са от най намиращите се, ама сравнение с японските мотори са си ....... една хускварна 600 92-93-94 сравнение с японски мотор е просто.... айде няма да правя реклами и рекламацйи

          Коментар


          • #20
            От: До: Husqwarna

            Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
            В по-горен пост съм писал,че съм имал,карал,поддържал
            Никой не говори за сметка,аз също нямам сметка,но пишете факти не слухове,то няма машина която не се чупи,но има лошо поддържани!
            Джартов е много прав в предния пост.
            Изчетох цялата тема и сам съгласен само с мнението на Джартата и на Красимир Начев,в момента имам и Хускварна поръчките за частите са максимум 10 дена ,говоря за части по двигателя .Другите части тук при нас ги има почти на сток и не е никакъв проблем да се доставят.Откакто БМВ е собственик на Хускварна нещата са много ама много различни.Но да кажа и аз както по горе написаното давете примери с мотори които са по на повече от15 години.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #21
              От: До: Husqwarna

              Колега от къде намираш части за хускварната?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X