Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna

    Колеги, дайте малко инфо за хуска 610 ТЕ 98г. Мисля да взема такъв, но досега не съм се занимавал и не знам добър ли е не е ли,как е като подръжка и т.н.
    Последно редактирано от viki terzieva; 04-01-10, 08:12.

  • #2
    До: Husqwarna

    Никой ли не е имал такъв мотор? Ей този http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...212&f1=details

    Коментар


    • #3
      До: Husqwarna

      С две думи, на мотора трябва да пише Japan.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #4
        До: Husqwarna

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        С две думи, на мотора трябва да пише Japan.
        Ако това е вярно,през многото изминали години с хвалби за японските мотори всички други производители щяха да фалират,не че са лоши де,но чак пък толкова.
        А всъщност разликата в моторите е двигател и рамка,всичко друго се произвежда от други фирми-спирачки,капли,амортисьори,кормила и т.н.
        В зависимост от оборудването на един зависи и цената му.

        Конкретно за модела-имал съм такъв,много мощен,за времето когато го карах не беше и от най-тежките,сега има и по-леки,ако не е с износен двигател и оригинално оборудване-става.
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #5
          До: Husqvarna

          А троши ли се много и части намират ли се?

          Коментар


          • #6
            До: Husqvarna

            Във форума има много писано за хускварна и частите за тях. Търси.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Husqwarna

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              С две думи, на мотора трябва да пише Japan.
              Aйде стига вече си ръсил глупости!Стига вече с тези селски изцепки.
              Като не можеш да напишеш нещо свясно по добре си мълчи!
              Момчето е задало конкретен въпрос,като не можеш да отговориш си мълчи!

              Коментар


              • #8
                До: Husqwarna

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Aйде стига вече си ръсил глупости!Стига вече с тези селски изцепки.
                Като не можеш да напишеш нещо свясно по добре си мълчи!
                Момчето е задало конкретен въпрос,като не можеш да отговориш си мълчи!

                Клиширано го е казъл ама ти би ли си взел тоя кош,за Хускварните преди 2000 година нищо хубаво не съм чул,трошливи са си от всейде,безпорен факт....Драго който сега е в тийм България започна да се състезава със Хускварна,ами нямаше по бъгав и трошлив мотор на света от него,а знаеш състезателните мотори се потдържат,тоя се чупеше и на всяко излизане само да го разтъпче около града,едвам се оттърваха от него,ама едвам......та затова може би така клиширано го е написал и звучащо както казваш "селски" ама по добре да се оринтира към някоя друга марка

                Коментар


                • #9
                  До: Husqwarna

                  Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                  Клиширано го е казъл ама ти би ли си взел тоя кош,за Хускварните преди 2000 година нищо хубаво не съм чул,трошливи са си от всейде,безпорен факт....Драго който сега е в тийм България започна да се състезава със Хускварна,ами нямаше по бъгав и трошлив мотор на света от него,а знаеш състезателните мотори се потдържат,тоя се чупеше и на всяко излизане само да го разтъпче около града,едвам се оттърваха от него,ама едвам......та затова може би така клиширано го е написал и звучащо както казваш "селски" ама по добре да се оринтира към някоя друга марка
                  +1,то си има и друга тема в която е описано повече,но и в тази да се изкажа,че специално хускварна е най несполочливия мотор,много се чупи,скъпа е поддръжката,бавно пристигат частите,това е кратко и достатъчно мисля.
                  [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                  ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                  Коментар


                  • #10
                    До: Husqwarna

                    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                    Клиширано го е казъл ама ти би ли си взел тоя кош,за Хускварните преди 2000 година нищо хубаво не съм чул,трошливи са си от всейде,безпорен факт....Драго който сега е в тийм България започна да се състезава със Хускварна,ами нямаше по бъгав и трошлив мотор на света от него,а знаеш състезателните мотори се потдържат,тоя се чупеше и на всяко излизане само да го разтъпче около града,едвам се оттърваха от него,ама едвам......та затова може би така клиширано го е написал и звучащо както казваш "селски" ама по добре да се оринтира към някоя друга марка
                    И какво му се чупеше "на всяко излизане около града" ???

                    Много преувеличавате,лошото е че само сте чул,а не карал и поддържал.
                    ТЛК 80 4,2ТД-95г

                    Коментар


                    • #11
                      До: Husqwarna

                      Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                      И какво му се чупеше "на всяко излизане около града" ???

                      Много преувеличавате,лошото е че само сте чул,а не карал и поддържал.

                      Няма да пиша фермани....не съм чул а съм видял, чупеше се и го поддържаха....нямам сметка да преубеличавам,а ако вие не сте виждали такъв срутник или нямате ,не виждам защо беше тоя пост.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Husqvarna

                        Хускварна е мотор с доказани качества във всички дисциплини,мотокрос,ендуро и супермото.Не виждам какво има да се оплюва марката.Това че всички мотори които се предлагат на пазара са лошо поддържани и твърде стари е отделен въпрос.Бих казал дори че на българския пазар се предлага от боклук нагоре било то Японски или Европейски.В България много малко хора се грижат за моторите си както трябва,което води до ниското ниво на качеството.
                        Моето мнение е че няма лоши мотори,има лоши стопани.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Husqwarna

                          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                          Няма да пиша фермани....не съм чул а съм видял, чупеше се и го поддържаха....нямам сметка да преубеличавам,а ако вие не сте виждали такъв срутник или нямате ,не виждам защо беше тоя пост.
                          В по-горен пост съм писал,че съм имал,карал,поддържал
                          Никой не говори за сметка,аз също нямам сметка,но пишете факти не слухове,то няма машина която не се чупи,но има лошо поддържани!
                          Джартов е много прав в предния пост.
                          ТЛК 80 4,2ТД-95г

                          Коментар


                          • #14
                            До: Husqvarna

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=78470
                            Има информация в тази тема.
                            Това което четох като мнения на притежатели по чуждите форуми е че машинките са читави и не се чупят повече от аналозите си. Проблема дойде като проверих как седи въпроса с частите, цени x2, доставка несигурна... просто виж темата по-горе.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Husqvarna

                              Бегай далече.Казвам веднага да не ме почнат и мен,имал съм доста Хускварни/125/250-3 бр./350/360/и 610.Добри мотори са и мн. върват,обаче всичко е добре докато не потрябват части,и тогава стават главоболията с доставка и цени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X